Пизда нам від шведів.
 
+1

AG x
2FtAll (23.06 в 20:54) № 2005488
-----------------------------------------
Та нє пізді!
 

насукаблядьзаебалинервытрепать
 
+2


Яйцько дрочить на шведів
 
+1

Я Фартовій!
 
+2

Мы к вам ещё в Лондон приедем, клоуны!
 
+4

AG x
2Oleg-Donetsk (23.06 в 20:52) № 2005471
-----------------------------------------
Нет, они любят помучать )))
 

Шведи зіграли в голандців
 
+1

Ми їх зробили, блядь!

Так, бро!
 
+4

AG x
2Green (23.06 в 20:52) № 2005476
-----------------------------------------
Вацко в хлам ))
 

Найкращий матч на цьому євро.
 
+4

Ахххахахххххххххх ахахахахахахахахахах
ахахахахахахахахахахахахахахах
ха ха ха ха...
Ахххахахххххххххх ахахахахахахахахахах
ахахахахахахахахахахахахахахах
ха ха ха ха...

 
+12

2Cy (23.06 в 20:51) № 2005469
-----------------------------------------
Или нети ? Или Шведы ?
Блять, кто расскажет
 



Ахуєть!!!!
 
+1

Fil x
Даааппп
 


Ахаха
 

Cy x
А у поляков с физикой все ок.
Брака не так и много по такой жаре.
 

Свисти. Просто свисти
 
+1

Блин, вчера смотрел последний выпуск ЧГК

Полтора года никто не брал суперблиц. Берёт Крапиль и Крюк говорит, что мол полтора года не выигрывали и вот должен быть суперприз от спонсора Betwin и какой-то чудак дарит ему тикеты на 1/4 ЧЕ )))
Все ахуели от приза :)
 

Cy x
Испания при таких раскладах первое место получает и будет с нами играть.
Весело будет :)
 

2LaTeraL (23.06 в 20:49) № 2005464
-----------------------------------------
Ну на виход, так на виход
 

Відійшов і веде гру. Майстер
 


Льова звірюга.
 
+1

2Cy (23.06 в 20:45) № 2005454
-----------------------------------------
Та шо там нєрвного?
Поляки заслужили виход.
 
+1


Цікаво. А за кого болєют мєстниє пітєрци?
Шведи? Тоді наши проходять.
Поляки? Ващє ж не комільфо.
 

У Вацька і так волосся не має, а тут ще і таке
 
+1

2AG (23.06 в 20:46) № 2005458
-----------------------------------------
Исключил
 

2Shura08 (23.06 в 20:45) № 2005456
-----------------------------------------
Парад :)
 

AG x
2Dudar (23.06 в 20:43) № 2005449
-----------------------------------------
Там еще Погба в списке
 

2Cy (23.06 в 20:45) № 2005454
-----------------------------------------
Для кого ? :)
 

Що там відбувається?!
 

AG x
2Fifan (23.06 в 20:43) № 2005446
-----------------------------------------
Валидол наше всё...
 

Cy x
Нервная концовка будет :)
 

2Shura08 (23.06 в 20:43) № 2005447
-----------------------------------------
Маняк :)
 

Дамой!!! Андруша - дамой!!!
 


AG x
2Dudar (23.06 в 20:41) № 2005444
-----------------------------------------
Надеюсь, для нас турнирного значения иметь не будет...
 

Канте, 12. Толиссо, 7. Гризманн, 10. Мбаппе, 19. Бензема

Аж страшно блять
 


2Dudar (23.06 в 20:42) № 2005445
-----------------------------------------
Ты насадил?
 



сб. Португалии: 1. Патрисиу Руй, 2. Семеду Н., 3. Пепе, 4. Диаш Р., 5. Геррейру, 8. Моутинью, 10. Силва Б., 13. Данилу Перейра, 16. Санчеш Р., 21. Жота, 7. Роналду
Запасные: 12. Лопеш А., 22. Руй Силва, 6. Фонте Ж., 14. Карвалью В., 20. Далот, 11. Фернандеш Б., 18. Невеш Р., 23. Феликс Ж., 24. Оливейра С., 26. Палинья, 9. Андре Силва, 15. Рафа Силва

сб. Франции: 1. Льорис, 3. Кимпембе, 4. Варан, 21. Лукас Э., 25. Кунде, 6. Погба, 13. Канте, 12. Толиссо, 7. Гризманн, 10. Мбаппе, 19. Бензема
Запасные: 16. Манданда, 23. Меньян, 2. Павар, 5. Лангле, 15. Зума, 18. Динь, 8. Лемар, 14. Рабьо, 17. Сиссоко М., 20. Коман К., 22. Бен-Йедер, 9. Жиру
 

2LaTeraL (23.06 в 20:40) № 2005441
-----------------------------------------
Та он плахета для нас
 

Последние новости
Джерело: "Динамо" підписує нападника ПСЖ і гарантує йому негайне місце в основній команді Віктор ВАЦКО: "Чим швидше в "Динамо" підлаштуються під нові реалії, тим швидше перейдуть до нового етапу розвитку" Сергій ШИЩЕНКО: "Налаштування на "Динамо" в УПЛ у "Буковини" буде ще серйознішим. Спробуємо відібрати очки" Болгарська преса: Деллова не перейде в "Динамо" через легіонера "Металіста 1925". Той розповів йому страшні історії про життя в Україні Переговоры по трансферу Делловы в «Динамо» заморожены В "Динамо" назвали час початку контрольних матчів проти "Вєчисти" та ЛАСКа Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?