2Legio (02.07 в 18:42) № 549964
-----------------------------------------
це вільне викладення Цензора (укр. сайт). Автокорекція :)
 

2Andy (02.07 в 18:40) № 549963
-----------------------------------------
Сразу - фэйк
Там могут предложить только что-то остановить НА Украине
:)
 

Как заявили ранее в российском МИД, в ходе нынешней встречи Сергея Лаврова с коллегами "будет предпринята очередная попытка остановить кровопролитие в Украине". Источник: http://censor.net.ua/n292384
 

Мертвец, я – погибель сыновей,
Скользя сквозь ветви деревьев, удушаю ветер,
Мертвец, я – небеса, где можно увидеть плачущих ангелов,
Пока они медленно поворачивают к нам свой лик, покоряя червей...
© Rob Zombie - Dragula
 

2Smooth Pimp (02.07 в 18:18) № 549955
-----------------------------------------
Кова? Хха. На него давят - он работает(с).
 




Ггг глум.
Дочь купила :)
Диски ватные, двусторонние прошитые "Я самаяобаятельная".
Изготовителя не прочитал, очень мелко написано.
 

Cy x
Голова правління ВАТ Миронівський хлібопродукт (ТМ) "Наша Ряба", мільярдер Юрій Косюк дав згоду на своє призначення першим віце-прем'єром.

Про це повідомляють джерела в адміністрації президента й у бізнес-оточенні Косюка, передає ZN.UA.

Президент Петр Порошенко запропонував Косюку в даній посаді курирувати матеріально-технічне забезпечення й логістику силових відомств.

За інформацією джерел, Порошенко може "ініціювати" голосування в парламенті за кандидатуру Косюка вже в четвер.

Посада першого віце-прем'єра, що курирує силовий блок, раніше займав генерал міліції Віталій Ярема, однак 19 червня Верховна Рада призначила Ярему генеральним прокурором.

Нагадаємо, нардеп Анатолій Гриценко раніше повідомляв, що президент на зустрічі із позафракційними депутатами анонсував перестановки в керівництві силового блоку уряду.

За інформацією Гриценка, планується провести три кадрові рішення: заміна начальника Генштабу (це повноваження президента), внесення в Раду й призначення міністра оборони й віце-прем'єра, який буде координувати в уряді правоохоронну й оборонну сфери, у першу чергу їх матеріально-технічне забезпечення й логістику.

За інформацією "Української правди", можливо, що главою генштабу Збройних сил буде призначений генерал-лейтенант Віктор Муженко.

Як відомо, Юрій Косюк є одним з найбагатших людей України – в 2014 році "Forbes Україна" оцінив його стан в 1,3 млрд доларів (7 місце в рейтингу).


Петя окружает себя бизнесменами и менеджерами. Причем у всех этих людей хватает денег. Возможно это и будет ключевой момент, чтобы задавить коррупцию.
 

2Cy (02.07 в 18:17) № 549952
-----------------------------------------
А поржать? На скринах номера телефонов рос. операторов.
 

2wrag (02.07 в 18:17) № 549953
-----------------------------------------
Приедет Кова, прочитает твою новость и наступит истеропиздец.
 

2Smooth Pimp (02.07 в 18:12) № 549949
-----------------------------------------
Неа. Не верю. Белыми нитками шито;))
 

2Smooth Pimp (02.07 в 18:16) № 549951
-----------------------------------------
а че в 7 ?
 

Cy x
2Smooth Pimp (02.07 в 18:12) № 549949
-----------------------------------------
Очередной фейк :)
Пимпище, зачем тебе те ватные сайты :)
 

2wrag (02.07 в 18:06) № 549946
-----------------------------------------
В семь часов Футвол станет непригодным для жизни.
 

2wrag (02.07 в 18:06) № 549946
-----------------------------------------
Это наверное про ту атаку, когда блок-пост разнесли двумя танками.
 

http://lifenews.ru/news/135943

Данные клиентов "Приват-банка" Коломойского выложили в сеть
 

2Aleero (02.07 в 18:01) № 549942
-----------------------------------------
Каждые три дня. Причём, сцука, без объявления войны. Внезапно. Единственное спасение - сильный ветер или дождь.
Как люди живут по ту сторону Бажана - ХЗ.
 

2Kova (02.07 в 17:34) № 549921
-----------------------------------------
Всё правильно: как только разъебём террористов - наступит перемирие и будем начинать выходить из крисиса :-)
 

І ще новина...
сьогодні мати отримала повідомлення від брата який живе у рибхозі у Слов'янську.
Світла в них вже дуже давно немає. як вони там живуть - чорт його зна. переховуються тупо в підвалах.
Була отака подія...
Ці підари сепори отримали танки, повдягали їх в українськи флаги, та поїхали до нашого блокпосту.
На блокпості стояли 18-річні призовники, молоді хлопці... вони під'їхали і розстріляли їх...
цитую
"За кладбищем стояла наша армия,сепаратисты на танках с украинскими флагами налетели и свех детей растреляли в упор.На посту стояли призывники по 18 лет.Настоящая трагедия."
 

Яя Туре: "Кого волнует несправедливость по отношению к команде из Африки?"

ЯЯ , Ты не прав, раз в году 2 июля, несправедливость по отношению к любой команде из Африки должно волновать каждого
 

Су, давай ще допиши попап на яві, щоб всім крім Кови показувався. На зразок лінуксового kernel panic.

Типу,
FootWall panic! Кова на сайті написав 20 повідомлень протягом години.


Одразу ясно, що можна скролить
 


2S.K. (02.07 в 17:52) № 549936
-----------------------------------------
В Киеве тупо периодически ваняют районы Харьковский, Позняки и близлежайшие, это так в городе мусор сжигают , но на повестке дня пока главное снос мафов
 
+1

Дугин: большую активность в моем смещении проявила группа сатанистов, которые осуществляли черные ритуалы воздействия на Садовничего.....))))
 

2panch (02.07 в 17:36) № 549924
-----------------------------------------
мені байдуже - він бовдур.
сьогодні одна дура (50+ років) завела мені волинку, що вся інша частина України ненавидить Донбас... дуже ненавидить... І ДНР - то добре, і хай би ДНР була незалежною, і все буде гаразд...
І що її синочок зі своєю сім'єю (такого приблизно віку як і я) - поїхав до Підмосков'я, а там пельмешки по 93 грн\пачка. І там він працює з іванофранківцями, на будівлі якогось об'єкту, і ці хлопці над ним знущаються, і питають, чи не постріляли нас там усіх(ну тобто усіх жителів) іще... Може в неї синочок дуже вразливий, бо вболіває за ДНР, як ідіот, і вже хочу повернутись назад та пристати до лав ДНР. А може й дісно якісь бовдури з ним працюють та агрять його, як ідіоти.
не знаю. Спробую завтра роздрукувати пост когось з наших хлопців. Може прийде трошки розуму... хз. навряд чи...

Загалом народ вже досить сильно бузить на нашу армію - бо незрозуміло коли стріляють наші і все жертви (як ота маршрутка) чи невдалий обстріл виконкому - списують на бездарність артилерії української армії. І я їх загалом то розумію. Бо якщо це наші так стріляють - то вони бездарі ще ті...
Як на мене - у Краматорську досить мало вогневих точок, щоб їх відпрацьовувати ГРАДом, краще би використовували авіацію та більш точну зброю - щоб ось прилетів літак - завдав 1 вистрілу, винищив якихось бовдурів и полетів і народ знає, що окрім авіації укр. армія більш нічим іншим не працює по місту. Бо народ дуже невдоволений. "Сровняют всё с землей, суки, сволочи, да когда же это кончится, пидарасы, геи"
Навіть моя мати вже каже - ну його до біса, хай буде мир, аби не стріляли...
 
+1

о
придумав:

select nikname, created, count(created)
from

(select created, nikname from messages where nikname='Kova' and message.text like '%піздєц%') KOVA

left join

(select created from tymchuk_livejournal_com where tymchuk_livejournal_com.teg='где то стреляют' and tymchuk_livejournal_com.text like '%братья и сёстры%'
group by created
) TYMCHUK

on KOVA.created=TYMCHUK.created

group by nikname, created
order by created

от і з"ясуємо чого Кова транслятор :-)
 

Электричеством лечиться дорого. Лумумбу уже отметили. Пойду за пивом, пока Лисичанск еще отгружает сливы. Тобто пиво. Парадоксально, но факт. Пиво подвозят без перебоев.
Как гуманитарку, наверное? Как пишут в Одессе "ушла на 5 минут, но уже бегу обратно".
 


2Aleero (02.07 в 17:46) № 549933
-----------------------------------------
Пока Кличко убирает в Киеве мафы, убирают его однопартийцев. Ударовцы бегут , это пиздец какой то
------------------------------------

Это - не пиздец, это - наконец-то гражданское общество. В котором общество контролирует власть
 
+1

2VPogoda (02.07 в 17:35) № 549922
-----------------------------------------
О бля недавно вспоминал я эту картинку шуточную, ей лет около 40,а может и больше..))))
 

2VPogoda (02.07 в 17:45) № 549932
-----------------------------------------
Нет так нельзя. У нас пиздец все время повторяется. Могут пострадать мирные жители.
 

Избитый губернатор Хмельницкой ОГА убежал от активистов через окно
Глава Хмельницкой Областной госадминистрации Леонид Прус выпрыгнул через окно и пытался скрыться от активистов через внутренний двор облсовета.По информации местного издания, во время заседания облсовета местные жители потребовали от губернатора-УДАРовца сложить свои полномочия.
Апогей наступил, когда в зал вошли бойцы спецподразделения Грифон. Активисты подняли шум и в какой-то момент кто-то брызнул газом, началась драка.


Пока Кличко убирает в Киеве мафы, убирают его однопартийцев. Ударовцы бегут , это пиздец какой то .
 

2LongPlay (02.07 в 17:44) № 549929
-----------------------------------------
where context like '%П____ц%'
 

2VPogoda (02.07 в 17:41) № 549928
-----------------------------------------
тоді краще так:

select date, nik, count(1) from messages where messeges.text like '%пиздец%' or messeges.text like '%піздец%'
messeges.text like '%сливают%' messeges.text like '%я попереджав ще місяць тому%'
group by date, nik
having count(1)>20
order by 1,3 desc
 
+2


2VPogoda (02.07 в 17:41) № 549928
-----------------------------------------
Where context>="panic" ?
 

2panch (02.07 в 17:39) № 549926
-----------------------------------------
та не, у него есть конкуренты
 

В Вашингтоне определились с кандидатурой своего нового посла в Москве — им может стать Джон Теффт. До лета прошлого года он возглавлял американскую дипмиссию в Киеве.

интересный ход США...


русские паникуют :
Это человек с откровенно антироссийскими настроениями, это человек, который сделал карьеру на поддержке антироссийских режимов Грузии, Украины и других стран постсоветского пространства

ну что оранжевая революция в Москве готовится ?
 

2VPogoda (02.07 в 17:29) № 549915
-----------------------------------------
та шо там вже стіснятися:

select date, nik, count(1) from messages where nik='Kova'
group by date, nik
having count(1)>20
order by 1,3 desc
 

2Kova (02.07 в 17:22) № 549911
-----------------------------------------
По самолетам Playback тебе все распишет. Но ты действуешь в правильном направлении.
Нагнетай :)
 

2wrag (02.07 в 17:25) № 549912
-----------------------------------------
но в случаі нашої перемоги виж цього муділу-воділу пристрелите?
 

2Kova (02.07 в 17:32) № 549918
-----------------------------------------
Нет. Основные базы хранения - на западной Украине. В Бельбеке было совсем не так уж много авиации.
 


Кризу в Україні не можна вирішити без перемир’я – МЗС Німеччини

Меркель таки с путлером =(((
 
+1


2Kova (02.07 в 17:17) № 549908
-----------------------------------------
Стойкость нашей пехоты не может остановить армаду бронетехники в условиях, когда на каждых трех наших бойцов приходится по одной бронеединице противника
----------------------------------------

Мразям не понять, как удалось остановить противника в условиях, когда против каждого совершенно безоружного защитника Майдана приходилось более одной единицы огнестрельного оружия, так и не выданного зажравшимся садистам из Беркута
 
+2

2LaTeraL (02.07 в 17:30) № 549916
-----------------------------------------
законсервирована и в бельбеке
 

К перечню основных условий относится двустороннее прекращение огня, установление контроля за границей при мониторинге ОБСЕ, освобождение всех заложников и проведение содержательных консультаций без каких-либо дополнительных условий. Такую позицию выразил заместитель Главы Администрации президента Украины Валерий Чалый на встрече 2 июля с дипломатическим корпусом, информирует Цензор НЕТ со ссылкой на пресс-службу главы государства. Источник: http://censor.net.ua/n292376
Роззброєння в планах немає. Пєтє аби не стріляли. Образи президента, і не тільки, якщо знову буде подібне перемир'я - "неизбежны" (c) І він таки дограється всередині країни.
 

2Kova (02.07 в 17:22) № 549911
-----------------------------------------
Одних только Су-24 около 120. Порядка сотни МиГов. Авиации у нас до хрена - просто большая часть была законсервирована.
 

Последние новости
Олександр ЯЦИК: "Готовий створювати більшу конкуренцію в "Динамо", ніж два роки тому" Экс-игрок «Динамо» поделился прогнозом на матчи киевлян против «Маккаби» в плей-офф квалификации Лиги Европы Безпрограшна серія "Динамо" складає вже 35 матчів, 100-й матч Ваната в УПЛ та інші числа і факти третього туру 3-й тур чемпионата Украины на языке чисел и фактов: дебютный гол Герреро за «Динамо» в УПЛ Ігор ЦИГАНИК: "А де Шовковський до цього працював? Він ніде не працював. Він набирає досвід на посаді наставника "Динамо" "ТаТоТаке": Джерела, наближені до "Динамо", спростовують перехід Дениса Попова у "Вотфорд" Ігор ЦИГАНИК: "Якщо будуть якісь пропозиції, то "Динамо" готове продавати гравців. Але після "Пафоса" це складно" Блогер: "Динамо" нарешті зрозуміло, як використовувати Герреро. А він зрозумів, що його може "годувати" Андрей Клищук: «Мне казалось, что Ярмоленко бежит, не касаясь земли» Источники, близкие к «Динамо», опровергают переход Попова в «Уотфорд»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?