ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Дайджест
Поиск по сообщениям
Количество сообщений
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:35
№ 172453
|
Добавить в избранное
2Tony (08.08 00:31)
№ 172451
-----------------------------------------
А що там в пешдецьку такого страшного, ну окрім суддів? ))
Редактировать
Ответить
Нравится
MGUkrMaks
x
Audioslave, Wien в 00:32
№ 172452
|
Добавить в избранное
http://pit.dirty.ru/dirty/1/2012/08/07/34052-161118-438e0c870082086fc124f2486aeb2dcd.jpg
:)
Редактировать
Ответить
Нравится
Tony
x
майбутній президент ДК, космополіт в 00:31
№ 172451
|
Добавить в избранное
2Здравый смысл (08.08 00:24)
№ 172442
-----------------------------------------
На сегодняшний момент - к счастью!
А так да, нам для некоторых и Шахтер может выпасть :)
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:29
№ 172450
|
Добавить в избранное
2Korifej (08.08 00:27)
№ 172446
-----------------------------------------
З фартом мразьматика це буде Васлуй, який завтра вирве перемогу на останній хвилині додаткового часу ))
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:29
№ 172449
|
Добавить в избранное
Бубка - посмешище.
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 00:28
№ 172448
|
Добавить в избранное
2ДА (08.08 00:21)
№ 172438
-----------------------------------------
Текіла порєшаєт)))
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:28
№ 172447
|
Добавить в избранное
2FtAll (08.08 00:25)
№ 172444
-----------------------------------------
Дякую.
Редактировать
Ответить
Нравится
Korifej
x
збiрна НiХЕРii, Пэ Эм Жо в 00:27
№ 172446
|
Добавить в избранное
жеребцов даФФайте!
Редактировать
Ответить
Нравится
Korifej
x
збiрна НiХЕРii, Пэ Эм Жо в 00:25
№ 172445
|
Добавить в избранное
кста, хотели "свежей крови"?
вон, у ававов могьоте личных сообщений
в теме направить
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:25
№ 172444
|
Добавить в избранное
2Алексей (08.08 00:22)
№ 172440
-----------------------------------------
Фенербахче (Турція)
Удінезе (Італія)
Лілль (Франція)
Малага (Испанія)
Боруссія М (Германія)
Єдине що може помінятись, це Фенер на Васлуйн, вони завтра грають, перший матч в Турції був 1-1
Редактировать
Ответить
Нравится
Здравый смысл
x
Динамо (Київ), Україна в 00:24
№ 172443
|
Добавить в избранное
Куман: "Сыграли не хуже Динамо"
http://football.ua/champions_league/news/172506.html
А это вообще возможно?
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Здравый смысл
x
Динамо (Київ), Україна в 00:24
№ 172442
|
Добавить в избранное
Спартак сеянный, как и мы. К сожалению :-)
Редактировать
Ответить
Нравится
AG
x
NBA, Kyiv, Ukraine в 00:22
№ 172441
|
Добавить в избранное
Хз...
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:22
№ 172440
|
Добавить в избранное
2AG (08.08 00:21)
№ 172439
-----------------------------------------
Спартак нам там может выпасть?
Редактировать
Ответить
Нравится
AG
x
NBA, Kyiv, Ukraine в 00:21
№ 172439
|
Добавить в избранное
Спочатку жереб :-)
Редактировать
Ответить
Нравится
ДА
x
Днепр, Кривой Рог в 00:21
№ 172438
|
Добавить в избранное
а бразилы всем по трешке ложат, впервые ОИ выиграют
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 00:19
№ 172437
|
Добавить в избранное
— Вы достаточно долго делали первую замену. Считали, что игра идет по вашему сценарию?
— Я не видел повода для замен, потому что все играли достаточно компактно, выдерживали запланированное направление игры. Я боялся испортить.
Второй приход Семина можно в целом охарактеризовать фразой "Я боялся".
Он просто боится.. Это не тренер для ДК, если он боится Фейенорда. А что будет в ЛЧ? 6 защитников?
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:18
№ 172436
|
Добавить в избранное
Мразьматик - "Я боялся іспортіть"!11! Де ще найти такого тренера, який не хоче покращити, а постійно боїться "іспортіть"... тьфу виродок...
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 00:17
№ 172435
|
Добавить в избранное
Раніше можливо було на Ігорька з"їхати - не купує гравців, хороняка.
А тепер шо?
надоть палець з дупи винути та вказати напрямок.
А виймати ссикотно, можно обісратись.
Ось керманич і не знає, що робити.
А пояснити напрямок словами...кхм...рівень не дозволяє.
Бо в жодному підручнику з футболу немає напрямку польоту м"яча "на хуй".
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:14
№ 172434
|
Добавить в избранное
Щось вже ніхто не говорить "нада пАдаждать", аж не цікаво... А рік тому всі були такіє "оптимісти"... ))
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 00:12
№ 172433
|
Добавить в избранное
2Cy (08.08 00:09)
№ 172427
-----------------------------------------
Ага, тільки щось його Мордор вже другий рік пердолить.
А Гендальф то нє настаящій.
:)
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:11
№ 172432
|
Добавить в избранное
Ги, бриту віддали перемогу, хоча два раунди його гоняли ))
Редактировать
Ответить
Нравится
Анатолий
x
Динамо Киев, Мытищи в 00:11
№ 172431
|
Добавить в избранное
Пару этого слов после этого жалкого подобия игры.
Перед матчем ,я читал многие надеялись на контратаки.Ага сейчас.Правда на девяносто лохматой минуте шальная от Идее-Гармаша все-таки прошла,но это скорей вопреки,чем согласно логики.
Вообще это ж надо при наличии почти двух полноценных составов умудриться выпускать столь бестолковую основу,а затем еще и до посинения никого не менять.
Мне кажется ,что Семин Суркису вообще хочет доказать,на фига он лишние деньги на усиление тратит,типа кроме уже немного пообтесавшегося под нынешнюю игру Велозу мне больше никто и не нужен,я и с Нинковичем Европу покорю.
Смешно и грустно,господа...Увы,только такие эмоции вызывает игра нынешнего Динамо под руководством Семина.
Лишний убеждаюсь в правильности вчерашнего начинания Ковы,наоборот письмо стало еще более актуальным.
С уважением
+3
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:11
№ 172430
|
Добавить в избранное
2Cy (08.08 00:09)
№ 172427
-----------------------------------------
илья старается скорее
уравновесить зло добром
увидел парни бьют мальчишку
красиво рядом станцевал
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 00:11
№ 172429
|
Добавить в избранное
Мізкі потрібні завжди, що по кальці, що по трафарету.
Але, щоб це зрозуміти, теж потрібіні мізкі.
:)
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 00:09
№ 172428
|
Добавить в избранное
На британських боксера можна лаве піднімати, вони завжди виграють перший раунд з розгромним рахунком, а потім починають "летіти", але не до кінця, очок першого раунду вистачає ))
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 00:09
№ 172427
|
Добавить в избранное
В детстве маленький Юра Семин очень любил смотреть триллеры. С замиранием сердца он наблюдал, как униженное, опозоренное и обессиленное Добро в самом конце фильма таки одерживает победу над наглым, самоуверенным и сильным Злом. Эту любовь Юрий Павлович Семин пронес через всю свою жизнь и воплощал в тактических схемах своих команд. В Киевском Динамо в этом отношении он достиг совершенства.
По сегодняшней игре можно выделить Коваля. Хорошо сыграл без вопросов.
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:08
№ 172426
|
Добавить в избранное
По
#b
кальке
#b
- ума не нужно :-)
Редактировать
Ответить
Нравится
ДА
x
Днепр, Кривой Рог в 00:07
№ 172425
|
Добавить в избранное
(жуёт кукурузу)
Сема- ты ВЕЛИКИЙ! ты уже в ЛЕ! Ты великий уебан!
Редактировать
Ответить
Нравится
deGeneral
x
Палоп & Шарафутдинов, Никополь в 00:06
№ 172424
|
Добавить в избранное
2yb77 (08.08 00:02)
№ 172419
-----------------------------------------
Я ,если честно не понимаю ,зачем Вукоевич постоянно лез в атаку и обострял игру.Для этого есть Нинкович и как АП,он с этим справлялся. Динамо играет широко и это не может не радовать.
Взриднулъ...
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 00:06
№ 172423
|
Добавить в избранное
Ну у когось і на такий мізків не вистачає.
:)
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 00:05
№ 172422
|
Добавить в избранное
2FtAll (07.08 23:57)
№ 172417
-----------------------------------------
100%.
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 00:05
№ 172421
|
Добавить в избранное
Обычный стёб по кальке.
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 00:03
№ 172420
|
Добавить в избранное
http://dynamo.kiev.ua/user/greenkr/110500.html
Редактировать
Ответить
Нравится
yb77
x
ДК,ЗбУ, Львів в 00:02
№ 172419
|
Добавить в избранное
коментар Дудара на блозі Гріна ШИКАРЄН :))))))))))))))))
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 00:00
№ 172418
|
Добавить в избранное
Хіт на шурікє:
desper | запретить комментирование | 07.08.2012 23:19 #
Семин - вредитель.
Это не тренер.
Позор Динамо. ПОзор Игорю.
Семин уничтожает МОЕ Динамо. Динамо, которое строил Мэтр...
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 23:57
№ 172417
|
Добавить в избранное
Зараз Брит буде наступний суперник, тому і витягли Шелестюка, його легше засудити потім буде ))
Редактировать
Ответить
Нравится
Kova
x
Динамо Киев, в 23:57
№ 172416
|
Добавить в избранное
2MGUkrMaks (07.08 23:56)
№ 172411
-----------------------------------------
я тож так считаю, да и шелестюк наверное тоже
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 23:57
№ 172415
|
Добавить в избранное
Гииии....Мій блог зник. Чудєса))))
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 23:57
№ 172414
|
Добавить в избранное
Милош Нинкович: "Не сыграли так, как договаривались"
--------------
Суркіс не до кінця всіх купив?
:)
Редактировать
Ответить
Нравится
Здравый смысл
x
Динамо (Київ), Україна в 23:56
№ 172413
|
Добавить в избранное
2Jo Ker (07.08 23:47)
№ 172400
-----------------------------------------
В такой дерьмовой игре проявить себя отдельным игрокам практически нереально. Глупо вообще разбирать игру. Хотя конечно гениальность Попова, Нинковича и Вукоевича сомнений не вызывает.
Редактировать
Ответить
Нравится
Рома
x
Динамо, в 23:56
№ 172412
|
Добавить в избранное
Все из за игого
Редактировать
Ответить
Нравится
MGUkrMaks
x
Audioslave, Wien в 23:56
№ 172411
|
Добавить в избранное
Жалко аж француза. Як на мене, то наш продув
Редактировать
Ответить
Нравится
Green
x
Динамо Київ, Кривий Ріг в 23:55
№ 172410
|
Добавить в избранное
Повернули за Хітрова суки блять....Подачка...Йобані гандони! Огого єдиний кого можна витягнути на золото! Щоб вам волосся всередину росло!
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 23:54
№ 172409
|
Добавить в избранное
2Jo Ker (07.08 23:47)
№ 172400
-----------------------------------------
Так там усі не фонтан.
А ти не маєш думки, що не фонтан швідкісних Гусєва та Ярмоли від нефонтану Сьоми при підготовці.
В нього ж команда ледве рухається.
Хлопчик з дитячого садка Кумана нас банально перебігали, хоча завжди це був наш козир.
Особливо це козир Гусєва і Ярмоли.
Тому нехай ота мразюка здохне швидше, щоб перестала гнобити своєю "працею" наших гравців.
Можу забитися на гроші, що прийди Лобан у цю команду взимку, то навесні всі б в 3-4 м"ячи вилітали в ЧУ.
Я досить добре пам"ятаю, як в такому ж стилі "працював" Сабо, а потім Лобан додавши пару гравців зробив лялю.
Так що в нормального тренера буде й Гусь, буде й Ярмола.
Редактировать
Ответить
Нравится
Kova
x
Динамо Киев, в 23:54
№ 172408
|
Добавить в избранное
шелестюк выиграл
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 23:54
№ 172407
|
Добавить в избранное
Шелестюк виграв, але 18-18, за рішенням суддів
Редактировать
Ответить
Нравится
Алексей
x
Динамо (Киев), Киев в 23:53
№ 172406
|
Добавить в избранное
2Ipolitr (07.08 23:47)
№ 172399
і ще, ледь не забув!
сподіваюсь усі під час заміни побачили, які чудові відносини у нашого "трінера" з Гусєвим?
-----------------------------------------
мимо него все проходили без обнимашек. это не показатель
Редактировать
Ответить
Нравится
Andron
x
DK, ЗФИ в 23:52
№ 172405
|
Добавить в избранное
Сегодня было бы доброе утро. если сообщили что Баковский гений тренерского цеха отправлен в отставку!
Редактировать
Ответить
Нравится
deGeneral
x
Палоп & Шарафутдинов, Никополь в 23:51
№ 172404
|
Добавить в избранное
Сегодняшний голевой пас Гармаша оцениваю как гроссмейстерский.
Просто ужасно становится от мысли, что на той самой позиции вдруг мог оказаться Нинкович.
Редактировать
Ответить
Нравится
← сюда
туда →
Последние новости
"Динамо" показало тренування за участю Кендзьори
«Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа
"Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо"
"ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити
Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной»
Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка
У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся"
Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд
"Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо"
"Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу
https://www.youtube.com/watch?v=6F9XKcBEk6A&list=RDMM&index=12
Ключи у Здравый смысл
×
Радиорубка
Радиосообщение (не более 500 символов/не чаще 15 мин):
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Популярные теги
#цитати
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#журналістика
#історія
#manowar723
#суспільство
#СтратегіяРозвитку
#ChessMiridancePress
#Черкаси
#освіта
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Игра
08.12.2021
Бенфіка - Динамо
2-0
Ліга Чемпіонів
Игра
12.12.2021
Динамо - Зоря
1-1
Чемпіонат Прем'єр-ліги
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?