Суми кабами хуярять....А Метеори не дають....
 

2AG (22.06 в 20:42) № 3137514
-----------------------------------------
Аргентіро Бомбардіро
 
+1

AG x
2Green (22.06 в 20:39) № 3137513
-----------------------------------------
зовсім інша справа ))

вапрєкі всєм законам фізікі (с)

#theGOAT
 
+1

Я ж казав)
 

AG x
2Green (22.06 в 20:19) № 3137508
-----------------------------------------
якщо коротко, РП іде нахуй (і готуєтьс відбивати наступ з калінінграда)
 
+3

AG x
2Green (22.06 в 20:20) № 3137509
-----------------------------------------
тим більше після ВАРу )
 
+1

Ні, просто старий вже
 

2AG (22.06 в 20:09) № 3137507
-----------------------------------------
Не захотів через пенальті)
 
+1


AG x
2FtAll (22.06 в 20:02) № 3137506
-----------------------------------------
чистий пенальті )

але Месі пробачив ))
 

2AG (22.06 в 19:58) № 3137504
-----------------------------------------
Лисий підар з фіфи в долі
 
+1

AG x
2Fifan (22.06 в 19:14) № 3137500
-----------------------------------------
там ще у Нью Зіланд є бомбардир )
 

AG x
2FtAll (22.06 в 19:54) № 3137503
-----------------------------------------
це Америка, дєтка ))
 

Fox перетворив перерви на воду в рекламну машину.ㅤ

На ЧС-2026 з’явилися обов’язкові 3-хвилинні паузи в кожному таймі — офіційно для того, щоб футболісти могли попити води через спеку.

Але телеканал Fox швидко знайшов у цьому бізнес-можливість.

Поки гравці п’ють воду, глядачам показують рекламу. За даними WSJ, рекламні слоти під час таких пауз у матчах збірної США можуть коштувати до $750 000.

→ Про Бізнесㅤ
 
+2

AG x
2BlackJack (22.06 в 19:00) № 3137498
-----------------------------------------
проплачені журналюшки )

вірю тільки Віті (та Джеку, звичайно)
 
+1

Головний тренер збірної України U-21 Унаї Мельгоса завершив свою співпрацю з Українською асоціацією футболу.
 
+2

Верес подписал австралийского форварда Блера

Ебейшая экзотика поперла
 

РФ атакувала одне з підприємств виробника українського виробника fpv-дронів та "антишахедів" "Генерал Черешня"
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
"Ворог завдав удару по одному з виробництв "Генерал Черешня". Ми були готові до такого сценарію, адже розуміємо, в якій реальності працюємо. Залізо і техніка – це відновлюваний ресурс, а люди – ні. Саме тому ми щасливі, що наші усі співробітники живі та здорові", - йдеться у дописі.
 

2AG (22.06 в 18:50) № 3137496
-----------------------------------------
На майте Динамо писали що прийшов вільним. Агентом)))
 
+1

Fil x
2AG (22.06 в 18:50) № 3137496
-----------------------------------------
Таки 4$ тю-тю)
 
+1

AG x
"ТаТоТаке": "Динамо" принципово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити
Жека, розганяй цю богадєльню ))
 

AG x
2Jo Ker (22.06 в 18:47) № 3137494
-----------------------------------------
те, що робить ДК, знаходиться ще нижче ))
 

Топ-10 клубів, які найбільше подешевшали за сезон-2025/2026

Фух. Динамо серед них нема.
 
+1

AG x
The Rhime of the Ancient Marinor (c)
 

ПРО РОСІЙСЬКИХ "ЧЕЛОБІТНИКІВ". ПОЯСНЮВАЛЬНА.

 За останній тиждень на американських контрагентів різного рангу виходили вісім російських представників бізнесу, силових структур та органів влади з багато у чому спільними меседжами. І треба пояснити - чому про деяких "челобітників" я пишу, а про деяких ні. 

 Справа у тому, що про тих росіян, яких американці вважають вартими серйозних переговорів, я або не розповідаю взагалі, або не вказую конкретну персону, або нас взагалі не інформують про подробиці контактів та прізвища контактерів, лише про те, що вони відбулися з певними представниками таких то структур. Не виключаю того, що про деякі такі нас не інформують взагалі. Ну а про тих "контактерів", які вже засвітилися зі своїми посланнями-пропозиціями на адресу американського керівництва, а це Патрушеви, Шойгу, Герасімов, Бортніков, Дерипаска, Абрамович, Стєпашин, Лавров, Ушаков, Дмітрієв..., слід сказати наступне. 

 Всі вони не допускають думки про можливе звільнення окупованих українських земель.
 Всі вони лякають США можливим соціальним вибухом у ядерній державі у випадку, якщо окуповані території доведеться повернути Україні. 
 Всі вони пропонують "особливі стосунки" між США та рф та "квадрідйони доларів" Дмітрієва від можливого економічного співробітництва двох держав у випадку, якщо не зважати на Українську проблему при відновленні такого співробітництва. 
 Всі вони лякають США можливим застосуванням ЯЗ у випадку, якщо Україна силовим шляхом звільнить Крим, на що постійно отримують попередження про наслідки та нагадування що Крим - міжнародно визнана територія України.  

 Інші пропозиції, типу можливого створення демілітаризованої зони уздовж Дніпра, можливої передачі Україні  Нової Каховки, ЗАЕС, Енергодару, можливої поступової виплати репарацій - все це носить ознаки попереднього  зондажу, а не конкретних пропозицій від реальних центрів впливу. 

 Я не можу сказати за всіх посадовців США, але на думку Держсекретаря та Директора ЦРУ абсолютна більшість російських контактерів є маріонетками путіна та свідомими провокаторами, через яких той створює ілюзію існування у москві реальної опозиції своєму режиму та, у свою чергу, через них же зондує "межу поступливості" американців. І Рубіо, і Реткліфф вважають реальними впливовими гравцями, з якими варто мати справу, лише трьох російських представників, по одному від влади, від спецслужб та від військових. Пробачте, але їх імена я називати не буду, а прізвища останнього і не знаю. 

 Останнім часом дехто з тих, кого я перерахував поіменно, "почали показувати ознаки серйозного та самостійного ставлення до ідеї реальних  переговорів щодо закінчення війни". Це Рубіо. Мова йде про Патрушева - старшого та про Бортнікова. 

 Во що все це виллється в результаті цього "челобітницького" марафону? Побачимо. Як нам повідомили, переговори щодо можливого існування рф без путіна з представниками російських реальних центрів впливу ведуться і "останнім часом мають ознаки, які дозволяють дивитися у майбутнє двосторонніх відносин між країнами з обережним оптимізмом". Ну а путіна Рубіо та Реткліфф вважають "повністю недоговороздатним", "слабо інформованим" та таким, який має ознаки "параноідального ставлення до питання збереження режиму особистої влади". 

 Ну і на останок дещо про заяву Стерненка про майбутню "Операцію у Криму". Я поняття на маю - чи то він ретранслює неформальний меседж від української влади, чи самостійно вирішив "хайпонути", але особисто я вважаю його заяву шкідливою. Досить нам "Контрнаступу" 23го. Працювати потрібно мовчки. Я дуже мало знаю про плани нашого командування щодо Криму та Херсонщини, а й знав би багато - в житті не сказав, але можу сказати, що у плануванні майбутніх операцій приймали участь не тільки українські штаби. І не американські. Без подробиць. І я лише можу тримати кулаки за те, щоби вони були хоча би частково втілені у життя. 

 Маю надію на те, що я відповів на ваші питання.
 

Fil x
Нещодавно по-тихому ми знесли вишки в Білорусі, які допомагали «Шахедам» рф атакувати Україну, тепер треба щоб білоруси самі їх голосно знесли, інакше будуть наслідки, — Миколаївський Ваньок

путін тисне на Лукашенка, аби він активніше допомагав у війні проти України. Нам про це відомо, і Лукашенка попередили про наслідки, але нам не потрібна війна з білорусами і розширення фронту. Ймовірність вторгнення з Білорусі зараз дуже низька
 
+1

AG x
2zander (22.06 в 14:58) № 3137488
-----------------------------------------
а Міха ще півроку тому на карти таро (закреслено) математику подививсь )
 
+2

Поки ми спостерігаємо за паливною кризою в Криму, контролем ворожої логістики мідл-страйками південного напрямку та враження діп-страйками російського центру космічного зв'язку Дубна - відпрацювала наша авіація! І не просто запустили КАБи чи збивають ворожі ракети, а запустили надцять ракет по Воронєжу :)

Тому давайте розбиратися, чому ракетний удар по АТ «ВЗПП-С» - це хірургічне знекровлення ракетних програм рф. Та ще й космічних програм, на секундочку.

Поки місцеві пабліки та губернатор Гусєв бідкалися про чергову «бавовну» в промзоні на Ленінському проспекті, плутаючи назви підприємств, OSINT-аналіз та офіційні зведення Генштабу розставили все на свої місця. Удар припав не просто по абстрактному цивільному об'єкту, а чітко по АТ «ВЗПП-С» («Воронежский завод полупроводниковых приборов — Сборка»).
Для розуміння масштабу: це не склад із боєприпасами, який можна поповнити за тиждень. Це одне з критичних вузьких місць всієї російської оборонки!

І ось чому ви бачите різні назви заводів в мережі. Бо історично - це був один гігантський радянський завод напівпровідників - Воронежский завод полупроводниковых приборов, ВЗПП. Проте у 2002 році відбувся поділ єдиного ВЗПП на дві незалежні структури із абсолютно різним технологічним профілем:
«ВЗПП-Мікрон» (входить до холдингу «Елемент» під контролем «Ростеху») - відповідає за базове кристальне виробництво. Це вирощування кремнієвих пластин, літографія та формування самих мікроструктур (чипів) на кристалі.

АТ «ВЗПП-С» («Сборка») (незалежне АТ, що працює суто на МО рф) - бере готові напівпровідникові пластини сусідів, ріже їх, розварює підкладки та здійснює корпусування (пакування в металокерамічні та пластикові корпуси під жорсткі вимоги військового приймання «ВП»), а також проводить фінальні стрес-тести.

Суть проблеми для ворога: Без «Сборки» кремнієві пластини «Мікрону» - це просто шматки дорогого кремнію. Для військової техніки потрібен кінцевий компонент, здатний витримувати вібрації, перевантаження та температурні скачки від -60 до +125 градусів по Цельсію. Сама ця ланка фінальної збірки мікросхем сьогодні й палахкотіла зі зсувом перекриттів та обвалом даху.

Конкретна номенклатура: чому це наджирна ціль?
Підприємство є ключовим совиконавцем у держоборонзамовленні рф. Без його дискретних напівпровідникових приладів, діодів та транзисторних матриць зупиняються основні виробничі ланцюжки:

Крилаті ракети Х-101: Завод постачав електронну компонентну базу для бортового обчислювального блоку УВК-208 (серце системи навігації та наведення ракети). Зокрема, туди йшли їхні транзисторні збірки 1НТ251 4 NPN та транзисторні матриці 2ТС622А.

ОТРК «Іскандер-К» (крилаті ракети 9М727): Виробництво та постачання напівпровідникових матриць для бортових цифрових обчислювальних машин БЦВМ «Заря-61М». Без них ракета перетворюється на некеровану бляшанку.

ЗРГК «Панцирь-С1»: Постачання діодів та транзисторних збірок для телевізійних каналів бойових машин 72В6. Це те, що забезпечує оптичне виявлення, автоматичне супроводження та доведення ракет ППО до цілі.

І ще важливо, що завод всюди дає свою продукцію в ракетних програмах!

А тепер підсумуємо:
Виробництво мікроелектроніки класу military в росії жорстко обмежене і повністю залежне від імпортних верстатів для корпусування та мікрозварювання, які зараз під санкціями. Так звані «чисті кімнати» (класів чистоти ISO 5-7), де розварювалися кристали, лінії тестування та калібрувальні стенди внаслідок удару, пожежі та води під час гасіння зазнали тотального ураження.
Відновити таку лінію в нинішніх умовах - це задача на роки.

Можна скільки завгодно склеювати планери ракет на заводах «Радуги» чи збирати пускові для «Іскандерів», але якщо для них фізично немає мікросхем військового класу з Воронежа - динаміка поповнення російського ракетного арсеналу неминуче просяде.

Це дійсно одне з ключових підприємств, з якого починаються збірки багатьох видів озброєння. І замовлення на завод приходить для елементів, які будуть будуватись через півроку. Ракета Х-101 чи очі Панциря через півроку не отримають свого замовлення, через сьогоднішній удар та такі довгі промислові сроки виробництва. І думаю, до початку зими ми точно відчуємо наслідки відсутності цього заводу у виробництві зброї проти нас.

І думаю 2, що туди треба буде ще прилетіти, щоб закріпити результат краще і фундаментальніше. До слова фундамент, а не декілька поверхів ;)

Місюра
 
+3

2Green (22.06 в 14:11) № 3137487
-----------------------------------------
Та який Міха..

Трампон ще позавчора проболаболив.
 

2AG (22.06 в 13:34) № 3137484
-----------------------------------------
Міха напророчив)
 
+1

Нова Пошта відправила в Польщу БАНДЕРоль в червоно-чорній УПАковці)))
 
+6

Зеля ще одного прем'єра пересидів, скоро вже діти цих прем'єрів будуть ставати прем'єрами
 
+4

AG x
2Green (22.06 в 10:12) № 3137476
-----------------------------------------
Красунчик )
ОГО!!! Вот это да…. Британский премьер Кир Стармер объявил об отставке

Об этом он сказал во время своей речи на Даунинг-стрит. По словам Стармера, он продолжит занимать пост премьер-министра до избрания своего преемника.

Стармер отметил, что выборы нового лидера правящей Лейбористской партии начнутся 9 июля, он сам не будет в них участвовать. Политик возглавлял британское правительство с июля 2024 года.
 

Fil x
💥ЗСУ уразили центр космічного зв'язку "Дубна" в Московській області: на об'єкті спостерігається масштабне задимлення, - Генштаб

Об’єкт оповитий густим димом. Це один з елементів ворожої системи управління, що тепер потребує тривалого відновлення.

«Кавказ» під вогнем: Підтверджено успішне ураження інфраструктури порту «Кавказ» (Краснодарський край) та двох автомобільних поромів. Ці судна були ключовою ланкою в логістиці постачання окупантів на півдні.
Ракети «Фламінго» курсом на москву — в столиці рф оголосили загрозу ракетного удару


А підали сьогодні у сумській області у приватний будинок...
 
+2

Fil x
🔥 "Для нашої команди відбулися важливі події – троє наших гравців одружилися. Матвій Пономаренко зробив це наприкінці сезону, а Назар Волошин та Володимир Бражко – під час відпустки. Я вважаю, що вони зробили дуже важливий крок у своєму житті. Це про дорослішання, про новий рівень відповідальності. Тепер вони відповідають не лише за себе, а й за свої родини.

Для мене, як для наставника, а в певному сенсі і як для батька, адже я працюю з ними ще з 16–17 років, це дуже важливий показник їхнього становлення як особистостей. Я вірю, що цей новий етап у житті надихне їх, додасть мотивації та допоможе ще відповідальніше ставитися до своєї справи – як на футбольному полі, так і поза ним", - переконаний Костюк.

ЙоЙо таке не схвалює)
 
+1

Fil x
🔥 Щойно Воронеж опинився під ударом: ракети Storm Shadow атакували завод напівпровідникових приладів

Завод виробляє транзистори, діоди, мікросхеми та силові модулі для ракетних систем («Іскандерів», «Калібрів»), РЛС і ППО (С-400).

Також зафіксовано запуски «Фламінго», внаслідок чого оголошено ракетну небезпеку в низці областей росії та на ТОТ.

Понеділок — день «важкий».
 

2Здравый смысл (22.06 в 09:57) № 3137471
-----------------------------------------
А теперь смотри за руками:
1. Кабо бьет арабов. Вероятность высокая.
2. Испания играет вничью с Уругваем. Вероятность не маленькая.

Оба по 5 очей. Личка 0:0.
Считаем мячи.
Кабо нужно набивать арабам повну торбу - и еще и 1 место возможно, с рабочим жребием дальше.
 

2Здравый смысл (22.06 в 11:17) № 3137477
-----------------------------------------
Так а кто б нормальный менял ЛЧ с возможностью засветится там на УПЛ?

Логично.
 

2Green (22.06 в 10:12) № 3137476
-----------------------------------------
Кстати само Кабоверде - мировой рай для рыбалки на Марлина.. к слову)

Турниры с прзом в млн доларей проводятся.
 
+1

2AG (22.06 в 10:08) № 3137473
-----------------------------------------
З іншого боку, вінгер Карабаха, який успішно грав у ЛЧ (і якого за чутками торгує Полісся), навіть у заявку на ЧС не потрапив:
https://www.transfermarkt.com/leandro-andrade/leistungsdatendetails/spieler/669959/saison/2025/wettbewerb/0
 
+1

2AG (22.06 в 10:10) № 3137475
-----------------------------------------
Я подивився результати Кабо Верде за рік і поставив на нічию з Уругваєм)))
 
+1

AG x
2zander (22.06 в 09:49) № 3137470
-----------------------------------------
ЧС сюрпризів )
 

AG x
2Fifan (22.06 в 09:16) № 3137469
-----------------------------------------
заслужив
 

AG x
2Здравый смысл (22.06 в 09:57) № 3137471
-----------------------------------------
навіть мабуть слабший за Україну (і точно слабший за Італію)
 

НЛМ. Суперкубок U15. «Динамо» виходить у фінал

По всіх фронтах!
 

2zander (22.06 в 09:49) № 3137470
-----------------------------------------
Якщо вірити трансфермаркту, в них склад рівня Словаччини/Румунії, тобто це далеко не рівень футбольних карликів. З іншого боку, слабіший за Албанію, Ірландію та Північну Ірландію.
 
+1

2AG (22.06 в 01:23) № 3137468
-----------------------------------------
Хуясе се, Кабо верде - у обоих лидеров групи очки забрало.

Этак теперь при ничье Уругвая с Испанией (что вероятно), и победе Верде над Сауди Араби (что очень вероятно) - у трех команд по 5 очков, Верде еще и групу выиграет.
Ото буде)))

P.S. А не бля. Уругвая в первом туре у арабов не вииграл.. Что бля? Как??

Поздравляю Возінью с Плей Офф.
Достаточно не проиграть Арабам для 2 места. ..
Уругвай точно не вииграет у Испании.

Сказка розклад. 3 очка - 2 место в групе.
 
+1

2Fil (21.06 в 22:29) № 3137464
-----------------------------------------
Ну так а чего вы ожидали? Если бы не рекорд, он бы уже закончил карьеру
 
+1


2AG (21.06 в 23:59) № 3137466
-----------------------------------------
В 10х вони краще грали)
 
+1

Последние новости
"ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе «Динамо» — в первой тройке клубов по количеству поражений в Лиге чемпионов за историю
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?