2Fifan (11.02 в 09:53) № 1540779
-----------------------------------------
Першого не знаю, а в Лук'яненка зара найбільші тиражі серед російськомовних фантастів, краще в блозі, ТБ та на ютюбі хунту та бендер знищувати.
 

2Smooth Pimp (11.02 в 09:52) № 1540778
-----------------------------------------
Жаль, что там не мудаки по типу Цурмудяна или Лукьяненко...
 

2panch (11.02 в 08:55) № 1540772

Белковский: В ОРДЛО погибла почти половина российских писателей-фантастов, сражаясь на стороне "ДНР" и "ЛНР".
-----------------------------------------
Якби ж правдою було. Може, із п'яток найдурніших із SamLib і поїхали подихати.
 

2Jo Ker (11.02 в 09:19) № 1540776
-----------------------------------------
Це ж був сарказм:))
Всі ці пейсатєлі вполнє здогадуються що українська куля не буде розбиратися, тому їх і близько нема там де вбивають;)
 

2LaTeraL (11.02 в 09:04) № 1540774
-----------------------------------------
та якій цвіт?
якби вони заробляли нормально, то лізли би під кулі?
сорнякі.
 
+1

там восновном такой ніліківід шо нікуда оні ні єхалі
а єсі єхалі то так як проханов і прілєпін - попіздєть на камєру
ну от етого і бєлковскій впадає в росказні шо много пісатєлєй а значіт і фонтастов поєхало в ОРДЛ і іх там поубівалі
 

2panch (11.02 в 08:55) № 1540772
-----------------------------------------
Можна сказати весь цвіт кацапської бойової хвантастікі!
 

єссно піздьож но вєсєло :-)
пападанци попалі і всьо такоє
 

Белковский: В ОРДЛО погибла почти половина российских писателей-фантастов, сражаясь на стороне "ДНР" и "ЛНР". И это очень хорошо (c)

Смуз від токих новин рюмаху хряпнєт :-)
 

AG x
Казінс зарішав.
Михайлюк поки в плейофф.
 
+1

AG x
2valdemarua (11.02 в 00:24) № 1540766
-----------------------------------------
Портленд 9 очок в останній чверті. Кловуни!
 
+1

Станиславыч сколачивает банду из украинцев. Это хорошо. Значит планирует там осесть на долго
 
+4

Paul Scholes appointed manager of Oldham Athletic

https://www.skysports.com/amp/football/news/11730/11633457/paul-scholes-appointed-manager-of-oldham-athletic
Пола Скоулза призначили головним тренером Oldham Athletic
By Sky Sports News
15:56, UK, Sunday 10 February 2019
Paul Scholes
Колишній півзахисник "Манчестер Юнайтед" Пол Скоулз призначений головним тренером "Олдхем". Відзначається, що Скоулз почне роботу на "Баундері Парк" в понеділок і тоді ж буде офіційно представлений клубом на спеціальній прес-конференції.
Комісія EFL минулого тижня не знайшла конфлікту інтересів в тому, що Скоулз володіє 10% клубу "Солфорд Сіті" і тому дозволила легендою "Манчестер Юнайтед" очолити "Олдхем". Єдине обмеження, яке було накладено на Скоулза - він не зможе здійснювати будь-які трансфери між "Солфорда" і "Олдхем".
Нагадаємо, що в даний момент "Олдхем Атлетик" займає 14-е місце в таблиці Ліги 2.

#АПЛ
#світовіЗМІ
#історіясвітовогофутболу
 

ПАОК - "Олимпиакос" 3:1
Голы: Виейринья, 3, Бисесвар, 19, Акпом, 82 - Поденсе, 88

ПАОК с Шаховым и Лео Матосом в основе вынес Олимпиакос.
К сожалению, у меня нет в наличии таких топовых игроков.
 
+4

Лука запоров останні дві поспіль атаки при 102-101 на останній хвилині. Після цього Ліллард мав 10 секунд на атаку. Проти нього добре відзахищались у проході і Даллас відскочив.

Красава Лука! 28-9-6.

PS На початку останньої чверті Даллас летів 96-81. Дончіч набрав 13 очок і віддав пару передач. Витягнув цей матч по-суті. Хоча кінцівка трохи змазаною вийшла.
 
+2

2AG (10.02 в 22:50) № 1540760
-----------------------------------------
Там Лука почав іпать. 102-99 Даллас веде за 1.13 до кінця.
 
+2




Андрей Борячук стал новой трансферной целью Сергея Реброва, который сейчас ведет Ференцварош к титулу чемпионов Венгрии. Трансфер одного из лучших бомбардиров Мариуполя попытаются провернуть до конца зимнего окна.

Клиенты Шаблия поехали сплошным потоком. Как "удивительно"
 

AG x
Ембид уничтожает всех под кольцом
 
+1

2макс (10.02 в 22:05) № 1540757
-----------------------------------------
Він по міському викликав, у нас тоді так було можна)
 

2макс (10.02 в 22:05) № 1540757
-----------------------------------------
я под дом выходил к таксофону. В форме абвера
 
+2

у тебя в 90е телефона не было, чтоб такси вызвать)
 

2Sofi_DK (10.02 в 22:00) № 1540755
-----------------------------------------
В 90-е вызов такси к парадному - не вапрос.
А вот позже уже не знали, шо енто такое . Типа какой у вас падъезд :)
 

2LongPlay (10.02 в 21:48) № 1540747
-----------------------------------------
Я теж кажу парадне, я народилась на Подолі, у нас був двоповерховий дуже старий будинок, в нас були парадні сходи і чорний вхід, як до революції було, так і називали. І да, моя друга бабуся чомусь брівку називала поребрік, хоча окрім Москви "там" не була і не маємо жодного відношення до Пітєра.
 


2Коллайдер (10.02 в 21:54) № 1540752
-----------------------------------------
Что значит не видел ?
Школьная форма под СС или абвер. Да на меня за деньги приходили смотреть.
 
+1

Хотя я тогда и на форму СС засматривалсо и делал её с московской пионэрской и коричневой, типа абвер :)


когда никто не видел, пробовал зиговать?
 
+5



2LongPlay (10.02 в 21:48) № 1540747
-----------------------------------------
Та в Киеве парадные всю жизнь :)
 

2LongPlay (10.02 в 21:48) № 1540747
-----------------------------------------
...)))Всегда был латентным...Мутная личность..)))
 

... в одном парадном

а ну скажи "пааребрик"
 

2LaTeraL (10.02 в 21:46) № 1540745
-----------------------------------------
Та ваще
 

2Dudar (10.02 в 21:37) № 1540744
-----------------------------------------
Хотя я тогда и на форму СС засматривалсо

Ну после Мюллера - Броневого это был не грех...
 

В Зоне особого внимания идёт.
Хорошо мозги чистили . Я павёлся на десантуру, правда енто было в лет 10 наверное :)
Хотя я тогда и на форму СС засматривалсо и делал её с московской пионэрской и коричневой, типа абвер :)
 

2panch (10.02 в 21:27) № 1540742
-----------------------------------------
Не, то жіночка. Прекрасный человек, живущий в одном парадном и ана ещё вахтёр :)
 

мілий чілавєк нібось отой самий льготнік...
 

Опа, Мадуро , говорил в эфире , шо всё норм и пропал свет
 

ебанул соточку. Подарок от одного милого человека.
 

Нападающий Ворсклы Владислав Кулач, контракт которого принадлежит донецкому Шахтеру, может стать игроком Енисея.

Об интересе красноярского клуба к украинскому форварду сообщает портал Championat.com, оценивающий вероятность его перехода как достаточно высокую.
 

2Smooth Pimp (10.02 в 20:52) № 1540737
-----------------------------------------
Та сразу панятна пра кого
 

Бывшая жена экс-футболиста «Динамо» заявила, что ее трое детей не от него (ФОТО)

І це не про Алієвих.
 

У Богуслаєві сумнівів немає.
 
+1

Лига чемпионов. 11 тур. Группа В
«Мотор» (Украина) - «Фленсбург» (Германия) 28:26 (10:12)
В составе немцев 4 обладателя золота и 4 серебряных призера чемпионата мира-2019. сейчас «Фленсбург» — это топ-команда и 20 побед в 20 турах Бундеслиги
 
+9

2Fil (10.02 в 20:09) № 1540733
-----------------------------------------
Ну , это ему позволительно
https://youtu.be/MNsUBteNiIg
 

Fil x
2Dudar (10.02 в 19:59) № 1540731
-----------------------------------------
Вальдемар сам з собою зписується)
 
+1

...)Фифан,а што это за порнуха была?...Тримайся.....
 

2valdemarua (10.02 в 19:59) № 1540730
-----------------------------------------
Не ожидал (((
 

Последние новости
"Динамо" – "Оболонь". Прев'ю. LIVE 18:00. Київське дербі Ліга Європи. "Ліон" з Яремчуком вирвав нічию у матчі з "Сельтою" "Динамо" - "Оболонь". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube Тренер "Динамо": "Ми добре попрацювали над фізичною підготовкою на зборах" ФК «Динамо» (Киев) подписал Меморандум о сотрудничестве с Генеральным штабом ВСУ Ігор ЦИГАНИК: "Бачили, як Супряга бив себе в груди після голу у ворота "Колоса"? Це вияв тієї негативної енергії за всі роки, коли його ганили, коли його знищували" Віктор ВАЦКО: "У переможному матчі з "Поліссям" у старті "Динамо" вийшло 9 вихованців київського клубу. Схоже, ідея Ігоря Суркіса має право на існування" Журналіст пояснив, чому Ігор Костюк дуже обережно ставиться до трансферів "Динамо" «Не сказал бы, что не обращаю внимания на «Динамо» — они начали побеждать, хорошо выступают», — полузащитник «Шахтера» Официально. Аренда Пашко в «Лехию» сокращена, полузащитник внесён в заявку «Динамо» на УПЛ
Ключи у Коллайдер
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?