ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Дайджест
Поиск по сообщениям
Количество сообщений
Smooth Pimp
x
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин в 22:53
№ 588759
|
Добавить в избранное
2Andy (19.08 в 22:50)
№ 588753
-----------------------------------------
Патриот @appvar1 · 2 ч
хватит плодить хуйню по Луганску
Редактировать
Ответить
Нравится
Fifan
x
Динамо, Киев в 22:53
№ 588758
|
Добавить в избранное
А я хочу просто спросить: есть ли хоть одна фотка этой колонны? Хоть убейте меня, но не верю, что никто ни одной фотки или видео не сделал! Тут один танк террористов проедет, так потом весь инет пестрит фотками с телефонов, видеорегистраторов и всего такого. А тут - ни одной. И это при том, что в колоне, якобы, такое количество техники и людей - да там на километр или два она должна была растянуться по дороге, кто-то бы да увидел и заснял! Да даже если бы их и меньше было, все равно странно, что ничего такого нет...
Или они вырезали всех по дороге? Тогда где горы трупов? Ой, как-то странно "пахнет" вся эта история... Может, зашла какая-то колонна (хотя они там каждый день ездят), может - нет. Подождем хотя бы каких-то более точных данных, фото или видео, а пока уж, с вашего позволения, я ни тем (пусть и Воронченку), ни тем (кто опровергает) верить не стану. Верь, как говорится, только тому, что видишь. Ну, как-то так =)
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:53
№ 588757
|
Добавить в избранное
Філімоненко зараз з Айдаром біля Луганська (з їх комбатом їздить та спілкується)
Vsevolod Filimonenko
39 mins · Edited ·
По поводу российских танков, которые вошли в Луганск скажу следущее: - это бред! В город могла зайти только украинская бронитехника, для того, что бы закрепить наши позиции в областном центре.
Редактировать
Ответить
Нравится
LaTeraL
x
Динамо Киев, Киев в 22:53
№ 588756
|
Добавить в избранное
2FtAll (19.08 в 22:49)
№ 588751
-----------------------------------------
Да взяли цифру которую озвучил три дня назад новый главнокомандующий чмошник и вбросили ничего не меняя.
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:52
№ 588755
|
Добавить в избранное
А ми знов Руіза торгуємо?
Редактировать
Ответить
Нравится
UP_Marines
x
DK forever, Odessa в 22:52
№ 588754
|
Добавить в избранное
2FtAll (19.08 в 22:49)
№ 588751
-----------------------------------------
да как обычно :) на глазок ;)
как посчитали 280 камазов? и груз в них? так и тут... раз Захарченко назвал цифру, ее и тиражируют все, кому не лень.
И еще раз повторюсь... голос не похож на голос Воронченка...
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:50
№ 588753
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:47)
№ 588747
-----------------------------------------
Військовий (скоріше СБУ), близький до спецназу біля Луганська
Патриот @appvar1 39m
@appvar1 вылавливали без приказов, еще и получали за то что без приказа вступали в бой
View conversation
Патриот @appvar1 40m
сейчас Луганск окружен так как и Славянск в свое время когда вылавливали между блок постами целые караваны с оружием и боевиками
Редактировать
Ответить
Нравится
Widells
x
ВКДК, GBP, Тернопіль/Запоріжжя/Київ в 22:50
№ 588752
|
Добавить в избранное
Зайду через 42 хв., сподіваюсь ви до того часу вже прояснєтє сітуацію - нахуя? і головне як?
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 22:49
№ 588751
|
Добавить в избранное
2UP_Marines (19.08 в 22:47)
№ 588748
-----------------------------------------
А як рахують таку кількість в польових умовах, чому саме 1200?
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:48
№ 588750
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:43)
№ 588744
-----------------------------------------
Та нехай.
Я теж буду вірити Айдару.
Тільки куди ж цього генерала дінеш?
Ось це я й мав на увазі, коли казав про поки що відсутність в нас армії, як єдиного цілого.
Редактировать
Ответить
Нравится
MGUkrMaks
x
Audioslave, Wien в 22:48
№ 588749
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:46)
№ 588746
-----------------------------------------
Думаю шось ми в Луганську будемо робити
Редактировать
Ответить
Нравится
UP_Marines
x
DK forever, Odessa в 22:47
№ 588748
|
Добавить в избранное
хм... вот вы реально не понимаете разницы от ЗАЯВЛЕНИЯ командующего АТО и непонятного голоса по телефону?
Причем... не у одного меня сложилось впечатление о том, что вопрос и ответ не совсем коррелируют? в том смысле, что ведущий и голос по телефону говорят о РАЗНЫХ колонах????
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:47
№ 588747
|
Добавить в избранное
2Andy (19.08 в 22:44)
№ 588745
-----------------------------------------
И я о том же.
Идет какой-то вброс.
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:46
№ 588746
|
Добавить в избранное
И еще такие вот тексты не прошли бы без фотографий. Даже номер дома и улицу называли.
ТЕРМІНОВО. Колона російської військової техніки стоїть у Луганську.
Очень мутно все.
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:44
№ 588745
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:40)
№ 588739
-----------------------------------------
Тимчук
Каким образом колонна техники смогла прорваться через линию окружения, учитывая, что Луганск заблокирован кольцом блок-постов и опорных пунктов сил АТО, - мы на данный момент сказать не можем.
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:43
№ 588744
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:41)
№ 588741
-----------------------------------------
В нас вже бувало таке не раз, що поспішали робити заяви, а потім починали спростовувати.
Або це зроблено з якоюсь іншою метою. Хоча такі варіанти я розглядати не хочу.
В цих питаннях я більше довіряю Айдару, які завжди воюють на передовій і точно знають ситуацію.
Редактировать
Ответить
Нравится
LaTeraL
x
Динамо Киев, Киев в 22:43
№ 588743
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:37)
№ 588734
-----------------------------------------
Не ну подожди - одно дело переправились через границу и прорвались и совсем другое - когда технику видят три дня и позволяют ей пройти в город без единого выстрела.
Тут или кто-то пьяный или кого-то нужно отстранять от командования поскольку он элементарно не контролирует обстановку.
Склоняюсь к тому что это фейк. С военной точки зрения в город нужно пробивать коридор, а не заводить технику и людей в окружение на верную гибель. Возможно планируют удар с двух направлений. Но всё равно техника которая в городе рискует оказаться в полном бутерброде. Плюс затруднительно применять РСЗО (велика вероятность дружественного огня при встречном прорыве), а это на сегодня основное оружие боевиков.
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 22:43
№ 588742
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:41)
№ 588740
-----------------------------------------
Ну ти же не віриш Лисенку, або навіть Пєтє, чому я повинен вірити йому, при чому в ситуації яка зі всіх боків виглядає підозріло?
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:41
№ 588741
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:40)
№ 588739
-----------------------------------------
Тоді або судити Воронченка, або судити чуваків на Громадському.....
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:41
№ 588740
|
Добавить в избранное
2FtAll (19.08 в 22:38)
№ 588736
-----------------------------------------
ТИ дійсно не розумієш різницю між нашими побрехеньками і заявою командувача АТо на Луганщині для доступного ТВ-канала?
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:40
№ 588739
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:39)
№ 588738
-----------------------------------------
Та в тому і прикол, що Миколаївка, Станиця Луганська, Вергунка контролюється нашими військовими.
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:39
№ 588738
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:35)
№ 588731
-----------------------------------------
Послухай аудіо.
Там він не каже, що в Луганськ, а про якись села і "у напрямку Луганська".
З 13-30 шось мені підказує, шо і до Луганська вона могла дошкандибати.
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:38
№ 588737
|
Добавить в избранное
Похоже на какой-то вброс.
Наши затягивают войнушку и не хотят освобождать Луганск?
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 22:38
№ 588736
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:34)
№ 588728
-----------------------------------------
Як це все було в прямому ефірі, в студію подзвонила Станко (вона зараз біля Луганська), сказала що її хтось з місцевих сказав про колону з 1200 чоловік (цікаво як і хто так точно таку кількість порахував), потім вони подзвонили цьому чуваку, він сказав що в нього є така-ж сама інфа (можливо з тих самих джерел), плюс додав якийсь номер будинку - де вся ця колона в 1200 осіб і купи танків!? розташувалась
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:38
№ 588735
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:35)
№ 588731
-----------------------------------------
http://www.hromadske.tv/society/komanduvach-ato-na-luganshchini-pidtverdiv-informa/
Сьогодні в 12:30, описав як саме.
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:37
№ 588734
|
Добавить в избранное
2LaTeraL (19.08 в 22:34)
№ 588730
-----------------------------------------
О, дивись, ти к ночі вже став мислити в вірному руслі....
Якщо дійсно це був командувач, то останнє твоє речення - 100%
Але ніхто цього робити не буде.
Хоча, якщо це невірна інфа не від Воронченка, то повинні бути покарані хлопці з Громадського.
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
MGUkrMaks
x
Audioslave, Wien в 22:37
№ 588733
|
Добавить в избранное
2UP_Marines (19.08 в 22:32)
№ 588723
-----------------------------------------
Можливо що то вхід наших так прикриваюиь?
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:36
№ 588732
|
Добавить в избранное
2valdemarua (19.08 в 22:25)
№ 588715
-----------------------------------------
>> Я поясню для упоротих ідіотів. Один раз. І всьо.
Може і є колона, звідки я знаю. А може і немає. Я цього не можу знати
Ти можеш це пояснити хіба що собі. Це знає Воронченко, командувач АТО в Луг. області. Президенту вже доповіли. Якщо ні - хай дивиться Воронченка по Громадському.
>> Суть в тому, що не дивлячись на те фейк це чи не фейк - пєтяпідор лічно вже не розбомбив колону і наніс рівно 0 ударів.
Суть навіть не тільки в тому, що вона вже потрапила до Луганська. А в тому, що Пєтя взагалі нічого не зробив. Вже пройшло майже 12 годин, вся країна гадає, чи фейк це. Дізнається від Воронченка по Громадьскому, що не фейк. Гарант - заховався в кабінеті. Пєтя - кращий! Слава Україні!
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:35
№ 588731
|
Добавить в избранное
Ігор Воронченко телефоном Громадському підтвердив інформацію про те, що в Луганськ зайшла колона російської військової техніки.
«3 дні тому колону ЗС Росії зайшла на територію України. Це 1200 осіб, ймовірно, військовослужбовці РФ, 150 одиниць бронетехніки – в тому числі танки та «Гради»», - сказав він.
Здесь же четко написано. Воронченко подтвердил якобы информацию Захарченко 3 дневной давности.
Но где здесь говорится о Луганске? Дозер, может ты видишь?
Редактировать
Ответить
Нравится
LaTeraL
x
Динамо Киев, Киев в 22:34
№ 588730
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:30)
№ 588722
-----------------------------------------
Командувач АТО сидит не в Луганске, а хрен знает где за городом. И информация которая до него доходит нуждается в дополнительной проверке. Кроме этого - за такую вот информацию кому попало в прямом эфире его надо отстранить от командования вне зависимости от того насколько это точная информация.
Его дело командовать, а не истерики разводить, тем более что в случае беспрепятственного прохода колонны о которой он знал три дня - его нужно судить.
Редактировать
Ответить
Нравится
MGUkrMaks
x
Audioslave, Wien в 22:34
№ 588729
|
Добавить в избранное
2UP_Marines (19.08 в 22:32)
№ 588723
-----------------------------------------
Ледокоин Гетьмана (@YevhenS):
https://twitter.com/YevhenS
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:34
№ 588728
|
Добавить в избранное
2UP_Marines (19.08 в 22:32)
№ 588723
-----------------------------------------
Та ну, так підставлятись на Громадському навряд будуть....чи ні?
Редактировать
Ответить
Нравится
valdemarua
x
Динамо Київ, Київ, Україна в 22:33
№ 588727
|
Добавить в избранное
2UP_Marines (19.08 в 22:32)
№ 588723
-----------------------------------------
https://twitter.com/YevhenS
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:33
№ 588726
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:30)
№ 588722
-----------------------------------------
Про це каже не один хлопака, а велика кількість людей.
Всі дороги до міста контролюються нашими військовими. Також немає жодних відеодоказів. Є ще спростування від бійців Айдару, які там безпосередньо воюють.
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:33
№ 588725
|
Добавить в избранное
Хм...якийсь дісонанс з"явився.
Тобто вимагати від інших ледве не особистої присутності - то да, а коли самі - то хлопчик з інету.
І дивлюсь тут пєтіних командувачів ніхто в хуй не ставить.
Ніпанятнааааа.....
+1
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 22:32
№ 588724
|
Добавить в избранное
В Луганск вошла колонна боевиков из 13 танков и более 30 авто
По 40 людей в авто, нормальний бутерброд ))
Редактировать
Ответить
Нравится
UP_Marines
x
DK forever, Odessa в 22:32
№ 588723
|
Добавить в избранное
Знаю генерала Воронченко лично... голос не очень похож... хотя телефон конечно искажает голос... а ссылочкой на Ледокаина не поделитесь?
кстати и студия какая-то у Громадського другая... хотя я давно их не смотрел...
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:30
№ 588722
|
Добавить в избранное
2Cy (19.08 в 22:27)
№ 588717
-----------------------------------------
Тобто якийсь хлопак з фейсбуку для тебе більший авторітет, аніж командувач АТО на Луганщині?
о_О
Редактировать
Ответить
Нравится
FtAll
x
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ в 22:29
№ 588721
|
Добавить в избранное
Шось пацанчікі занервували.
Тут деякі зі стану параноїдальної шізи вже 4й місяць вийти не можуть ))
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
LaTeraL
x
Динамо Киев, Киев в 22:29
№ 588720
|
Добавить в избранное
О - понеслось говно по трубам:)) Неубиенная колонна - то её три дня назад расхерачили Точками (с подтвержением, кстати), то она атакует в районе Донецка, то она появляется в Луганске:))
Ну вы сами головой подумайте - нахрена заводить технику в город полностью окружённый по сути? Что такое 1000 человек для городского встречного боя с равноценным противником при условии отсутствия снабжения? И нахрена им танки и БТР в городе - всё делают согласно опыту Чечни? Раненых куда девать?
Нагромождение бреда, которое подтверждается только со слов - ни одного даже самого маленького видео хотя бы от РДГ.
Редактировать
Ответить
Нравится
Widells
x
ВКДК, GBP, Тернопіль/Запоріжжя/Київ в 22:28
№ 588719
|
Добавить в избранное
А потім як завжди... "ложєчкі нашлісь, но асадак астался" (с)
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:27
№ 588718
|
Добавить в избранное
Шось пацанчікі занервували.
Та не переймайтесь ви.
Нікуди Пєтя не подінеться....
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:27
№ 588717
|
Добавить в избранное
Vsevolod Filimonenko
14 mins ·
По поводу российских танков, которые вошли в Луганск скажу следущее: - это бред! В город могла зайти только украинская бронитехника, для того, что бы закрепить свои позиции в областном центре.
И скорее всего так и было. Потому что очевидцы говорил о белых лентах (полосах) которую используют наши силы. А местные, которые не разбираются начали вопить о зеленых человечках.
Редактировать
Ответить
Нравится
Cy
x
Динамо Київ, Львів в 22:25
№ 588716
|
Добавить в избранное
Ви б хоча б на карту глянули. Яким чином вони могли зайти в Луганськ. Можливо мова йде про позавчарашню колону, про яку розповідав Захарченко. Вона ніякого відношення до Луганська немає
Редактировать
Ответить
Нравится
valdemarua
x
Динамо Київ, Київ, Україна в 22:25
№ 588715
|
Добавить в избранное
Я поясню для упоротих ідіотів. Один раз. І всьо.
Може і є колона, звідки я знаю. А може і немає. Я цього не можу знати. Може там і 150 одиниць техніки, а може навіть рівно 1200 бійців. Хоча я сумніваюсь, що саме 1200. Але знати не можу. І взагалі мало хто може знати. От наприклад у Лєдокоїна 20 постів на цю тему і там народ сходиться на тому, що це фейк.
Але суть не в цьому.
Суть в тому, що не дивлячись на те фейк це чи не фейк - пєтяпідор лічно вже не розбомбив колону і наніс рівно 0 ударів. Причому тут інфа 100%. Із пєрвих рук :)
І такий брєд тут щодня виливається. А завтра про нього благополучно забувають і продовжують лити новий. Із нєвозмутімим, да що там нєвозмутімим, мєнторським тоном.
+7
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:24
№ 588714
|
Добавить в избранное
2do3ep (Херсон) (19.08 в 22:19)
№ 588713
-----------------------------------------
Ще раз прослухав Воронченка - майже крик душі "я можу відверто сказати. Якщо вони ..., то це підрозділ ЗС РФ".
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:19
№ 588713
|
Добавить в избранное
2Andy (19.08 в 22:17)
№ 588712
-----------------------------------------
Та ти шо, пацанчікі кумедні в курсі всього.
І по хєр шо ще кількасот хлопаків постраждає, пєтя все одно уря!...
+2
Редактировать
Ответить
Нравится
Andy
x
ДК, в 22:17
№ 588712
|
Добавить в избранное
2valdemarua (19.08 в 22:09)
№ 588710
-----------------------------------------
А вже не до смєхуєчок та гуморного випєндрьожу, тому що судячи ось з того, що нижче (командувач АТО на Луганщині підтверджує інфу), вище політ. керівництво країни - саме ті, ким їх називають. Тому що відсутність термінової публічної реакції президента на офіційно же оголошену владою інфу - це поза межею. А так - вторгнення дійсно немає. Пєтя кращий.
Командувач АТО в Луганські області Ігор Воронченко телефоном Громадському підтвердив інформацію про те, що на Луганщині перебуває колона російської військової техніки.
«3 дні тому колону ЗС Росії зайшла на територію України. Це 1200 осіб, ймовірно, військовослужбовці РФ, 150 одиниць бронетехніки – в тому числі танки та «Гради»», - сказав він.
Як повідомлялося раніше, колона наразі знаходиться на вулиці вулиці 30 років Перемоги.
http://www.hromadske.tv/society/komanduvach-ato-na-luganshchini-pidtverdiv-informa/
Редактировать
Ответить
Нравится
do3ep (Херсон)
x
молодости нашей, в 22:12
№ 588711
|
Добавить в избранное
2Коллайдер (19.08 в 22:09)
№ 588709
-----------------------------------------
Це все брехня і фейк.
:)
Редактировать
Ответить
Нравится
valdemarua
x
Динамо Київ, Київ, Україна в 22:09
№ 588710
|
Добавить в избранное
2Andy (19.08 в 22:07)
№ 588708
-----------------------------------------
Ти дуже нудний. Тобі не панять.
Редактировать
Ответить
Нравится
← сюда
туда →
Последние новости
Інсайдер: Екс-гравець "Динамо" може підсилити новачка УПЛ
Як грає нападник ПСЖ П'єр Мунгенге, котрий начебто стане гравцем "Динамо"
«Динамо» потеряло Захарченко
Матвей Пономаренко: «Лучше всех в «Динамо» по-английски говорит Ярмоленко»
«Динамо» никогда не интересовалось Руаном Индио из «Крузейро»
Нападающий ПСЖ переходит в «Динамо»
Джерело: "Динамо" підписує нападника ПСЖ і гарантує йому негайне місце в основній команді
Віктор ВАЦКО: "Чим швидше в "Динамо" підлаштуються під нові реалії, тим швидше перейдуть до нового етапу розвитку"
Сергій ШИЩЕНКО: "Налаштування на "Динамо" в УПЛ у "Буковини" буде ще серйознішим. Спробуємо відібрати очки"
Болгарська преса: Деллова не перейде в "Динамо" через легіонера "Металіста 1925". Той розповів йому страшні історії про життя в Україні
https://www.youtube.com/watch?v=6F9XKcBEk6A&list=RDMM&index=12
Ключи у Здравый смысл
×
Радиорубка
Радиосообщение (не более 500 символов/не чаще 15 мин):
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Популярные теги
#цитати
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#журналістика
#історія
#manowar723
#суспільство
#СтратегіяРозвитку
#ChessMiridancePress
#Черкаси
#освіта
"У нас тут не армія", або Як виховують майбутніх зірок київського "Динамо"
Что привлекает юных футболистов в "Динамо"? Как с детства готовят к битвам с "Шахтером"? На каких звезд равняется молодежь, и от чего отказывается ради достижения цели? "Украинская правда" показывает закулисье легендарной динамовской школы, воспитавшей таких звезд, как Олег Блохин и Андрей Шевченко.
Читать
Игра
08.12.2021
Бенфіка - Динамо
2-0
Ліга Чемпіонів
Игра
12.12.2021
Динамо - Зоря
1-1
Чемпіонат Прем'єр-ліги
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?