Чи е шанс що поветкін вийде з джошуа? Хочется щоб цьому арійцу набили пику знатно

-----------------------------------------
Бля проспав....

Ібрагімовіч у дебютному матчі приніс перемогу Лос-Анджелес Гелаксі
Златан Ібрагімовіч феєрично дебютував за Лос-Анджелес Гелаксі.
Новоспечений гравець Лос-Анджелес Гелаксі Златан Ібрагімовіч у дебютному матчі приніс перемогу своїй команді у поєдинку проти Лос-Анджелеса, повідомляє офіційний сайт МЛС.
Ібрагімовіч: Лев зголоднів
Ібрагімовіч вийшов на поле на 71-й хвилині зустрічі, а вже на 77-й забив свій перший гол за нову команду, зрівнявши рахунок у матчі дальнім ударом.
На першій компенсованій хвилині Златан відправив другий м'яч у ворота Лос-Анджелеса ударом головою, принісши перемогу своїй команді.
Відзначимо, що після першого тайму «Гелаксі» поступалися дебютанту МЛС Лос-Анджелесу з рахунком 0:2.
:

#історіясвітовогофутболу

Відомий російський спортсмен закликав бойкотувати ЧС-2018
Чемпіон світу з шахів гросмейстер Гаррі Каспаров закликав іноземних політиків до бойкоту ЧС-2018 року в Росії.
Я завжди виступав протий спортивних бойкотів, які шкодять тільки учасникам і вболівальникам. Але я виступаю за політичний бойкот режиму, що дозволяє собі ворожі дії », - наводить слова Каспарова Frankfurter Allgemeine Zeitung.

#шахи
#раша
Ніколи у ньому не сумнівався!

2Andrey (01.04 в 00:45) № 1387941
...)Там в соперниках откровенный мешок был...Джошуа по очкам выиграет, Паркер такой упрямый парень..)

2Fifan (31.03 в 14:33) № 1387812
Ты тот, кто ей нужен.
Пиши Элине в директ, а то упустит свое счастье.

Напишите ей, пусть на меня не расчитуетт!

В бокс шансов нет - значит надо сделать драку:)

Та нехай спить. Завтра подивицця.

2valdemarua (01.04 в 00:29) № 1387936
Нам нужны с голевухами!!!! Не лесорубы!!!

Ви Діпа розбудили? Бокс в разгарє!😊

2scorpions-7800 (01.04 в 00:16) № 1387934
Так от звідки в тебе тяга до авантюрізма.))

Джошуа как удав. Причём наглый такой - взял шорты поправил и дальше буравит Паркера.
Кличко хоть за счёт габаритов мог его держать, а у Паркера шансов почти нет.

Вірші пише Пісні
Фільм власний знімав "Анти-мир "

Батьки Мавроді померли від раку -печінки та легких-через півроку помирали після встановлення діагнозу
Йому теж поставили рак печінки ,але через місяць діагноз виявився хибним -

Выиграл. Боксировали два говна:)

Цікава історія Мавроді та Кравчука
Наполовину він українець Цікаво :)

шо там павєткін, смокче сподіваюсь?

Другий гол Златана у першому матчі за нову команду :)

+1

Вболівальники МЮ: ШО ЗА ПІДОР ВІДПУСТИВ ПАРНЯ???!?!?!

Гол Златана в першому матчі за нову команду :)

+3

Чи ти не про футболістів?
Органи?
Рабство?
Простітуция?

2BlackJack (01.04 в 00:20) № 1387935
Відразу ж можу порекомендувати – Парцванія.
Непогано себе проявляє парніша.
Впевнений, що в юності мав непогані відгуки від Дудара. А це вже показник ого-го!

2valdemarua (31.03 в 23:39) № 1387931
Вова , есть бизнес , нужны парни с чайки , которые не только отдают) бельгийский рынок наш!!!

+1

Продовжується в'ю Мавроді(переривали на новини )

Мавроди :
Никогда не хотел жить за границей Человек должен жить дома

Чимось підкупав цей аферист-хоча він ніколи не був як моралістом з одного боку так й з бєспрєдєльщиком з іншої сторони -хоча плани в нього були "наполеонівські " :)
#іісторія

2alexrusen (31.03 в 22:23) № 1387908
Це ти ще не бачив Жеку Макаренка на Чайці!
Якось в одному матчі віддав відразу три гольових!
Легенда!

+1

Насправді Севілья повинна були забивати 3-4 голєшніка. Запороли дуже багато контр-атак.
Без Бускетса в центрі поля немає ніякого балансу. Іньєста, Дембеле, Суарес, Ракітіч, Коутіньо - надто багато гравців грає в атаку і не допомагає захисту. Розривали жорстоко. Приблизно, як Юве минулої весни.
Показовим був момент у першому таймі, коли Серджі Роберто (так, захисник) чотири секунди у своєму штрафному бігає між двома гравцями Севільї і тут такий Дембеле потрошку підходить до свого штрафного.

Уже 2:2. За пару минут отыгрались, Мессюк завалил из-за пределов штрафной

85' Sevilla 2 - 0 Barcelona

Карауль, звёзд ипут.

2Fifan (31.03 в 23:21) № 1387922
як каже Колайдер: "Чуть нє обосрался" :)

Только одного меня музло напрягает? =)

2deeppurple78 (31.03 в 22:09) № 1387902
какой бокс ?

Тоха, дай Максу номер картки.))

+1

За даними декларації за 2017 рік народна депутатка Юлія Тимошенко не має власного житла та автомобіля
Заради Бога, дайье номер картки

+7

2Fifan (31.03 в 22:42) № 1387917
Хоть шото хорошее

Наши в Марик без Мораеса приехали, зато с Самбрано в составе. А из дубля реально только Хлебаса и Алибекова оставили.

Юве не слабший за Баварію, а за моментами Мілан мав би вже вести, пока 1-1

Николай Морозюк: «Я себя приписываю к тем людям, которые сыграли большую роль в провале сборной Украины на Евро-2024» "Динамоманія" оголошує про конкурс на заміщення посади редактора новин "Лівий берег" – "Динамо" 0:3. Першість U-19. LIVE!!! Кремчанин доводить рахунок до розгромного у першому таймі Сергей Косовский: «С отцом по поводу нашего матча с «Динамо» конечно поговорим» Микита ШЕВЧЕНКО: "Слова Бущана про рівень Прем'єр-ліги? Можливо, гравцям "Динамо" видніше, адже вони грають у єврокубках, але, на мій погляд, зараз чемпіонат конкурентний і цікавий" "Лівий берег" – "Динамо" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Редушко у старті, Пономаренко у запасі "Лівий берег" – "Динамо". Першість U-19. Пряма трансляція на YouTube Никита Шевченко: «Возможно игрокам «Динамо» виднее, но, на мой взгляд, сейчас чемпионат Украина конкурентный и интересный» "Лівий берег" - "Динамо": ситуація з дискваліфікаціями Пресс-служба «Ворсклы»: «Матч 1/8 финала Кубка Украины с «Динамо» должен состояться в Полтаве»