переставайте ви щось зовсім на тих іспанцях зїхали
 

Месси 12+1 в 8 матчах.
Вальверде оживил бизона.
 

2Kshatry (20.09 в 12:16) № 1294611
-----------------------------------------
Кожна держава повинна утримуватися від будь-яких дій, направлених на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності будь-яко] держави або країни"1.

#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

Принцип самовизначення народів
http://pidruchniki.com/1492022449458/pravo/printsip_samoviznachennya_narodiv
У науці міжнародного права деякі вчені виокремлюють два аспекти принципу самовизначення народів: зовнішній і внутрішній. Перший означає право народу створювати свою суверенну державу, приєднуватися до іншої держави або об'єднуватися з нею. Другий аспект полягає в тому, що з досягненням самостійності нації і народи, що входять до складу суверенної держави, зберігають право на свої природні багатства і ресурси, на культурний і релігійний розвиток та створення національно-територіальних автономій.

Здійснення принципу самовизначення народів, як уже наголошувалося, має відбуватися в контексті дотримання всіх основних принципів міжнародного права в їх єдності і взаємозв'язку. В Декларації про принципи міжнародного права 1970 р. проголошується, що ніщо в цій Декларації не "повинне тлумачитися як санкціонуюче або заохочуюче будь-які дії, які вели б до розчленовування або до часткового чи повного порушення територіальної цілісності або політичної єдності суверенних і незалежних держав, діючих з дотриманням принципу рівноправності і самовизначення народів...; і, внаслідок цього, мають уряди, які представляють весь народ, що належить до даної території, без розрізнення раси, віросповідання або кольору шкіри.

Кожна держава повинна утримуватися від будь-яких дій, направлених на часткове або повне порушення національної єдності і територіальної цілісності будь-яко держави або країни"1.

Доктрина і практика міжнародного права поки не дають однозначної відповіді на питання - як забезпечити гармонійну єдність здійснення принципу самовизначення народів і принципу територіальної цілісності держав? На цьому ґрунті виникають гострі конфліктні ситуації, як, наприклад, з курдським і чеченським народами. У їх вирішенні сторонам конфлікту необхідно проявляти добру волю, взаємну повагу інтересів і бажання знаходити компроміси на основі норм міжнародного права.(c)
#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

Хасидов-наркокурьеров задержали полицейские в Умани совместно со своими израильскими коллегами. (с)

отєто номєр :-)
 

Принцип самовизначення народів
http://pidruchniki.com/1492022449458/pravo/printsip_samoviznachennya_narodiv

Слід ще раз звернути увагу, що в актах ООН проголошується право народів, а не націй на самовизначення, на відміну від більшовицьких документів. Це зроблено для того, щоб не ускладнювати реалізацію цього права для поліетнічних народів. Тому в преамбулі Конституції України - багатонаціональної держави - проголошено, що Основний Закон країни прийнятий на основі реалізації українською нацією, всім українським народом права на самовизначення.

Необхідно також зазначити, що право народів на самовизначення є саме право, а не обов'язок. Від доброї і вільно висловленої волі народу залежить вибір його подальшої долі: створювати свою незалежну державу (або приєднатися до вже існуючої держави) чи ні. А ось обов'язок кожної держави сприяти індивідуально або колективно реалізації принципу самовизначення народів існує. І народ, якому будь-яка держава перешкоджає реалізувати відповідно до міжнародно-правових норм принцип самовизначення, має право звертатися в ООН і одержувати з її боку підтримку на використання засобів впливу на таку державу аж до вживання збройної сили.(c)
#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

Апеляційний суд Києва надав дозвіл на затримання колишнього судді Печерського районного суду Родіона Кірєєва, який судив Юлію Тимошенко. (с)

помніцца мітінг на защіту кірєєва сабірал калашніков шоб значіт ні мєшалі суддє судіть
і дє зараз калашніков?
ах ну да... уже там...
 

Принцип самовизначення народів
http://pidruchniki.com/1492022449458/pravo/printsip_samoviznachennya_narodiv
Виникнення принципу самовизначення народів пов'язане з епохою буржуазних революцій, становленням національних держав, хоча через відомі історичні й соціально-економічні причини право народів на самовизначення не могло стати принципом буржуазного права. Капіталістичний спосіб виробництва на початковому етапі свого розвитку потребував колоній та інших форм залежності слабких держав від сильних.

Російські більшовики, здобувши владу в 1917 р., оголосили себе прихильниками права націй на самовизначення. Однак це виявилося однією з їх багатьох декларацій, по суті лише ріа desideria (благий намір).

Як юридично обов'язковий цей принцип був закріплений у Статуті ООН. Так, у п. 2 ст. 1 встановлюється, що ООН "розвиватиме дружні відносини між націями на основі поваги принципу рівноправності і самовизначення народів...".

У Декларації про принципи міжнародного права 1970 р. дається тлумачення цього принципу і, зокрема, зазначається: "Через принцип рівноправності і самовизначення народів, закріплений у Статуті, всі народи мають право вільно визначати без втручання ззовні свій політичний статус і здійснювати свій економічний, соціальний і культурний розвиток, і кожна держава зобов'язана поважати це право відповідно до положень Статуту".

Після Другої світової війни багато народів Африки й Азії перебували в колоніальній залежності від європейських держав. Закріплення принципу самовизначення народів у Статуті ООН сприяло активізації їх боротьби за визволення і створення незалежних держав. З метою зміцнення цього принципу і його практичного здійснення в 1960 р. на 15-й сесії Генеральної Асамблеї ООН була прийнята Декларація про надання незалежності колоніальним країнам і народам. Під час гострих дискусій у 1966 р. вдалося закріпити в ст. 1 Пактів із прав людини право народів на самовизначення і розкрити його зміст. Все це свідчить про те, що право народів на самовизначення є загальновизнаною імперативною нормою сучасного міжнародного права.(c)
#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

Итак сегодня Комиссия по наименованиям утвердила результаты общественных слушаний по переименованию метро Петровка в Почайну, утвердила название парка урочище Наталка и приняла решение о переименовании Московского моста в Северный. Теперь переименование моста выходит на общественные слушания (с)

з мостом харашо прідумалі!
 

2MGUkrMaks (20.09 в 12:24) № 1294618
-----------------------------------------
я канєшо токо вікі знаток, но баська мова ні на шо не подібна
про грузинську ето лігєнди які поширюють баски
баскська мова немая ніяких живих родичів то ізолянт
до недавна панувала теорія шо баскі то острів людей яки зберегли мову після навали індоєвропейців зі степів України і Росії 3 чи пять чи скіко там тисяч років тому коли європа отримала сучасні європейські фузіонні мови і гаплогрупи крові

але останні дослідження трошки похитнули цю теорію - баски генетично нічим не відрізняються від навколишніх французів та іспанців і є махровими західними європеоідами з гаплогрупою r1b1
тож тепер починає поширюватися теорія шо баскі мігрували разом з індоєвропейцями і є якім то супутнім народом ала з геть іншою мовою

з грузинською баскську мову ріднить тіко назва чисєл в них до десяти одне закінчення мають від десяти до двацяти якесь інше а всі більші - якесь ще третє (тобто числа від 10 до 20 якось граматично вирізняються)

но по суті ці мови абсолютно різні і не схожі взагалі нічим

я колись давав в фб ссилку на гру, де по звукозаписам треба було впізнати мову.
еускару я добре вирізняв як шось фонетично близьке до іспанської вимови (ну на моє делетанське вухо) но явно шось не латинське, без "де" "ла" закінчень на "с", ну шось якесь геть тарабарське :-)
 

2Kshatry (20.09 в 12:16) № 1294611
-----------------------------------------
Дивакувато виглядає ,коли освічені українці страждають ПРАВОВИМ НІГІЛІЗМОМ та ПОДВІЙНИМИ СТАНДАРТАМИ
Оце, дійсно, прикро ((
 

Правоохоронці затримали 3 осіб, серед яких і депутат Миргородської міської ради, за підозрою у вбивстві депутата від ВО "Свобода" Олега Супруненка.

" Серед підозрюваних фігурує один з місцевих депутатів Миргородської міської ради. Члени групи дали свідчення щодо своєї причетності у вчинені розбійного нападу", - сказав речник Нацполіції.

Водночас джерело "Української правди" у поліції підтвердило інформацію, озвучену раніше лідером "Радикальної партії Ляшка" Олегом Ляшком про те, що затриманий депутат РПЛ Хачатур Хачатрян. (с)

мде
 

2panch (20.09 в 12:02) № 1294599
-----------------------------------------
Ну північні взагалі інші. Маври ж фактично прорахувалися, залишили територію десь 2% від Іспанії після завоювання і сказали ладно. Живіть там, нам хватить, а оттуда і почалася вся Реконкіста, поки їх не виперли. При чому Іспанія досі має Мелілью і Сеуту на території Агрики, тому фактично ЄС не закінчується Піренейським півостровом.

Мова точно інша каталонська, у них не дуже люблять кориди, а люблять гру кастелл, коли люди залазять одне на одного, до висоти багатоповерхових будинків. А баски то взагалі інші. У них мова не ясно досі звідки, бо вона найбільш подібна наче до грузинської.
 

2Kshatry (20.09 в 12:19) № 1294614
-----------------------------------------
а угорці? вони там уже і кордони переглядати збиралися
а французи коториє оту хартію мови та менши вроді ж і не приняли?
в них там аквітанські язикі ішо всякіє
 

Принцип територіальної цілісності
http://pidruchniki.com/1377030149456/pravo/printsip_neporushnosti_derzhavnih_kordoniv
Мета цього основного принципу міжнародного права - забезпечення стабільності міжнародної системи, оскільки ніщо так не дестабілізувало міжнародні відносини, як посягання на територіальну цілісність держав. З огляду на це в п. 4 ст. 2 Статуту ООН закріплено положення про заборону використовувати силу або загрозу силою "проти територіальної недоторканності держав". Декларація про принципи міжнародного права 1970 р. розвиває це положення і встановлює, що "територія держави не повинна бути об'єктом військової окупації, що є результатом застосування сили в порушення положень Статуту. Територія держави не повинна бути об'єктом набуття іншою державою в результаті погрози силою або її застосування. Жодні територіальні придбання, що є результатом погрози силою або її застосування, не повинні визнаватися законними". Аналогічні положення містяться в ст. IV Декларації принципів Гельсінського Заключного акта НБСЄ.(с)
#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

2Kshatry (20.09 в 12:16) № 1294611
-----------------------------------------
все ніяк не мож знайти статтю якогось каталонського журналіста який якісь статті про Євромайдан писав
він в інтервью так і заявлял шо рушійна сила то прагнення сбереження національної ідентичності і всьо такоє шо от оно смисл проісходящєго
і шо в них в каталонії тоже зрєют подіє но він надііця шо це буде мирне відділення каталонії бо тіпа в каталоніі очінь много за а мадрід кволий шось таке
от німагу найті ту статтю хоч ти убєй
 

Макс нехай мене поправить, але з усіх європейських народів залишки імперського світогляду найбільше проглядаються саме у іспанців
 

2Kova (20.09 в 11:44) № 1294581
-----------------------------------------
http://pidruchniki.com/1377030149456/pravo/printsip_neporushnosti_derzhavnih_kordoniv
Принцип непорушності державних кордонів
Після закінчення Другої світової війни не всі політичні сили в Західній Європі були задоволені територіальним устроєм Старого світу. Реалізація домагань радикальних політиків про перегляд післявоєнних кордонів могла б призвести до трагічних наслідків для долі світу.

З метою усунення будь-яких правових підстав для подібних претензій у договорі між СРСР і ФРН від 12 серпня 1970 р. була закріплена норма про визнання непорушності кордонів усіх держав у Європі (ст. 3). Подібна норма увійшла до тексту подальших договорів, укладених ФРН з ПНР, НДР і ЧРСР в 1970-1971 рр.

Однією з головних цілей скликання Наради з безпеки і співробітництва в Європі в 1975 р. у Гельсінкі було закріплення принципу непорушності кордонів. У ст. ПІ Декларації принципів Заключного акта НБСЄ від 1 серпня 1975 р. проголошується: "Держави-учасниці розглядають як непорушні всі кордони одна одної, так і кордони всіх держав в Європі, тому вони утримуватимуться зараз і в майбутньому від будь-яких посягань на ці кордони.

Вони відповідно утримуватимуться також від будь-яких вимог або дій, спрямованих на захоплення й узурпацію частини або всієї території будь-якої держави-учасниці"1.

Таким чином, 35 держав - учасниць ОБСЄ юридично визнали лінії проходження кордонів між ними і всіма державами в Європі; взяли зобов'язання не чинити будь-які замахи на ці кордони; відмовилися від будь-яких територіальних претензій одна до одної.

Отже, принцип непорушності кордонів тісно пов'язаний із принципом територіальної цілісності держав. Роблячи замах на державний кордон, держава також чинить замах і на територіальну цілісність іншої держави. Тому дотримання принципу непорушності кордонів одночасно укріплюватиме і територіальну цілісність держав.

Є також схожість між цим принципом і принципом недоторканності державних кордонів. Останній означає повагу і непорушення конкретної лінії кордону будь-якої держави, прокладеної на місцевості. Неприпустимо в односторонньому порядку переносити прикордонні стовпи і знаки, що позначають лінію державного кордону, перетинати ЇЇ поза встановлених місць і з порушенням наявних правил. Цей принцип також включає право здійснювати контроль з боку будь-якої держави за перетином її кордонів фізичними особами і транспортними засобами. Проте принцип непорушності кордонів і принцип недоторканності кордонів відрізняються сферою застосування: перший є регіональним, другий - універсальним.

Наявність вказаних принципів зовсім не означає, що кордони є чимось застиглим і несхильним до будь-яких змін. Держави мають право змінювати і лінію кордону між ними, обмінюватися певними ділянками території і передавати ділянку своєї території, як правило на відшкодувальних засадах, іншій державі (цесія). Водночас усі ці операції повинні здійснюватися за взаємною згодою і на основі міжнародного права. При цьому недопустимі односторонні дії, тим більше із застосуванням сили.(с)
#Міжнароднеправопринципитазастосування
 

Сегодня Ярмола будет драть Гамбург в 21.30
 
+7

Дикувато виглядає, дивлячись з калакольні України, не підтримувати прагнення Каталонії...Я ще розумію, коли таке відношення зустрічалось років 20 тому- метастази савка, фантомниє болі СаюзаНєрушимих- але в часи, коли боротьбу за ідентичність можна "пащупать явно", а не тіко в піснях чи пильних бібліотеках?!
 
+2

2MGUkrMaks (20.09 в 12:09) № 1294607
-----------------------------------------
Дякую Я зрозумів
На рахунок пострілів-я мав на увазі значно більше-просто не хочеться наврочити(((
 

Для Українця ганьба засуджувати методи, що використовували для здобуття Незалежності Степан Бандера та УПА.
 

2Kshatry (20.09 в 12:06) № 1294605
-----------------------------------------
ну фіни ж вроді нічо так...
 

2manowar-723 (20.09 в 12:02) № 1294600
-----------------------------------------
По перше, я вже намагався пояснити, що я проти відділення.
По друге - постріли вже були (погугли лихі 90ті в Каталонії, а особливо теракти, зроблені басками).
 
+1

"Динамомания" в Инстаграме!

хм Й там будуть шукати нового редактора новин ? :)
 

2panch (20.09 в 10:49) № 1294539
-----------------------------------------
оні самі там планірують шось подібне з угорською меншиною секеїів і чангошей шось подібне провернути
Ответить Нравится

Ніхто не жалує угро-фінів(((
 

2MGUkrMaks (20.09 в 12:04) № 1294603
-----------------------------------------
та ето ти на зовсім шолє повертаєсся!?
 

2wrag (20.09 в 11:46) № 1294583
-----------------------------------------
Не знаю. Я думаю реально.
Ше цього року маю бути вдома
 

2Kova (20.09 в 12:00) № 1294598
-----------------------------------------
Це така назва їхньої Нацгвардії.
 

2Kova (20.09 в 12:00) № 1294598
-----------------------------------------
оч сільно сомнєваюсь
 

2MGUkrMaks (20.09 в 11:59) № 1294596
-----------------------------------------
Чи зміняться твої погляди по Каталонії після можливих перших пострілів?
 

2MGUkrMaks (20.09 в 11:59) № 1294596
-----------------------------------------
а каталонці оні тада болєє білі получаєцця бо арагон і історичний связок з аквітанською культурою сусідньої франції?
по списках сводеша і прочім підрахункам всьо ніутіхають спори наскоко отлічаюцця каталонська і іспанська (там шото 70%-85 відсотків подібності) і часто це порівнюють із ситуацією наскікльки відрізняються українська і російська мови
 

2panch (20.09 в 11:58) № 1294594
-----------------------------------------
Цивильная гвардия это как у нас добробаты?
 

усьо
метро Петрівка перейменували в Почайну
ура!
 

2panch (20.09 в 11:56) № 1294592
-----------------------------------------
Не знаю, мова, як на мене досить відрізняється.
Культура теж. Іспанців самих багато видів, люди з Арагону і з Андалузії - це зовсім інші люди і з вигляду і з культури.
Не знаю, це як татари в Криму і українці в Криму.

От ненависть Реал-Барса це, як на мена, далеко не лише футбольна.
 

Царська охранка запрацювала.
 

Цивільна гвардія Іспанії сьогодні вранці проводить обшуки в Барселоні у державних установах, шукаючи документацію, пов'язану з референдумом про незалежність Каталонії. (с)

ну як діти
 

2Jo Ker (20.09 в 11:51) № 1294587
-----------------------------------------
Ну а то!
 

2MGUkrMaks (20.09 в 11:51) № 1294588
-----------------------------------------
та оні там уже ж казали скоко раз
не один той референдум був
а ти от як єдинй звідти, шо можеш сказти? що більша рушійна сила каталонців за самостійність - не хочемо кормити андалузію чи хочемо національної держави для збереження національної ідентичності? чи таке важко визначити?
 

2MGUkrMaks (20.09 в 11:50) № 1294586
-----------------------------------------
нащадкі маврів? то люди півдня Іспанії і чорніші на вигляд?
 

2MGUkrMaks (20.09 в 11:42) № 1294577
-----------------------------------------
а чим каталонці від іспанців відрізняються? ну от ці дві мови на слух отлічіми?
а на вигляд різні то як? одні блондіни інші брюнети?
 

2Kova (20.09 в 11:44) № 1294581
-----------------------------------------
Не подменяй понятия :)В рамках действующего законодательства -международного та национального права :)
Практически все страны -большая часть в мире -многонациональные, но это не означает ,что каждый народ или национальность получит свое отдельное государство Автономию может ,но не более
 

2panch (20.09 в 11:48) № 1294585
-----------------------------------------
Я за те, щоб їм дали сказати.
Як гібралтарцям дали. Може хай собі получать права як у басків, але в складі Іспанії.
Я думаю, що корона в Мадриді не впаде.
 

2Fifan (20.09 в 11:45) № 1294582
-----------------------------------------
На передок і нехай Ізраіль їх захищає?
 

2panch (20.09 в 11:43) № 1294579
-----------------------------------------
Корінь зла, що на півдні історично живе багато нащадків маврів.
Ну і економіка півдня банально в жопі. Великі міста якось живуть, менші лише за рахунок туризму, навєрно.
Заводів чи продукції немає ніякої. Ну і банально люди проїдають добробут, зароблений їх батьками.

При чому технологічно дуже розвинута країна, наприклад в банках все компютеризоване наскільки можна, але я от рахунок відкривав 2 місяці думаю.
Якось дивно, що банк не заінтересований в твоїх грошах.

До того ж Іспанія має якусь програму, по якій легально приймають кучу латиноамериканців, тіпа соррі за колонії.
Ось це зовсім інші люди: працьовиті і приємні.
 
+2

2MGUkrMaks (20.09 в 11:39) № 1294575
-----------------------------------------
тоєсть ти всьо же німного за Каталанонію?
 


2MGUkrMaks (20.09 в 11:44) № 1294580
-----------------------------------------
ты лучше скажи - на olx.pl реально купить нормальные вещи ? Или там такие же кидалы как в Украине встречаются?
И когда ты собираешься в УКраину ?
 

В Умань на празднование еврейского Нового года прибыли более 30 тыс. хасидов

Всех в Нацгвардию стрельнуть! А то давно уже не писали российские сми, как у нас прямо на улицах людей в армию забирают. А тут сразу 30к новобранцев!
 

2manowar-723 (20.09 в 11:42) № 1294578
-----------------------------------------
Есть еще право народа на самоопределение
 
+2

Последние новости
Букмекеры не видят явного фаворита в матче «Динамо» — «Виктория», но небольшое преимущество отводят киевлянам Дмитро КУЛЕБА: "0:4 "Динамо" від "Ференцвароша" - історія про війну. Після якогось періоду тобі кажуть "Красень", а в другому таймі тих самих людей розмазують" Журналіст: "Динамо" вже немає куди відступати. Команда посідає останню сходинку в ЛЄ, тому час нарешті зіграти на результат" Володимир ШАРАН: "Динамо", безумовно, було фаворитом і за всіма показниками переграло "Черноморець" ще у першому таймі" Далот: «Рубен Аморим — именно тот, кто нужен для такого клуба» «Колос» — «Динамо»: арбитры. Рефери в поле в этом сезоне уже судил «Динамо» "Динамо" – "Вікторія" Пльзень і "Тоттенхем" – "Рома": хто прокоментує матчі на MEGOGO Рубен Аморим: «Нам нужно улучшить понимание игры» Матч «Динамо» — «Виктория» обслужит бригада арбитров из Португалии. Рефери в поле в сентябре судил сборную Украины Новости соперника. Российский легионер «Реала Сосьедад» может пропустить матч с «Динамо»
Ключи у LongPlay
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?