2Cy (01.02 в 10:06) № 1538048
-----------------------------------------
Калитвинцев далеко не медленный игрок.
В юности уж точно не медленнее Цитаишвили был.
Другое дело эти комплименты.
Левая нога, правая нога, на каждой по ступне...
Ну прямо рождённый футболистом :-)
 
+1

2NikToo (01.02 в 10:20) № 1538056
-----------------------------------------
Не знаю, не знаю. Судя по программам других кандидатов там принимают так.. Хер догонишь Никакого здоровья не хватит
 

2Dudar (01.02 в 10:20) № 1538057
-----------------------------------------
а не проще две торпеды пустить?
 

Спасательные службы продолжают тушение пожара на двух танкерах в Чёрном море, зафиксировано шесть очагов горения. Об этом сообщает ТАСС со ссылкой на пресс-службу Росморречфлота.
 

Письма от избирателей идут стопками
Вот так, стопка за стопкой. Стопка за стопкой
(с)
 
+7

Коллайдер принимает
ну вот уже пошел компромат на Нашего кандидата
 
+4

Да, Коллайдер принимает
 

2NikToo (01.02 в 10:06) № 1538049
-----------------------------------------
пля, а я думал в шекелях надо собирать...
 

Cy x
"Владислава я пам'ятаю, коли ще працював в дублі Динамо. У нього багато хороших якостей: швидкість, ліва нога, останній пас. Якщо взяти статистику його виступів під час оренди в Зорі, він грав досить вдало, і стабільно.

Он обкурился?
Когда это Калитка славился скоростью.
Удачные выступления за Зарю - 15 матчей. Забил один гол в сезоне 16/17 и 1+1 в сезоне 17/18. Из 39 матчей сыграл только в 15.
 

Габриэль Батистута (1969) — аргентинский нападающий. Был известен как «Бати — Гол». Рекордсмен сборной Аргентины по количеству забитых за неё мячей (56 мячей в 78 матчах). Маленький Батистута с детства проявлял футбольный талант. Впрочем, он отлично играл и в баскетбол, и в волейбол. Талант Батистуты оказался замечен скаутами клуба «Ньюэллз Олд Бойз», в молодежном составе которого Габриэль и начал свою карьеру.

Батістуту з Днюхою!!
Баті-гол !!:)
#історіясвітовогофутболу
#Легендисвітовогофутболу
 
+2

AG x
2deeppurple78 (01.02 в 09:54) № 1538043
-----------------------------------------
Наступний з ГСВ
 

2NikToo (01.02 в 10:00) № 1538044
-----------------------------------------
Хто взагалі читає програми?
Єстєствєнно, нє чітал
 

2AG (01.02 в 09:50) № 1538041
-----------------------------------------
Та да шиканий матч)
 
+1

От тіки побалакали поо клея,і що він нетреба воїнам,як він захворів і вони програли фіалкам))))
 
+1

AG x
Леброн повернувся!
 

2deeppurple78 (01.02 в 09:48) № 1538039

Забувся як азар пишется
-----------------------------------------
"Иско"
 

2LaTeraL (01.02 в 09:14) № 1538037
-----------------------------------------
Забувся як азар пишется
 

О барклі волає щоб перехід девіса заблокували)))) пола вже блоканули так і залишится не с чим. Я цього нерозумію. Е така тенденція, так збирають тріо... барклі інколи як на мене неадекватен,і не тому що я за лейкерс топлю.
 

2deeppurple78 (01.02 в 09:13) № 1538036
-----------------------------------------
хто такий взвр

Што? (с)
 

2Dudar (01.02 в 08:40) № 1538023
-----------------------------------------
Якщо ти вважаеш що я щось розуміюсь на манках купона чи хто такий взвр то ти помиляешся)
 

2Jo Ker (01.02 в 09:05) № 1538033
-----------------------------------------
Так а зарплати ж не буде. У нас соціялізм!
Дадуть портхвель і крутись як хочеш.
 

Олдскулим, сегодня мы с тобой олдскулим....
 

2Коллайдер (01.02 в 08:55) № 1538031
-----------------------------------------
Домовились. Віддам із першої зарплати.
 

2Kshatry (31.01 в 23:19) № 1538008
-----------------------------------------
Хоть што-то полезное.
#історія
#VIVAVIVAУКРАЇНА
 

2Jo Ker (01.02 в 08:49) № 1538028
-----------------------------------------
це хабар, щоб стати міністром
 

Виктор Леоненко прокомментировал переход полузащитника «Динамо» Николая Морозюка в турецкий «Ризеспор»: «Переход Морозюка в «Ризеспор»? Это позор для клуба. Как можно из «Динамо» перейти в команду, которая занимает последнее место в турнирной таблице?
24-летний украинский футболист «Шахтера» Данченко перешел в российский «Енисей». После 17-ти сыгранных туров «Енисей» занимает последнее, 16-е, место в РПЛ. В активе команды 10 очков при разнице забитых и пропущенных мячей 11-28.
Скандал! Леоненко считает, что Шахтёр опозорился.
 
+9

Цікаві були б передвиборчі дебати Коллайдер проти топових кандидатів у президенти,:)
Цікавіше,навіть ,ніж пресс-конференція відкрита "Без табу" з Хацкевичем чи Суркісами -бо першим було б більше,що втрачати :)
Могло бути непереливки аніж проти основних претендентів -бо ті, заиикалися б у собі -бо добре розуміли б ,що деякі запитання стосувалися б -і їх і могли б бути "зненацьким бумерангом " :)
Представники з народу значно небезпечніші та непередбачувані -особливо ,коли вони не бояться говорити правду та задавати незручні запитання для опонентів :)
Тож--Коллайдер-наш Президент ,А ми за його спиною :)
#історія
#VIVAVIVAУКРАЇНА
 

2Коллайдер (01.02 в 08:45) № 1538027
-----------------------------------------
Це корупціонная схема чи зарплата?
 

2Jo Ker (01.02 в 08:44) № 1538025
Ще можна подать кандидатуру чи вже черга завелика?
-----------------------------------------
сто баксов
 
+1

Хацкевич: Соль - тот футболист, который готов играть прямо сейчас (c)

тю
у Діпа такіх чуваков цілий натовп на подхватє!
 
+3

Кстаті, а що там в майбутньому уряді із міністром бєсполєзной інформації?
Ще можна подать кандидатуру чи вже черга завелика?
 
+4

2Kshatry (01.02 в 00:16) № 1538018
-----------------------------------------
У нас буде два прем'єр міністра? Сдвоєний центр!!! Як два опорніка!!! Як Дві Башти із Спьорс!!!
Колайдер переверне всі устої політики!
 
+1

Дип , ти кому шифровки передаёшь?
 
+1

Ого пишуть що мейджик офіційно в переговори пішов по девісу. 5 різних варіантів,в одному з них зубац,бол,кузма,інгрем...... жалко зубаца і кузму якщо честно. Он рендл взагалі безкоштовно пішов і щас як гра. Але зрозуміло що без обміну нефіга небуде.
 
+1

Доброе утро, электорат!
 
+7

2Kshatry (01.02 в 00:16) № 1538018
-----------------------------------------
Так точно.
Вони як Бетмєн і людина-павук.
 

Олені перемогли торонто і впевнено очолють.
 
+1

2LaTeraL (01.02 в 00:04) № 1538016
-----------------------------------------
Да, проти фактів не попреш... Але що ж це виходить, (починає нервуватись) не тільки Дудар-супер, а й Смуз-супер?!
 

2Fifan (31.01 в 23:53) № 1538014
-----------------------------------------
Де ти такі "життєрадісні новини" знаходиш ?:)
 

2Kshatry (31.01 в 23:57) № 1538015
-----------------------------------------
Результат наліцо!
Люде починають шукати проблєму поряд із собою, а не кивати на київських дємонів;)
 

2LaTeraL (31.01 в 23:44) № 1538013
-----------------------------------------
Натякаєш, що Смуз взяв то ті цивілізаційні процеси в свої руки? І , більш того, вже може похвалитись першими результатами?
 

На Урале в больнице врачом работал мужчина, 20 лет назад расчленивший сверстника и выпивший его кровь

Видать, специалист толковый
 
+3

2Kshatry (31.01 в 23:29) № 1538012
-----------------------------------------
Я намєкаю на Смуза...
 

2LaTeraL (31.01 в 23:25) № 1538011
-----------------------------------------
Про цивілізаційні процеси, стосовно окремого Бердянська- не переконливо. Про ЛБерег- да, аргумент.
 

2Kshatry (31.01 в 23:22) № 1538010
-----------------------------------------
Благотворне вліяніє цивилізаційних процесів.
Зрештою, вони теж лівий берег...
 

2Smooth Pimp (31.01 в 23:11) № 1538003
-----------------------------------------
А, цікаво, чого не валять на Петра? Так же простіше... Бо не вірю, що люде оволоділи мистецтвом Логіки та причинно-наслідкових зв"язків.
 

Хацкевич планирует использовать Сидорчука на позиции центрального защитника

Викуситє, лузєри! Замєна Мразюка єсть у нас!
 

2Smooth Pimp (31.01 в 22:47) № 1537995
-----------------------------------------
Та тщетно ((( ЛонгПлей- крємєнь.
 

В раздевалке после поражения от «Борнмута» Маурицио Сарри обвинил Эдена Азара в том, что бельгиец не следует указаниям тренерского штаба, а играет так, как ему самому хочется.

Ну а чего он хотел? Все знают, что Азар - главный сенатор в команде, он всегда делает так, как хочет сам. И не дай Бог кому-то из тренеров на него криво взглянуть или слово плохое сказать, так пиздец им быстро придет.

Сейчас против Сарри процентов 70 игроков ополчится, благо, примеры прошлого (Конте и Моур) перед глазами. Зря итальянец начал пиздеть, что игроки нихера его установки не выполняют, что у них воли нет и тд - он сам себе могилу роет.
 

2LaTeraL (31.01 в 22:40) № 1537991
-----------------------------------------
Так то ж , скорше, польський канал.:)
Хоча й для транслювання на Бєларусь
 

Последние новости
"Динамо" - "Оболонь". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube Тренер "Динамо": "Ми добре попрацювали над фізичною підготовкою на зборах" ФК «Динамо» (Киев) подписал Меморандум о сотрудничестве с Генеральным штабом ВСУ Ігор ЦИГАНИК: "Бачили, як Супряга бив себе в груди після голу у ворота "Колоса"? Це вияв тієї негативної енергії за всі роки, коли його ганили, коли його знищували" Віктор ВАЦКО: "У переможному матчі з "Поліссям" у старті "Динамо" вийшло 9 вихованців київського клубу. Схоже, ідея Ігоря Суркіса має право на існування" Журналіст пояснив, чому Ігор Костюк дуже обережно ставиться до трансферів "Динамо" «Не сказал бы, что не обращаю внимания на «Динамо» — они начали побеждать, хорошо выступают», — полузащитник «Шахтера» Официально. Аренда Пашко в «Лехию» сокращена, полузащитник внесён в заявку «Динамо» на УПЛ «Динамо» дозаявило на УПЛ малийского полузащитника "Динамо" - "Оболонь". Першість U-19. Прев'ю. LIVE 13:00. Київське дербі на юнацькому рівні
Ключи у Коллайдер
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?