Чекаю до восьмого червня особисто від Трампа мільйон доларів готівкою дрібними купюрами. Якщо не вийде, виставлю новий дедлайн - так і знайте.
 
+8

2Green (28.05 в 10:07) № 2901272
-----------------------------------------
1. США чекають до восьмого червня
Та вже ж не раз чекали, дедлайни виставляли - кацапи їм поводили по губах.
Мабуть, сподобалося, якщо все нові і нові дати оголошують)
 
+9

AG x
Глава МЗС Росії Лавров на пресконференції в Москві з турецьким колегою заявив, що для проведення другого раунду російсько-українських переговорів він знову звернувся б до Туреччини.

Глава МЗС Туреччини Хакан Фідан зі свого боку зазначив, що його країна "завжди готова надати майданчик". "Вважаємо це своїм обов'язком для забезпечення миру на планеті", – сказав Фідан.

📰 підписатися (https://t.me/+HYu0-ekmubUwNDE6)
суто православна країна )
 

2AG (28.05 в 11:08) № 2901273
-----------------------------------------
)))
 

https://uaf.ua/article/53965

Юнацька збірна України U-20 (2005 р.н. та молодші) оголосила свій склад на навчально-тренувальний збір та товариські матчі в іспанському містечку Сан-Педро-дель-Пінатар.

На майбутній збір, що пройде з 1-го до 12 червня, головний тренер збірної України Дмитро Михайленко запросив 24 виконавців.
Склад юнацької збірної України U-20

Воротарі: Ілля Волошин («Реал», Іспанія), Денис Марченко («Оболонь» Київ), Ілля Попович («Кішварда», Угорщина).

Захисники: Микола Огарков («Шахтар» Донецьк), Олександр Жовтенко, Віталій Катрич (обидва — «Інгулець» Петрове), Олексій Гусєв («Металіст 1925» Харків), Владислав Захарченко («Динамо» Київ), Максим Мельниченко («Полісся» Житомир), Кирило Дігтярь («Металіст» Харків), Микола Киричок («Карпати» Львів).

Півзахисники: Роман Саленко, Дмитро Кремчанін (обидва — «Динамо» Київ), Віктор Цуканов («Шахтар» Донецьк), Іван Чабан, Артур Шах (обидва — «Карпати» Львів), Данііл Ващенко («Олександрія»), Ярослав Караман («Полісся» Житомир), Рамік Гаджиєв («Металіст 1925» Харків), Богдан Будко («Алкмаар», Нідерланди), Максим Лень («Фортуна», Німеччина), Данило Кревсун («Боруссія» Д, Німеччина).

Нападник: Владислав Герич («Динамо» Київ), Артем Гусол («Колос» Ковалівка).

Крім того, ще четверо виконавців виведені в резерв.
Резерв

Захисник: Антон Дрозд («Шахтар» Донецьк).

Півзахисник: Андрій Маткевич («Зоря» Луганськ).

Нападники: Матвій Пономаренко («Динамо» Київ), Артем Степанов («Баєр», Німеччина).
 

AG x
2Green (28.05 в 10:07) № 2901272
-----------------------------------------
Здається він таки симпатик януковоща )
 
+3

WE WANT INFORMATION - 66.

 Президент США через Держсекретаря США надіслав путіну листа у якому наголосив на наступному.

1. США чекають до восьмого червня на російський Меморандум у якому мають бути окреслені "реальні, а не пропагандистьскі" пропозиції щодо встановлення миру в Україні. 

2. Якщо до цього строку Україна та США такий "Меморандум" з реальними пропозиціями щодо встановлення миру з боку російської сторони не отримають, "Я буду вимушений, з гіркотою та розчаруванням, ввести проти вашої держави суттєві санкції та започаткувати нову програму військової підтримки України". 

3. "Я закликаю Вас припинити варварські обстріли українських міст та вбивства мирних людей. Якщо цього не станеться, то Україна отримає з боку США додаткові можливості щоби завдавати удари у відповідь у тому числі зброєю американського виробництва".

4. "Я не можу не зважати на переважаючу суспільну думку великого американського народу та обраних ним законодавців і тому, попри моє щире бажання знайти з Вами порозуміння в "українському питанні", я буду вимушений врешті решт задіяти проти росії всі можливі та неможливі важелі впливу щоби примусити Вас до відповідального ставлення до мирних переговорів щодо встановлення миру в Україні та взагалі на європейському континенті.

 Це все, що ми отримали. Те, що вчора заявив Президент США про "Спасіння ним росії" нам наказано трактувати як його бажання встановити на планеті сталий мир на основі поваги до інтересів великих світових держав до числа яких входить рф. 

 Канцлер Німеччини Мерц ще не ухвалював рішення про передачу Україні ракет "Таурус", проте ухвалене окреме рішення про фінансування його урядом програми переобладнання наявного парку українських літаків під використання цих ракет. Це рішення було узгоджено з американською стороною, як і "суверенне право Німеччини розпоряджатися своєю зброєю на власний розсуд". Це підсумок переговорів Держсекретаря США та очільника МЗС Вадефуля. Висновки робіть самі. 

 Про ракети. Після консультацій між Україною, Францією, Великобританією, США, Італією, Німеччиною, Норвегією та Нідерландами на рівні представників оборонних відомств, мінфінів та МЗС, досягнуто згоди щодо "збільшення фінансування "Української ракетної програми" у 1,9 рази, зокрема на купівлю комплектуючих у перерахованих вище країнах підуть у тому числі гроші з відсотків на заморожені активи рф у цих країнах. 

 Україна вчергове отримала від США попередження про можливість масованих обстрілів з боку рф на період до другого червня. Як я розумію, навіть Президент США розуміє, що путін не збирається приставати на його умови і обстріли будуть продовжуватися. 

 Люди, ви неймовірні. Щиро дякую за слова підтримки та пропозиції щодо лікування моєї спини. Все буде норм, діклофенак та спокій швидко поставлять мене на ноги - перевірено часом. Вже легше, а післязавтра вже повинен бути норм, бо у будь якому стані  доведеться бігти до дідів допомагати закінчувати ремонт - шостого диво техніки поїде (тьху-тьху-тьху) допомагати нищити бидло на Дніпрі.  Ще раз - ДЯКУЮ!!!

 Без зайвих очікувань спостерігаємо за пінг-понгом між путіним та Трампом, обгрунтовано маємо надію на Європу яка вже давно підготувала та готова вести у будь який час "План "Б" та за свої гроші викупати всю допомогу, яку при Байдені США виділяли безкоштовно, допомагаємо війську останнім та працюємо на Перемогу. Гарного дня. 

Зеленський та Порошенко - обісраті лузери яким не місце в українській владі. Ніколи більше.

 Р.S. Отримав те, що просив для "Їбенеї". Цікаво, що у частині економіки, що у частині суспільних настроїв всередині рф. Щось воно мені пізній совдеп нагадало. Сьогодні працюю вдома, тому одну частину "Їбенеї" таки ввечері дам, вже з оновленими даними.
 

AG x
Владимир Путин признал, что в России наблюдается дефицит картофеля, из-за чего рекордно растут цены. Об этом он заявил в ходе заседания наблюдательного совета АНО "Россия - страна возможностей". По словам Путина, та же ситуация наблюдается и в Беларуси - Александр Лукашенко рассказал ему, что весь картофель "уже продали в Россию".
По данным белорусских СМИ, на протяжении последних месяцев жители страны жалуются на нехватку и низкое качество картошки в магазинах. В РФ дефицит связан также с резким падением урожая из-за заморозков и засухи: в 2024 году в России собрали на 1,2 млн тонн картофеля меньше, чем годом ранее, пишет The Moscow Times. Согласно данным Росстата, продукт подорожал в магазинах на 92% с прошлого года. Чтобы бороться с дефицитом, РФ с начала года открыла беспошлинный ввоз из "дружественных стран".


Дефьцит… Каждый раз одно и то же. Каждый божий раз. То СССР импортирует зерно, то Беларусь картошку.
Просрать в Беларуси картошку - ну, это надо суметь. Это особый дар нужен.
Даже я не ожидал такого и в столь рекордные сроки.
Алексан Грыгорич, снимаю шляпу.
Ну, слава богу, обратно насрали.
Россия - страна возможностей.
Ножки Буша на горизонте.
Академики на овощебазе.
Доброе утро.
Ваш Дед.
 

AG x
💰Trump Media випустить акції та бонди на $2,5 млрд для купівлі біткоїнів

Trump Media та Technology Group Corp. (TMTG), материнська компанія соцмережі Дональда Трампа Truth Social, залучить близько $2,5 млрд для купівлі біткоїнів.

TMTG випустить і продасть в рамках непублічного розміщення звичайні акції приблизно на $1,5 млрд і забезпечені облігації, що конвертуються, на $1 млрд.

Угоди про передплату на папери укладено приблизно з 50 інституційними інвесторами.
зливають бакс )
 

Вантажний тролейбус в’їхав у електроопору та дерева у Черкасах (ФОТО)
У Черкасах по вулиці В’ячеслава Чорновола сталася ДТП за участі вантажного тролейбуса 27 травня.

Інформацію в коментарі “18000” підтвердила речниця патрульної поліції Черкаської області Ольга Пінчук.

За її словами, аварія сталася на ділянці від вулиці Надпільної у бік Гетьмана Сагайдачного близько 09:00 години ранку.

– Водій не впорався з керуванням та, виїхавши на узбіччя, здійснив зіткнення з електроопорою контактної мережі та двома деревами, – розповіла Ольга Пінчук.
Речниця додала, що внаслідок ДТП тролейбус та електроопора отримали пошкодження з матеріальними збитками. На водія склали протокол за ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що призвело до ДТП).

Нагадаємо, що в Умані між нетверезим керманичем авто і водієм автобуса стався конфлікт і ДТП.
https://18000.com.ua/strichka-novin/vantazhnij-trolejbus-vyixav-u-elektrooporu-ta-dereva-u-cherkasax-foto/
Теж ,"горланив на всю" по мобілі,як водій 6 тролейбусу 22 травня 2025р,коли ,їдучи через міст між ПЗР та Проспектом Хіміків водій верещав по мобілі ,що чути було на Хімселищі у Тролейбусному парку ,напевне
По набирають усіляких..,і віз же пасажирів -тут хоч вантажний
А по троллеям та їх кріпленням -так не прокладали у місті багато десятиліть -отакий розаиток тролейбусного руху у Черкасах (по багатьох вулицям великим та важливим Жодного Метру Троллеїй.й ие саме з відсутністю багатьох поворотів
Але Водії,це взагалі ..
:(
28.05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах
#VIVAVIVAУКРАЇНА #транспорт
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування
#новинкимобілізації
Чи давно таких порушників перевіряли у військоматах??
Везе пасажирів через міст ,а водій горланить якусь туфту по мобілі на весь мікрорайон!!
А потім аварії та збиття опор!!
Це ж я мовчу ,що дехто й з них займається приселюдною травлею,а для них це "пріколи" Отаким за Кермом тролейбусів займаються:(
Виродки!!
 

AG x
Трамп посчитал Канаде стоимость участие в проекте американской системы ПРО «Золотой купол»:

$61 млрд - для «отдельной, но не равной нации».

$0 - для штата в составе США.

Они оценивают предложение, — добавил он.

🇺🇸Дядя Сэм
 

AG x
2Green (27.05 в 23:47) № 2901266
-----------------------------------------
смазка потрібна
 
+1

2LaTeraL (27.05 в 23:13) № 2901262
-----------------------------------------
Так. Але все одно додаткові засоби ураження. А у нас Трампа ніяк в лижню не поставлять.
 

2AG (27.05 в 23:27) № 2901263
-----------------------------------------
Серденько))))
 
+1

AG x
❗️Офіційно: Ламін Ямаль продовжив контракт із «Барселоною» до літа 2031-го року!

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
оце бланки у Лапорти!
 

AG x
2BlackJack (27.05 в 21:38) № 2901258
-----------------------------------------
динамівське серце
 

2Green (27.05 в 18:04) № 2901253
-----------------------------------------
«Тип 63» — легкая РСЗО с дальностью поражения до 8 км. Расчет — 5 человек

Отличная мишень для фпв. 4-5 км до ленточки это абсолютгая кил-зона для техники. А там и целиться не надо. Удачи, смертники.
 

Арда пришел в ФК вагина. Офіційно.

Как будет "браво Федерация" по турецки?)
 
+1

2dembel (27.05 в 21:41) № 2901259
-----------------------------------------
Ты тут - "расстроил пацанов" - во втором слове много ошибок сделал.
 

Меня в пятницу чуть не свинтили, оставил машину на СТО, рулю по промке по граждане,
гоп-стоп, бус из-за угла, расстроил пацанов
Качественно в засадах научились сидеть
 


Самба Діалло сказав, чи варто його чекати в "Динамо"

А вот и усиление
 
+1

Поліція затримала групу осіб, причетних до нападу на військовослужбовців ТЦК та СП у місті Черкаси
Серед них троє чоловіків та одна жінка. Усім чотирьом загрожує до п'яти років позбавлення волі.
26 травня у Черкасах на вулиці Різдвяній стався інцидент під час перевірки військово-облікових даних місцевих жителів. Чоловіки спровокували конфлікт з військовослужбовцями ТЦК та СП.

У рамках відкритого кримінального провадження, завдяки злагодженим діям співробітників карного розшуку, спецпідрозділу БПОП, Черкаського районного управління поліції, відділу кримінального аналізу, слідчих підрозділів та інших служб, поліцейські за кілька годин ідентифікували та затримали нападників. Це - троє чоловіків віком 48, 38 та 49 років, а також 45-річна жінка.

Наразі триває комплекс слідчих та процесуальних дій, спрямованих на повне з’ясування всіх обставин інциденту та проведення досудового розслідування. Чоловіки затримані у порядку ст. 208 КПК України.

Під процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури вирішується питання щодо повідомлення затриманим особам про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Нині троє затриманих вже поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Крім того, вирішується питання щодо додаткової кваліфікації дій фігурантів.
https://youtu.be/BHWlTpC-Oug?si=ZeN_Redm2CyaFMCi

27.05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування
#новинкимобілізації
 

На китаї черговий епік розйоб чергового заводу з виробничтва вибухівки. Дуже поспішають щоб задовольнити запити свого союзника Хуйла, нехтують обережністю і охороною праці.
 

В "Манчестер Юнайтед" працював консультант із "мови тіла" - за 175 тисяч фунтів на рік

Еба... Где можно курсы пройти? Кажись, я нашел работу мечты...
 

Вперше в історії одразу чотири українських тенісистки подолали перше коло «Ролан Гаррос».

Еліна Світоліна (№14 WTA) здолала у першому колі Зейнеп Сонмез з Туреччини (№76 WTA) - 6:1, 6:1.

Даяна Ястремська (№48 WTA) обіграла австралійку Дестані Аяву (№157 WTA) – 7:5, 6:1.

Ангеліна Калініна (№113 WTA) обіграла ексросіянку Еліну Аванесян (№40 WTA), яка нині виступає під прапором Вірменії – 6:1, 6:2.

Юлія Стародубцева (№81 WTA) здолала німкеню Тамару Корпач (№148 WTA) - 2:6, 6:1, 6:4.

Ще дві тенісистки - Марта Костюк та Анастасія Соболєва - не зуміли подолати перше коло, програвши Сарі Бейлек та Діані Шнайдер відповідно.
 
+1

ВС РФ получили первую партию китайских РСЗО «Тип 63»

Наши источники среди российских артиллеристов и штабных офицеров утверждают, что в 20-х числах мая в подразделения, находящиеся на оккупированных территориях Украины, начали поступать китайские реактивные системы залпового огня «Тип 63». Поставщик не Китай, а КНДР, которая в свое время получила эту технику от китайцев.

По словам российских военных, первая поставленная в войска партия РСЗО — 300 штук. Из них до подразделений в зоне боевых действий добралось пока около 120 единиц. До конца лета КНДР поставит еще 1200 единиц, и еще столько же до конца 2025 года.

По данным из открытых источников, Северная Корея имеет на вооружении около 5000 единиц РСЗО этого типа и способна самостоятельно производить как сами установки, так и снаряды к ним. Если информация от наших собеседников в ВС РФ подтвердится, то РФ получит примерно половину имеющихся у КНДР запасов этого типа вооружения.

«Тип 63» — легкая РСЗО с дальностью поражения до 8 км. Расчет — 5 человек. 107-мм РСЗО «Тип 63» — может быть как буксируемой, так и смонтированной на транспортную платформу, она разработана в Китайской Народной Республике в 1960-х годах для увеличения огневой мощи подразделений ротно-батальонного уровня. «Тип 63» — одна из самых распространенных в мире систем реактивной артиллерии. Кроме Китая, находится на вооружении армий более десятка государств, а также различных повстанческих вооруженных формирований. Кроме этого, в ряде стран производится по лицензии.

Армия СССР столкнулась с этим типом вооружения во время войны в Афганистане, тогда Китай поставлял моджахедам эту РСЗО. У афганцев она пользовалась большой популярностью из-за легкости в обслуживании, сравнительно небольшого (613 кг) веса и возможности монтировать установку на грузовые и легковые автомобили и бронетехнику.

ВСУ использовали несколько единиц РСЗО этого типа в ходе нынешней войны.

Поставок РСЗО из КНДР российские военные ждали давно. Реактивные системы залпового огня российского производства с начала войны стали одним из самых пострадавших типов техники. К концу 2024 года на некоторых направлениях остались лишь единицы российских РСЗО, так как большая часть была выбита украинскими дронами и артиллерией. Россия испытывает серьезные трудности с производством как самих новых РСЗО, так и боеприпасов к ним, поэтому поставки из Северной Кореи позволят на какое-то время закрыть потребности фронта и накопить некоторое количество новых отечественных РСЗО как для войны в Украине, так и для возможных действий против других стран.

По нашей оценке и по мнению российских артиллеристов и офицеров, северокорейских поставок вряд ли хватит надолго. Во-первых, потому что из-за низкой дальности поражения, россияне будут подтягивать свежие «Тип 63» близко к передовой, где они станут отличной мишенью для украинских дронов и артиллерии. Во-вторых, потому что беречь эту технику россияне не собираются. Она будет активно использоваться для поддержки наступления на Славянск-Краматорск (и на других направлениях). Так как нынешняя российская тактика предусматривает как раз штурмовые действия взводно-ротного уровня, «Тип 63», как надеются российские военные, может значительно повысить огневую мощь при штурмах.

Правда, как говорят российские артиллеристы, поставки идут в лучших северокорейских традициях — к «Тип 63» нет ни таблиц стрельбы, ни прочей справочной документации, которую артиллеристы ищут самостоятельно в интернете и самостоятельно же переводят с других языков. Нет понимания и о том, как будут работать северокорейские боеприпасы к РСЗО. С большой вероятностью, все эти проблемы значительно снизят боевые характеристики «Тип 63», оказавшихся в распоряжении ВС РФ (как это уже было с артиллерийскими снарядами из КНДР и самоходками «Коксан»).
@Volyamedia
 

2scorpions-7800 (27.05 в 15:03) № 2901251
-----------------------------------------
Ше й Північна Корея,звісно
 


,З паном Олексієм Кошелєвим не погоджуюсь принципово по Трампу(рашику) та його апарату та Туреччині!!
Не замилюйте очі Людям у Ефірі!!
Трамп з першої каденції допомагав рашці та хуйлу ЧС-2018
Вже"Голос Америки" знищили-одне щ не багатьох чесних та порядних
ЗМІ Світових,а інші Бояться Бояться в Україні,Черкасах та у світі
Туреччина,Китай,Індія,Трампівська США,Угорщина,Сербія,Словаччина ,Бразилія,ПАР,Близький Схід,Іран-це Союзники рашки ,як у Гітлера у 2 світову
Білорусь,Грузія та інші-вассали!!
27 05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах)
А про Коростишів нехай Трамп подумає-чому для мене це було останньою краплею :(
#VIVAVIVAУКРАЇНА #освіта #сім#Америкасьогодні. #світовіЗМІ
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування #раша

..
 

..
 

Відео загиблих дітей у Коростишеві(Світового Злочину рашки та хуйла з потурання Тоампа) треба поширювати на цілий Світ!
3 Дитини однієї Родини !
В мене вже сил немає дописи писати:(
Поки Трампа не вб'ють,як собаку Портнова ,світ не зможе розібратись з гітлерівцем хуйлом!
2 хуйла-рашенське та американське!!
Не вірте трампівській брехні !!
Злочинець Трампе,Коростишів я Тобі Не Прощу Ніколи!!
27 05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах
#VIVAVIVAУКРАЇНА #освіта #сім#Америкасьогодні
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство
#Міжнароднеправопринципитазастосування #раша

.
 

Відео загиблих дітей у Коростишеві(сСаітового Злочину рашки та хуйла з потурання Тоампа) треба поширювати на цілий Світ!
3 Дитини однієї Родини !
В мене вже сил немає дописи писати:(
Поки Трампа не вб'ють,як собаку Портнова ,світ не зможе розібратись з гітлерівцем хуйлом!
2 хуйла-рашенське та американське!!
Не вірте трампівській брехні !!
Злочинець Трампе,Коростишів я Тобі Не Прощу Ніколи!!
27 05.2025
 

2AG (27.05 в 13:11) № 2901245
-----------------------------------------
а мало бути на бересті.
слабенько поки що по санкціям
 
+1

2Здравый смысл (27.05 в 12:17) № 2901240
-----------------------------------------
Автор, зрозуміло - в нього, або реалізація амбіцій, або виконання якогось замовлення. Важливіше, що на такого роду вкиди є попит. Ачєрєдной спасітєль націі на марші. (((
ПиСи Цікаво, що сам Залужний жодним словом і жодними діями не дає підстави для отого "розігріву". Бо, принаймні хочеться вірити, розуміє наскільки шкідлива елєкторальна гарячка в умовах війни. Та шо там шкідлива- злочинна.
 

AG x
2AspІД (27.05 в 13:01) № 2901243
-----------------------------------------
Там папір гербовий )
 

2AspІД (27.05 в 13:01) № 2901243
-----------------------------------------
То нє масіровано, тож навіть не помітить
 

Балістіка з Криму
--------
Ну і нехай тепер Трамп ось тим листом від хуйла підітреться!
-------------------------------------
 

2Здравый смысл (27.05 в 12:17) № 2901240
-----------------------------------------
Поки зелений уйобок при владі віри що скінчиться мінус 0. Воно ж пороблене, все що каже на. 180 градусів розгортається
 
+1

AG x
Речь Трампа на Арлингтонском национальном кладбище в День поминовения в преддверии 250-летия США:
"Мы собираемся устроить грандиозное празднование и в каком-то смысле я рад, что пропустил тот второй срок, потому что иначе я не был бы вашим президентом в этот важнейший момент. Кроме того, у нас будет чемпионат мира по футболу и Олимпийские игры. Можете себе представить? Я пропустил те четыре года — и вот что у меня теперь. У меня есть всё. Поразительно, как всё оборачивается. Это сделал Бог. Я в это верю. Видите, у меня теперь есть чемпионат мира и у меня есть Олимпиада. Эти 250 лет — не моя заслуга. Хотелось бы приписать себе и это, но у меня — Олимпиада. У меня — чемпионат мира! Когда я был президентом, подумал: «Жаль, что я не буду президентом в тот момент». И посмотрите, это произошло. Я вернулся — и у нас всё будет великолепно. У нас будет великий праздник!"

Спасибо украинцам Пенсильвании за абсолютного ебаната во главе державы-гегемона.
 

2Green (27.05 в 10:57) № 2901235
-----------------------------------------
Залужний стане президентом і скаже: війна, зупинись - раз-два! Або запасний варіант: видасть указ про закінчення війни, який негайно виконають кацапи. Автор так це бачить, вірогідно.
 

2Smooth Pimp (27.05 в 11:40) № 2901238
-----------------------------------------
http://footwall.net/message.aspx?id=2901216
Так-то дійсно якийсь сенс у цьому трансфері був хіба що декілька років тому, коли він починав грати за Ворсклу.
 

Кане про перемовини з «Динамо»: «Так, але останнє слово за «Ворсклою»

Хз, якщо і треба було брати, то в 21-22 рр, останні сезони зупинився в рості, навіть трохи гірше виглядає. Ворскла, звісно, молодці, хоч якісь гроші за нього отримують, бо все більше починав виглядати неліквидом.
 

НА ВАШИНГТОНЩИНУ ТРАМПУ.

 Президент США відклав вирішення питання щодо підсилення далекобійних можливостей України на строк до наступного понеділка. Причиною тому став лист від путіна який його адміністрація отримала вчора ввечері по київському часу. 

 Як нам повідомили, у ньому путін просить "не здійснювати кроків які можуть призвести до погіршення відносин між двома великими державами", а саме - не вводити санкції проти рф доти, доки "триває діалог який тільки розпочався, проте вже наближає нас до миру". путін повідомляє, що він особисто робить "жест доброї волі" та припиняє практику масованих ударів по Україні доти, доки "київський режим не вчинить черговий обстріл території рф, чи не відмовиться від конструктивного діалогу". 

 путін просить відкликати дозвіл на удари по території рф західною далекобійною зброєю який було надано вчора США, ВБ, Німеччиною та Францією - "Це знову знову заводить у глухий кут можливе дипломатичне розв'язання ключових питань "Української кризи". 

 путін вчергове просить Трампа "Дати час щоби ми з Україною знайшли шляхи подолання наявних розбіжностей у ході двостороннього діалогу". 

 путін "буде радий" знову прийняти у москві Спецпризначенця Уіткоффа та розтлумачити  йому ключові пропозицій путіна у "Меморандумі"який "майже готовий", та у ході діалогу "шукати шляхи до подолання наявних розбіжностей".

 Про відповідь Президента США доки ще невідомо нічого, проте НЕ прийняття, тобто відкладення прийняття рішення щодо далекобійної зброї Трампом дозволяє мені зробити деякі висновки.

1. Президент США не збирається вводити "вбивчі санкції" проти рф - він вже доручив міністрам торгівля та фінансів США "підготуватися до м'якого варіанту підсилення санкційного тиску на рф".

2. Президент США збирається, у випадку якщо на нього будуть давити Конгрес, "різати щуру хвіст по шматочках", тобто робити обмежені та слабкі кроки як у посиленні санкційного тиску на рф, так і у продажі Україні (Європі для України) зброї. 

3. Президент США знову розповість світу, що "френд вова" дослухався до його прохань, припинив масовані бомбардування тому, що поважає його, неповторного та геніального, а тому "давайте домовлятися і надалі".

 Звісно, що можливий варіант того, що Конгрес, Сенат, та Європейські лідери таки "доламають" спротив Трампа і той, "неохоче, але по примусу", як робив це у першу свою канденцію, дасть добро на введення "повномасштабних" санкцій проти рф, але я на такий розвиток подій не дам і двадцяти відсотків. 

 До осені путін буде тягнути час за будь яку ціну і у цьому Трамп, як зможе, йому допоможе. Радіємо маленькій паузі у великих обстрілах та розуміємо, що вони можуть поновитися будь якого дня - все буде залежати від відповіді Трампа путіну.. І також пам'ятаємо, що кожний день паузи - накопичення запасів "шахедів", а потім ті запаси перетворюються на 300 атакуючих нас БПЛА щоночі замість 120ти як зазвичай. 

 Чекаємо на розвиток подій. Не мріємо про нездійснене. Зберігаємо спокій. Допомагаємо війську останнім. Про всі новини які нам дадуть буду повідомляти якомога швидко. Гарного дня.

 І ще прошу. Дуже-дуже прошу. Не забувайте про наш збір на "Книгу пам'яті". Я не прошу у вас нічого, навіть того, що потрібно для закінчення ремонту. Але допоможіть "добити" хоча би цей збір. Бо ми всі врешті решт залишимося без реальної історії нашої Визвольної війни з  масою вигаданих хероїв з їх вигаданими мемуарами. Дуже прошу, підтримайте нашу Ларису та її збір.
 

Разумков бензину підливає.

🏛️В связи с тем, что президент Зеленский вознамерился в среду посетить пределы германские дабы встретиться с канцлером Фридрихом Мерцем, хотим подсказать ведомствам мистера Сибиги и госпожи Заривной, к какого рода вопросам стоит приготовиться их наивлиятельнейшему боссу. 

🤗А готовиться к сложным вопросам нужно. Немцы достаточно четко дали понять, что они вполне осознают с кем имеют дело и вполне в состоянии действовать адекватно. Видимо не зря с канцлером Мерцем и рядом немецких топ-политиков успел встретиться Петр Порошенко. 

😢Зная о приезде украинского президента, немцы уже сейчас заявили о передаче Украине ракет для комплексов «Patriot» и зенитно-ракетных комплексов «Iris-T». Зеленский теперь совершенно не может подать эту передачу как свое личное достижение, мол «я нарешал». Учитывая болезненное самолюбие Зеленского, со стороны немцев это была достаточно гадкая подножка. 

😉Кроме того, немцы явно вознамерились играть в «доброго и злого полицейского». В роли доброго уже сейчас выступает сам канцлер Мерц, который заявляет о снятии ограничений с переданного Украине оружия и намекает на передачу нового. Роль злого полицейского сейчас на себя взвалил вице-канцлер Клингбайль. Который говорит, что Германия относительно дальности немецкого оружия ничего не меняла. Очевидно, к руке канцлера Мерца Зеленского допустят по результатам предварительных переговоров с герром Клингбайлем. Или не допустят. Или Мерц в разговоре с Зеленским обойдется исключительно протокольными фразами – все зависит от ответов, которые Зеленский даст на скользкие вопросы. 

📺О каких вопросах речь? Во-первых, Зеленскому придется объяснить немцам как сочетаются два понятия «свобода слова» и «единый телемарафон»? Особенно немцев будет интересовать возможны ли одновременно понятие «демократия» без понятия «свобода слова» и как со «свободой слова» сочетаются фактическая монополия на телевидении с одной стороны и блокирование телеканалов близких к оппозиции – с другой? 

🤷🏻‍♂️Тут мы осознаем, что Зеленский будет упирать на то что Украина воюет, что современная война, это еще и влияние на умы, а тут Россия крайне эффективна, о чем свидетельствует в том числе немецкий опыт множественных противостояний с Москвой. Вполне возможно, что Зеленского услышат. 

😮Однако тут подъедет второй вопрос – что такое «превентивные санкции», которые вводят против лидера оппозиции? Речь, естественно, о Петре Порошенко. И тут спичрайтерам Зеленского важно помнить, что «Европейская Солидарность» Порошенко, это партия-член Европейской Народной партии, в которую входят ряд нынешних топ-политиков Германии, включая самого канцлера Фридриха Мерца. Более того. В команде канцлера Мерца Петр Порошенко – дорогой гость еще со времен президентства Порошенко, а знакомство их тянется намного дольше.

🤦🏼Кроме того. Именно у немцев понятие «превентивные санкции» вызывает весьма определенные ассоциации – подобное было в их истории, при чем недавно. Всего лишь в ХХ веке. 

🤔Владимиру Зеленскому, а точнее Андрею Ермаку, который организовывает все визиты своего всенародно избранного протеже, нужно тщательно подготовиться к разговору на эти темы. Мерц – не Меркель и не Шольц. Тут разговор будет на совсем других тонах. А помощь Германии Украине нужна ка никогда. Речь идет, в том числе, о дальнейших политических перспективах Зеленского.
 

А вот это уже интересно...

...если не читали выступление пана Залужного на форуме "Экспорт безопасности: украинское технологическое оружие в мире" (вот только 22 мая прошёл), то почитайте.

По манере, программным ноткам и тактичности тянет на репетицию предвыборной речи.

Вещи он говорит вполне разумные (осталось образумить народ и заставить дружно чесать в одном направлении, а не кто в лес, кто по дрова, кусая и пиная ближний ближнего своего - с этим национальным спортом пора завязывать) - и при этом без всяких иллюзий о смысле продолжения войны и состоянии армии - всё очень мягко, но понятно (что спать жёстко - но хотя бы живыми и во всё ещё своей стране).

И учитывая, что приехал он на форум, так сказать, в "самоволку" (точно знаю - у меня восхитительно хвостатые сороки в дружеском окружении по миру), то, по-видимому, решение баллотироваться у него таки назрело - и Зеленскому, конечно, настолько реальный конкурент не нравится (Залужный - это не купленная ОП-ешечкой "фанерка для изображения демократии" Белецкий), но формально сделать он с ним ничего не может.

Единственные два нюанса, вызывающие у меня глубокие опасения - что фронт может на трёх участках посыпаться ещё до выборов - и что Залужного убьют "шпигуны Кремля", на которых можно валить абсолютно всё, что, собственно, при случае и делается...

А так - Залужный для Украины это лучший выборный вариант, хоть он и не экономист-хозяйственник (но нанять правильных консультантов и наступить на хвост тотальной коррупции у него мозгов и характера хватит - эмоционально он вполне сдержан, разумен, логичен, уважаем Западом и, в отличие от Зеленского, умеет себя дипломатично и уместно вести в официальной обстановке).

Любые другие варианты - это война до полного уничтожения страны (энергетики, экономики, промышленности, территориальной целостности оставшихся 80%) и мужской части населения, поскольку они - одна и та же "компартия" - только кто в фас, кто в профиль.
 

https://zmi.ck.ua/sport/u-cherkasah-mojut-stvoriti-prishklniy-klas-dzyudo.html
У Черкасах можуть створити пришкільний клас дзюдо

Можна було б і шаховий гурток ..
Із такою пропозицією звернулася Федерація дзюдо України.

Про це повідомив президент федерації дзюдо в Черкаській області Юрій Тренкін.

"Заступницею міського голови, кураторкою освітньої галузі Анастасією Чубіною визначено, що даний проєкт можна реалізувати на базі Черкаського ліцею спортивного профілю №34.

Тож не стали зволікати з такою ініціативою і сьогодні разом із заслуженим тренером України Володимир Римаром зустрілися із директором ліцею №34 Ігорем Буркацьким. Він із задоволенням погодився співпрацювати із Федерацією і показав нам кілька приміщень, які можна використати для тренувань юних спортсменів", - повідомив Юрій Тренкін.

За його словами, у цих приміщеннях буде зроблено відповідний ремонт та обладнано профільним обладнанням та інвентарем
27.05.2025
manowar-723(Черкаси,Україна)
Мицик Юрій Миколайович (Черкаси) -історик та шахіст (кмс з шахів та Дитячий Тренер) ,майже-20 років праці у освіті ,12 серпня-5 років ,як звільнився "За згодою"сторін"з ЦДЮТ(Черкаси) -шаховий
гурток"Біла тура",де працював шаховим Тренером з 2006-2019 рр й вже 6 рік не дають
повернутись,погрожуючи,що не візьмуть назад на роботу у ЦДЮТ (Черкаси) ніколи і живи,як
хочеш (інвалід дитинства 3 групи ,самотній та без родичів у Черкасах
#шахи #освіта #соцзахист #інваліди
#VIVAVIVAУКРАЇНА
#Черкаси #історія #manowar723 #цитати #суспільство

Або азагалі Дитячий шаховий клуб для мікрорайону Я б і на Митницю їздив би тренувати ,якщо думки були ,навіть,за межами Черкас чи області шукати Роботу від Безвиході-Цугцвангу :(
 

Многие обильно и на разные лады цитируют канцлера ФРГ Фридриха Мерца. Логика снятия ограничений в целом позитивна, вопрос в практическом отражении. И в своевременности.

Т.к., возможность разбирать российские войска на дистанции, стерилизация аэродромов в радиусе 300 км – это подрыв способности наступать. А прореживание ПВО – это повышение эффективности наших атак в глубину.

Ракеты можно доставить быстро, устроить россиянам в июне месячник больших пожаров. Главное - чтоб эти ракеты были. Тогда «летнее наступление» в значительно мере останется на бумаге.

Тут масса подробностей, смотреть будем по факту.

На что стоит обратить внимание.

1.Рейтерс сообщил, что генеральный инспектор вооружённых сил Германии Карстен Броер 19 мая издал директиву: перевооружить бундесвер современными системами к 2029 году. Т.е., за 3,5-4 года.

Это не сюрприз. Броер в интервью Welt полтора месяца назад анонсировал задачу обеспечения к 2029 г. боевой готовности бундесвера численностью порядка 200 тыс. человек. И ранее звучали подобные тезисы.

В марте глава Федеральной разведывательной службы ФРГ Бруно Каль обозначил: чем раньше закончится горячая фаза войны России против Украины, тем раньше Кремль будет технически готов напасть на Европу. При этом Каль бросил резанувшую нас фразу: если война закончится раньше 2029-2030 года…

В числе приоритетов, указанных Броером: наращивание возможностей ПВО, накопление средств для ударов на 500+ км, РЭБ, космос. А также боеприпасы всех типов. НАТО ожидает от Германии наращивания возможностей ПВО в 4 раза (касается систем разной дальности).

На цели ремилитаризации будут направлены средства от ослабления «долгового тормоза», что стало возможным из-за (по факту – благодаря) девиантного поведения США.

2.Сегодня же вышло интервью с главой СВР Украины Олегом Иващенко, где отмечено: в течение 2-4 лет после окончания войны с Украиной Россия будет технически готова к новой агрессии – против Европы.

На этот временной диапазон влияют разные факторы, в т.ч. – наличие санкций.

Итого: гипотетическая подморозка войны в 2025 г. с условием отмены части санкций со стороны США – это максимально негативный для Германии сценарий. Поэтому немцы и ЕС в целом так нервничают.

При этом угрозы усиления санкций с целью приблизить наступление мира выглядят определённым противоречием для Европы. Поэтому санкции ЕС в основном декоративные и с отложенным эффектом.

Хотя есть почва, где интересы Украины и ФРГ (Европы) в деталях совпадают.

Так, командующий сухопутными войсками ФРГ Альфонс Майс две недели назад заявил: из-за милитаризации экономики и общества Россия накапливает боевой потенциал, который не полностью расходуется против Украины. «Излишки» накапливаются против Европы.

Исходя из логики немецкого генерала, чем дольше будет продолжаться война, тем больший потенциал сгенерирует разогретая военная машина России. Поэтому военную машину надо охлаждать/ломать, не снижая темпов ремилитаризации Европы и удерживая санкции.

Демонтаж экономических, технических, технологических возможностей РФ вести войну – это момент, где полностью совпадают интересы Украины и ФРГ. Наращивание ударной мощи в глубину – также полное совпадение. Как и ПВО. Причём в Украине всё это производить на порядок дешевле с оперативным тестированием в боевых условиях.

Т.е., максимально разумное применение ресурсов Германии – наращивание инвестиций в украинский ВПК. Тут миллиард вопросов. Не только деньги. Сырьё. Оборудование. Софт. Подключение Украины к протоколам обмена информацией и др. А также реальные санкции против РФ.

Иначе возникает прагматичная ситуация, которую немцы должны отлично понимать.

Воевать до 2029 г. – противоречит интересам Украины. Украина будет искать возможности выхода из войны. Формат и последствия этого выхода могут взвинтить риски для ФРГ.

Особенно – если Украина будет исключена как фактор сдерживания РФ.

Чтобы Украина оставалась сдерживающим фактором на стороне Европы, надо предлагать что-то серьёзное.

Европа не предлагает. Долго так продолжаться не может.

Копитько
 

2Green (26.05 в 23:53) № 2901231
-----------------------------------------
Так, а краще б з півтисячи)))
 

2Andron (26.05 в 23:38) № 2901229
-----------------------------------------
Штук 200
 

2Fil (26.05 в 22:12) № 2901223
-----------------------------------------
Ні, ти просто поц)))
 

2Green (26.05 в 21:18) № 2901213
-----------------------------------------
Нажаль, але б хотілось індіанську сокиру отримати...
 
+1

Последние новости
31 мая. Сегодня родились... Бущану — 31 Олександр СОПКО: "Бразильці "Шахтаря" розчинилися в нашому рівні нижче середнього – зарплати хороші, а змагатися особливо нема з ким, одна-дві гри з "Динамо", плюс кілька єврокубкових матчів" Екс-хавбек "Динамо" Роман Єрьоменко повернувся до збірної Фінляндії після дев'ятирічної перерви Георгій ЄРМАКОВ: "Розглядав би пропозицію "Динамо"? Звісно" Воспитанник «Динамо» рассказал, как из-за вакцинации от коронавируса он был вынужден завершить карьеру Представителей «Динамо» не оказалось среди номинантов на звание лучших тренера и игрока УПЛ в мае Забарный подорожал на 2 млн евро, Мудрик — подешевел на 12 млн евро. Обновленные данные Transfermarkt Захисник "Динамо" визнаний Transfermarkt найкращим молодим гравцем сезону в УПЛ Джерело пояснило, від чого залежатиме доля Самба Діалло в "Динамо" Сергей Люлька: «Самый лучший шанс попасть в первую команду «Динамо» у меня был в период Блохина»
The Butterfly Ball - 19 - Love is all https://www.youtube.com/watch?v=Fxnqs9pdFIY
Ключи у deeppurple78
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Лондон Андрія Ярмоленко: про Степаненка, Барселону та Райолу
У Бомбардирі #6 один з найталановитіших українських футболістів доби незалежності – Андрій Ярмоленко. Екс-капітан Динамо розповідає про своє закордонне життя та як переніс важку травму.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?