Fil x
Підари активізувалися...ЙБР!
 

Ось, наприклад, Джастін Лонвейк. Я за нього заплатив майже 3,5 мільйони.
Йой.
 

Таки Воронеж ERAM винесли.

"Новини від Павлюченка"
#ПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

1. "Що там за чорт у відео, який вимагає доступ до тіла путіна щоби передати правду про окопне життя"?

Коли я нещодавно писав про те, що американці ведуть переговори про можливе перемир'я з представниками спецслужб, влади та армії та казав, що прізвище військового посадовця, який спілкується з американцями, мені невідоме, то я не брехав. Невідомо. Проте те "публічне рило" абсолютно точно не є тим переговорником. Можу сказати лише одне - переговори ведуться "дуже серйозні та продуктивні і ми думаємо, що путіну все ж таки слід пристати на пропозиції Президента США, бо другого походу військових на москву путін, вочевидь, може не пережити". Графік, який тримав наш Президент коли пояснював зниження рейтингу путіна, не є актуальним - він застарілий та й на консервативний. І російську владу, яка забезпечить закінчення війни та нормалізацію відносин з Заходом, станом на минулий місяць підтримали б 56 відсотків населення. А серед військових путін ще менш популярний. І тому тому вірогідність проекту "Пригожин - 2", особливо якщо американцям вдасться створити альянс спецслужб з військовими, вже не така мала, яка буда ще у лютому. Абсолютно не факт, що щось зростеться, але путін "дупою чує", що щось йде не так і це може бути приводом для того, що він врешті решт погодиться закінчити війну на компромісних умовах.

2. "А що там з "Духом Анкоріджу"? Так ти не брехав що Рубіо від бидла вимагав не брехати про "Домовленості, яких було досягнуто на Алясці"?

Ні, не брехав - я чесно дав інформацію про те, що американців, особливо Рубіо, та навіть Трампа сильно дратують згадування про Анкорідж. "Довгі монологи путіна та наше ввічливе на них реагування абсолютно не означають не те що досягнення домовленостей - навіть елементарного порозуміння по ключових питаннях". Це Рубіо. Скажу більше.

Саміт НАТО у Анкарі майже напевно чітко зафіксує повернення США до політики запровадження мінімального тиску на рф. Не варто сподіватися на прийняття Конгресом "санкційного" закону Грема - Блюменталя, проте майже напевно, виключення для санкцій проти російської нафти скасують плюс, можливо, додадуть невеликі обмеження для банківської сфери. Не факт, але можливо. Ну і головне те, що ракети до "Петріот" ми будемо отримувати у другу чергу після власне поповнення запасів Пентагону, а часто і в першу. І тоді, хоче б по мінімуму, будуть працювати "Петріоти" біля Дніпра, Полтави, Черкас та Одеси. Ну і американські ракети, якими атакували Воронезьке підприємство ОПК, вже постачаються серійно, як і ціленаведення на основі американських розвідданих для них. "систематичне знищення підприємств російського ОПК, яке вдало запроваджує Україна, безсумнівно відповідає стратегічним національним інтересам США". Це ніяк не друг України Колбі.

3. "Що там Білорусь? Що там Лукашенко про ретранслятори каже"?

Я писав пару днів тому, що Лукашенко пояснив у листах лідерам Європи та США - він не може демонтувати російські ретранслятори, проте не буде проти, якщо їх знищать українці. Історія отримала цікаве продовження.

Президент США "готовий стати гарантом можливих домовленостей між Україною та Білоруссю у межах яких сторони візьмуть на себе зобов'язання не вдаватися до агресивних дій одна проти одної, а лідер Білорусі, у свою чергу, гарантує відсутність сприяння рф у веденні бойових дій проти України". Це інформація від позавчора.

А вночі прийшла інформація - Лукашенко повідомив США про те, що він "практично звів нанівець тиск, який на мене чинила москва через Гризлова". Також Лукашенко повідомив Трампа про те, що "мої військові про все домовилися з українцями і більше ніяких непорозумінь між нашими народами бути не повинно". Натомість нафтопереробні заводи Білорусі отримали таки "охоронну грамоту" від України та США. Кажу це для того, щоби не було надмірних очікувань.

3. "Чому немає масованих обстрілів"?

На два попередні дні попередження не було Я просто дам пряму мову від американської Розвідспільноти.

"Ми вважаємо, що у світлі останніх подій (блокада Криму та дефіцит палива), росія, вочевидь, вимушена була частково змінити цілі, які вона прагне досягти в результаті масованих обстрілів. В умовах відверто слабких результатів, показаних при обстрілах підприємств українського ОПК, росія, скоріш за все, повернеться до практики масованих обстрілів української енергетики та спробує сповна використати фактор кліматичних аномалій (спека) щоби спробувати досягти вагомих результатів".

Буде попередження - дам на канал. Доки ще його немає.

Як додаток дам слова Кірієнка, головного "архітектора" політики масованих атак нашої енергетики. Він теж листується з американцями і вчора особисто підтвердив реальність поновлення масованих ударів саме по енергетиці, які "будуть здійснюватися доти, доки Київ не пристане на повне, чи часткове, "енергетичне перемир'я". Сам лист теж цікавий. Давати заборонили. Скажу лише те, що цей гад може і змінити хазяїна. До того поступово все йде.
 

AG x
2Andron (26.06 в 00:39) № 3137726
-----------------------------------------
Емоції зашкалюють )
 


"Всезбили" і пожежа - до того нам не звикати. Як і до того що зелений пафосний 3.14здьож щоразу має сумні наслідки, і Привид Бункера Большевік ходитиме ще довго без упокоєння.
Але тут як волею долі енергетик, маю зазначити що секрету для орків особливо і не було, бо такі речі в принципі не засекретиш допоки існує супутникова розвідка. Та і БПЛА-розвідники над ділянкою літали не раз. Питання ж в іншому... скажу абстрактно, але суть ви вловите: якщо, наприклад, на місці розйобаної в ноль якоїсь ТЕЦ на величезній площадці понастягати докупи пару десятків міні-ТЕС, які надали нам з усього світу, щоб підключити їх всі в одному місці до труб тепломережі опалення... як думаєте, орки туди не влуплять?
Неможливо убезпечити наземні цілі, які від початку мають фатальний недолік в плануванні= концентрацію і зосередження "на відкритій".

Люмьєре
 

Орки вчергове нам доводять істину: ВЕЛИКИЙ СКЛАД= ВЕЛИКА ПОЖЕЖА.
Ну а так-то звісно "ППО всезбило".

В Дарницькому районі Києва горить склад після балістичного обстрілу.
 

2Fil (25.06 в 21:11) № 3137722
-----------------------------------------
Ну, до осені буде "хто кого більше закидає і хто кому винесе більше енергетики-водопостачання-логістики-нпз"
 

Fil x
Найближчі 40 днів для рф стануть пеклом: Зеленський затвердив нову спецоперацію СБУ.

Через півгодини полетіла балістика на Київ...

Які кацапи ранімі...
 

2FtAll (25.06 в 19:42) № 3137720
-----------------------------------------
Лосано в збірну!!!
 

Нова якість у захисті та функціональна готовність - як Костюк змінює гру "Динамо"

💪💪💪
 

2Здравый смысл (25.06 в 19:24) № 3137718
-----------------------------------------
Розвели, як котят)
 
+1

Між США та Росією на Алясці "не було жодних угод" щодо миру в Україні, - Рубіо
Дух Анкоріджа протух.
 
+2

Уххххх-3!!!! Космос!!!!!!
 
+5

ізі
 

Чотири причини притопити за Боснію і Герцеговину!

https://ibb.co/C5pw8FV6

 
+5

Уххххх-2!!!!!
 
+1

Уххххххххххх
 
+1

🏈 Стартовий корнер Детройту Терріон Арнольд може сісти у в'язницю до кінця життя за викрадення людей.

Вчора Арнольд здався поліції після того як був оголошений у розшук.

Його звинувачують у викраденні та пограбуванні із застосуванням зброї відразу чотирьох людей.

Максимальний строк із подібним звинуваченням — пожиттєвий.

До цього поліція Тампи арештувала ще шість підозрюваних по цій справі, але саме Арнольда вважають організатором схеми і ватажком банди.

Лайонз витратили на Арнольда 24-й пік драфту 2024 року і тоді він вважався найкращим корнером драфту.

Терріон не виправдав очікувань, але все рівно був стартером в Детройті.

Тепер він не скоро побачить футбольне поле, якщо взагалі.

Та й питання навіть просто виходу на свободу у житті ще під питанням.

🤝 betking

📩 RedZone | Все про NFL

Ось де життя вирує
 


AG x
2FtAll (25.06 в 16:56) № 3137709
-----------------------------------------
а інший шеф прагне тарифи підняти
 

2AG (25.06 в 16:53) № 3137708
-----------------------------------------
Шеф обіцяв до зими все порішати
 
+1

AG x
❗️Ця зима буде дуже складною: українцям варто готуватися до непростого періоду, — міністр енергетики Денис Шмигаль

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
дякую, кеп )
 

2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
Затіхарився, підарешт
 

Міха тролить русню

https://t.me/MihaChaplyha/65901
 

2AG (25.06 в 13:26) № 3137700
-----------------------------------------
слівочно-шоколадний :)
 
+1

2Fil (25.06 в 13:37) № 3137701
-----------------------------------------
я зловив лише цього понеділка :)
одразу всі види взяв
 
+4

Fil x
Український прапор підняли на Кінбурнській косі!

"Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони", - повідомляють у ОТУ "Одеса".
 
+5

AG x
Мерц відмовився від ролі посередника та запропонував Туску "задля нормалізації відносин просто не витягувати скелети минулого з шафи, бо вони можуть ожити і вчергове вдавити вашу країну"...

Мерц запропонував польським можновладцям "припинити експлуатувати тему провини всіх сусідів перед вашою країною, бо це буде грати виключно проти інтересів самої Польщі"...
 
+4

Fil x
2Jo Ker (25.06 в 13:22) № 3137699
-----------------------------------------
Так, хрєн застанеш)

У нас біля дому магазин Рошен у Новусі. То спочатку сказали, що не планують ставити холодильники для морозива.., лише у великих ТЦ... Але їх люди так замахали питаннями, що десь тижня два тому зв'явилося)). Попит зашкалює)
 
+2

AG x
2Jo Ker (25.06 в 13:22) № 3137699
-----------------------------------------
барига )
 

2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
Порошенко випустив морозиво Рошен))
до речі, дуже смачне
 
+8

Fil x
2AG (25.06 в 13:06) № 3137697
-----------------------------------------
То ще до закриття...Не встиг...
 

AG x
2Fil (25.06 в 12:59) № 3137696
-----------------------------------------
ніби ж на фронт збирався?
 

Fil x
2Green (25.06 в 12:53) № 3137695
-----------------------------------------
Якби вони мали за що Пороха закрити, то вже б... Усій команді Зе вручили підозру, взяли під слідство, а Порошенко випустив морозиво Рошен))

P.S. До речі, що там Єрмак? За "бугром" ?)
 

2AG (25.06 в 12:48) № 3137693
-----------------------------------------
Та то черговий шлємофон Зеленського, дурачьок на зп ОП))) Хуй там що буде) А заява, це ще не справа)
 

AG x
2Green (25.06 в 12:48) № 3137692
-----------------------------------------
вапросов больше нє імєю (с)
 

AG x
2Green (25.06 в 12:47) № 3137689
-----------------------------------------
там на нього дєло завєлі, за паркан на дамбє )
 

2AG (25.06 в 12:47) № 3137690
-----------------------------------------
Заслужено.
 
+1

2AG (25.06 в 12:41) № 3137687
-----------------------------------------
Віддав передгольову
 

AG x
2Green (25.06 в 12:46) № 3137688
-----------------------------------------
як?
 

2AG (25.06 в 12:36) № 3137686
-----------------------------------------
💯. Порох під санкціями
 

2AG (25.06 в 12:25) № 3137684
-----------------------------------------
Корею бахнули
 

AG x
🇲🇽 Гільєрмо Очоа став учасником свого шостого чемпіонату світу

Він вийшов на заміну в матчі проти Чехії на 78-й хвилині.

2006 ✅ (у заявці)
2010 ✅ (у заявці)
2014 ✅
2018 ✅
2022 ✅
2026 ✅
тренеру ріспект!
 
+2

AG x
Зеленський і Залужний готують спільний політичний проєкт

Політичний аналітик Борис Знатковський у своєму дописі на ФБ (https://www.facebook.com/share/p/1AxFYgHx7z/?mibextid=wwXIfr) пише, що на Банковій бачать падіння рейтингу й не хочуть чекати моменту, коли переобрання Зеленського стане майже неможливим. Тому розглядається союз з людиною яка має другий рейтинг в країні - із Залужним. Наразі є два робочі формати, або похід єдиної команди, або “двох колон” зі спільними цінностями: команда Зеленського окремо, команда Залужного окремо, але в одному політичному кошику.

Ключова умова такого союзу - відмова Залужного від особистого балотування в президенти. Натомість йому гарантують власну групу впливу у Верховній Раді та перспективу посади голови парламенту. Для Залужного це може виглядати зручно: не йти в пряме зіткнення, не виходити на складні дебати, не ризикувати рейтингом, який тримається переважно на образі “залізного генерала”, а не на відкритій політичній конкуренції.

Якщо вибори справді спробують провести вже найближчим часом, доведеться ламати чинну логіку воєнного періоду, під це шукати голоси в Раді й домовлятися з усіма, хто готовий забезпечити результат. І саме це вже почали робити, Банкова таємно веде переговори із залишками забороненої ОПЗЖ в обмін на політичні та юридичні преференції.

Громадянам це, звісно, продаватимуть красиво: “коаліція національної єдності”, “нова сторінка”, “об’єднання державницьких сил”. Але за красивою обгорткою може ховатися дуже стара українська політична технологія: домовитися нагорі, поділити ролі, використати рейтинги й поставити суспільство перед фактом.

Насправді не треба дивуватися можливому ситуативному союзу Зеленського і Залужного, українська політика бачила і не таке. Питання треба ставити глибше: чи не стане така конструкція спробою перезапустити владу без чесної конкуренції, під воєнним соусом і з кулуарними гарантіями для тих, хто ще вчора був частиною проросійського політичного поля?

Бо якщо нам пропонують “єдність”, зібрану з кулуарних домовленостей, страху втратити рейтинг і торгів із токсичними групами, то це не національна єдність. Це стара гнила політична система договорняків і кулуарів, яку намагаються запакувати у нову «красиву» упаковку.

Підпишіться на ІНТЕГРАТОР Новин, (https://t.me/rrrteeeeed) тут ви знайдете не тільки огляд останніх подій, а ще актуальні політичні новини та цікаву аналітику!
заказуха?
 

AG x
2AspІД (25.06 в 11:48) № 3137683
-----------------------------------------
от щастья ))
 

AG x
2Green (25.06 в 01:44) № 3137670
-----------------------------------------
а як це ПАР змогла на друге місце в групі вилізти?
 

Я крутий!
Я змушую людей плакати!
 
+4

«Постійно звучали історичні питання», — нардепка Сірко про переговори з Польщею у Ґданську

Рюрік,печєнєгі, Волинська різня, дєдиваєвалі...усе ось це.
Коли чуєш: ну нізя ж ставити поляків в один ряд з кацапом - відразу "заряджай по шнобелю". Фундаментальна сутність тих явищ майже ідентична. Людей плутає лишень поверхневе, що на одних фльор азійщини, а на других- європейськості.
 
+8

2Fil (25.06 в 11:04) № 3137678
-----------------------------------------
Ми всі плакали, так як його прізвище в перекладі ?
 

Последние новости
Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію Віталій МИКОЛЕНКО: "Думаю, що "Шахтар" зараз на голову сильніший за "Динамо". Думаю, хлопці не образяться на мене, але це так і є" "Динамо" лише виграє вдома у першості U-19 з листопада минулого року «Не удивлюсь, если США, Мексика и Канада продержатся долго на дистанции ЧМ-2026», — полузащитник звёздного состава «Динамо» «У «Университати» нет ни малейшего шанса пройти «Динамо». До свидания!», — румынский телекомментатор Співаковський про Окона, котрий був на перегляді в "Динамо": "Треба було купувати його за 150 тисяч доларів" Тренер "Жиліни": "Динамо" покарало нас своєю якістю"
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?