2Cy (19.08 в 12:39) № 588183
-----------------------------------------
будет в ВР , вот так как в херсоне :
http://visti.ks.ua/avtorskie-kolonki/alexey-simonchyk/15029-vmesto-perevyborov-u-vlasti-snova-regionaly.html

ничего не поменялось после майдана
 

2AbbeyFaria (19.08 в 12:57) № 588221
-----------------------------------------
Я, я уверен.
Дудару можно верить. Вот я поверил в хет-трик и получилось.
 

Cy x
2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:54) № 588213
-----------------------------------------
Я так розумію, що ти очікуєш від нього саме жорстких і рішучих дій.
Типу оголосити ВП чи війну Росії, кинути за грати купу чиновників чи ще якісь подібні кроки?
Тобі здається, що він занадто м'яко і слабко виглядає? Так?
 

2valdemarua (19.08 в 12:56) № 588219
-----------------------------------------
Лонгер делают в Крыму!
 

2Dudar (19.08 в 12:53) № 588212
-----------------------------------------
Хороший анекдот... звучит как тост, особенно про бабки... бабки бы пошли, только я не уверен в направлении :-).
 

2valdemarua (19.08 в 12:51) № 588205
-----------------------------------------
от про це і писав Дозер. Навіть агресія петяцьомів схожа на "данєцкіх".
по-перше, я написав "промахів"(злочинів). Тобто, треба розібратись, що було по-дурості чи недосвідченності, а що по злому умислу.
По-друге, "можна спиздити" і "спиздити" - це дві великі різниці.
Список промахів і недолугих рішень можу представити, але тільки після списку досягнень.
І наперед скажу, що "перемога в 1-му турі" не зараховується
 

2Dudar (19.08 в 12:54) № 588214
-----------------------------------------
НАКАТІМ ПА ЛОНГЄРУ!
 

2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:45) № 588197
-----------------------------------------
Дякую. Тепер я тобі розкажу щось.

Батя мій хоронить не вперше хлопців з зони АТО, робота така, що йому все це треба робити.
З ним через це тяжко говорити... Мама моя регулярно допомає хлопцям на сході. Знайомі служать там, і кого знаю - голосували за Пороха. І диво - ці всі люди кажуть що да, вони надіялися на краще але все одно вірять в Пороха. Поки що.

Буде момент коли все заінчиться. Або ж ні. І якщо це не закінчиться - ці люди підуть і за Порохом. Оце я просто ЗНАЮ. Питання в тому чи ти не станеш до того часу трактувати їх як антимайдан, бо вони ж стільки часу були за Пороха, якого ти розсєкрєтіл ще до виборів.
 
+1

2valdemarua (19.08 в 12:51) № 588207
-----------------------------------------
Да я уже понял.
Да и по области прекрасно видно как бы было если бы было наоборот :-)))))...
 

2FtAll (19.08 в 12:54) № 588215
-----------------------------------------
Не:) Но многие бы описались :) И Ярошем не пугали бы:)
 

2Dudar (19.08 в 12:53) № 588212
-----------------------------------------
Угу, і хуйло б одразу здався ))
 

2valdemarua (19.08 в 12:51) № 588205
-----------------------------------------
То к Виделсу.Он по пиздецам
 

2SergiyS (19.08 в 12:49) № 588203
-----------------------------------------
Та я від них цьогоц вже з місяць вимагаю.
Поки тиша.

Су

Звісно можу.
Легко.
Нехай він веде себе, як президент великої держави, який має безумовну підтримку в цієй державі.
А не як статевий попрошайка в дешевому борделі.
 

2AbbeyFaria (19.08 в 12:50) № 588204
-----------------------------------------
Думаю, что трети депутатов не было бы в стране, как и Ахметова. И бабки бы пошли на АТО
 

Cy x
2SergiyS (19.08 в 12:51) № 588206
-----------------------------------------
А чого з Ростова?
Може з якогось Сакраменто?
 

НАКАТІМ!
 

Cy x
2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:44) № 588192
-----------------------------------------
Я не про те.
Просто мені було цікаво чи можливий взагалі варіант, при якому Дозер поміняє свою думку про Петю.
 

А шо з Велозу?! Травма?
 

2AbbeyFaria (19.08 в 12:50) № 588204
-----------------------------------------
Вітаю - ти лохторат Яника!
 

2Cy (19.08 в 12:48) № 588201
-----------------------------------------
якщо так буде тривати, то після війни буде не демократія, а прес-конференція Порошенка з Ростова
 

2SergiyS (19.08 в 12:49) № 588203
-----------------------------------------
Ну от давай, як розумна людина приведи список всього, що Пєтяпідор спиздив під шумок війни. Заведи гугл докумєнт і оновлюй його в реальному часі.
Дякую!
 
+1

При ахрененном выборе - Петя или Юля, я совсем не уверен, что в противном случае было бы хоть как-то по-другому, в сухом остатке.
 
+6

І взагалі. Давайте зробимо як розумні люди. Всі, хто "цьомає" Поршенка складають список його досягнень, а хто не цьомає - промахів (злочинів),
Тільки без "ляля" про ВР, КМ і "а шо ви хотіли - війна в країні". Бо під шумок війни можна спиздити більше Януковича, а тоді стане зрозуміло, чому це АТО так затянулось
 

2Cy (19.08 в 12:44) № 588193
-----------------------------------------
В БЮТе? Точно? Ммммм, тогда Ок :)
 

Cy x
2SergiyS (19.08 в 12:45) № 588196
-----------------------------------------
Демократія буде після війни.
Я вже про це писав. Зараз не той час, коли можна працювати проти діючої влади.
 
+1

АЛЄЖА НАШЕ ВСЬО! ЛЯШКО ПРИЙДЕ ПОРЯДОК НАВЕДЕ!
НАКАТІМ!
 
+1

Cy x
24.08 в Славянске , в актовом зале школы искусств состоится творческий вечер Народной Артистки Ады Роговцевой.
 
+7

Класична ситуація: якщо ти не називаєш Пєтю Підарком, то ти його прихильник :)
При чому паряться в основному чомусь Пєтяпідори, яким він не дає спокою.
 
+3

2MGUkrMaks (19.08 в 12:39) № 588184
-----------------------------------------
Чого це не міняє?
На трон взгромоздивсь ваш царьок, тому, щоб він не робив - все ок.
Також само було відношення до Яника.
Таке мсаме відношення до вови пу.
Чого ти обурюєшся?
 
+2

2MGUkrMaks (19.08 в 12:39) № 588184
-----------------------------------------
я перепрошую за втручання, але здається ти неправильно розумієш Дозера. Справа не у всіх тих людях, що голосували за Порошенка , а у риториці деяких дописувачів, які голосували за Порошенка. І риторика ця з демократією немає нічого спільного.
 

2Dudar (19.08 в 12:42) № 588189
-----------------------------------------
Однозначно. Але не треба цю какашку збільшувати до розміру величезнї гнійної ями.
 

Cy x
2Dudar (19.08 в 12:44) № 588191
-----------------------------------------
Завели уже.
На Ефремова точно.
 

Cy x
2Dudar (19.08 в 12:40) № 588186
-----------------------------------------
Или в БЮТе :)
Поживем и увидим. Обвинять в грехах, которые человек еще не сделал не очень разумно.
А состав Солидарности меня не очень напрягает. Ответственность за него будет нести лично Порошенко. И соответственно, если ничего не получится у них, то придет следующий президент/парламент.
 
+1

2Cy (19.08 в 12:36) № 588174
-----------------------------------------
Чому?
Нехай поводить себе, як президент, а не як барига.
"Дуже рідко" - це було відносно оцінки людей.
Я дуже рідко в цьому помиляюсь, тому дуже рідко змінюю свою думку.
Я не бачу поки шо нічого, що примусить мене змінити свою думку про Пєтю.
Ти бачиш шось таке?
Поділись?
 

2Cy (19.08 в 12:41) № 588187
-----------------------------------------
Есть другой вариант. Их выезд из страны, как только прокуратура заводит дело
Да просто заведите дела :)
И все станут опрятными и шёлковыми :)
 

2Dudar (19.08 в 12:37) № 588176
-----------------------------------------
Різні коли це один чи два рази.
А коли це постійно і ллється звідусіль - то просто це накопичується.

Правду ти писав - папіздєть можна про Блохіна. Але деякі вважають що можна папіздєть про 1000 трупів, а ще хтось папіздєть вміє і про позиції військових чи пропонує військову тактику. Оце вже перегиб.
 

2MGUkrMaks (19.08 в 12:39) № 588184
-----------------------------------------
Понимаешь, просто если какашка есть где-то и в чём-то , то на неё надо так говорить, а не включать режим Янукович-хороший и мало времени :)
 

А я от не встидаюсь за свої "плюсики". Можу розказати "кому" і "за що". Можу навіть звіт скласти.
Дещо зачепили слова про "героїв". Але тут нема нічого дивного, коли у декого концепція "є дві думки: моя і неправильна"
 

Cy x
2Dudar (19.08 в 12:39) № 588180
-----------------------------------------
Ты предлагаешь хватать их и просто кидать за решетку? Нет, так не получится.
Мы же в ЕС идем, а не в Россию.
Придет время и достанут тех, кто сейчас прикрывается мандатом.
 

2Cy (19.08 в 12:39) № 588183
-----------------------------------------
Ты увидишь регионалов-мажоритарщиков, тока у Пети
От ахуенно правда? :)
 
+2


2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:32) № 588163
-----------------------------------------
Окей. Просто я ж кажу. Не я, ніхто з моїх рідних чи знайомих ніколи не голосував за Яника.
Але багато з них проголосувало за Пороха. Я їх знаю як розумних і освічених людей.

Що не заважає іншим розумним освіченим людям як ти чи Дудар голосувати не за нього. Це якраз і є демократія.
А хтось ще голосує за Пороха а потім в нім розчаровується.

Просто не треба ляля, що ті люди кого я знаю і голосували за Пороха раптом стали зрадниками, овощеподібними чи ще щось. Просто через те, що ти так це сприймаєш. Але це не міняє суті моїх знайомих чи рідних і моєї суті теж.
 

Cy x
2BESN (19.08 в 12:37) № 588175
-----------------------------------------
Нет, парламент явно будет другой, более вменяемый. Без коммунистов и ПР. Да, там будет еще много всяких мудаков, но когда большинство будет у пропрезидентских сил, то и спрос с них будет серьезный.
 

Болбат может оказаться в "Металлисте".
 

Рохо подтвердил свой переход в "МЮ"
 

2Cy (19.08 в 12:37) № 588178
-----------------------------------------
Пиздец!!! Мы живём в правовом государстве???
У нас идёт война в стране!
 

Cy x
2oldbolel (19.08 в 12:37) № 588177
-----------------------------------------
Ссылку дай
 

Cy x
2Dudar (19.08 в 12:35) № 588171
-----------------------------------------
Как его посадить?
Нужно снимать деп. неприкосновенность с каждого. А этот парламент даже с Царьова не мог ее снять очень долго.
 

2Cy (19.08 в 12:34) № 588168
-----------------------------------------
Почитай закони від 12 серпня , вони недалеко пішли від тих диктаторських
 

2MGUkrMaks (19.08 в 12:35) № 588169
-----------------------------------------
Ну одно дело писать тут свои мысли и другое не поддерживать реально!
Папиздеть и мешать- разные вещи!
 

Последние новости
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?