Fil x
2BlackJack (23.06 в 16:20) № 3137548
-----------------------------------------
Ну, от не знайде нічого в Європі на таку суму й примкне до Динамомашини)
 

Fil x
2Jo Ker (23.06 в 16:31) № 3137549
-----------------------------------------
Нові бланки?)
 

2BlackJack (23.06 в 16:20) № 3137548
-----------------------------------------
Контракт до 50 років?
 

2Fil (23.06 в 16:16) № 3137547
-----------------------------------------
Думаю до 50
 

Fil x
2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
А скільки ДК може дати такому монстру?
 

2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
Якщо він йде вільним агентом і до сих пір нема чуток навіть про Трабзонспор, то в мене для нього погані новини)
 

AG x
2Jo Ker (23.06 в 13:59) № 3137544
-----------------------------------------
то загадка (як стоунхендж)
 

2AG (23.06 в 13:58) № 3137542
-----------------------------------------
казіно чи годинник?
 
+1

👀 ССО повідомили, що залізничного мосту через Північнокримський канал більше не існує.
 
+10

AG x
2FtAll (23.06 в 13:42) № 3137539
-----------------------------------------
підозрюю, що вже нічого не залишилось )
 

AG x
2BlackJack (23.06 в 13:22) № 3137537
-----------------------------------------
Міхалич, ти гєній ))
 

Лавров допустил, что переговоры в Анкоридже были новым обманом России

Он заявил, что «встреча на Аляске была задумана, чтобы выиграть время для вооружения Киева».

Ору
 
+2

За 2,5

Ще 1.5$ залишиться
 
+1

2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
Ну там його поки не дуже хочуть)))
 
+1

2AG (23.06 в 13:12) № 3137534
-----------------------------------------
За 2,5
Что я плохой бизнесмен?))
 
+1

AG x
2Fifan (23.06 в 13:17) № 3137535
-----------------------------------------
мєжду хочіт і можєт єсть маленький нюанс )
 

2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
Начнем с того, что Гуцуляку нахуй Динамо не сдалось. Он только в Европу хочет
 

AG x
2BlackJack (23.06 в 13:03) № 3137533
-----------------------------------------
за рахунок призових від UEFA

може то взагалі многахадовочка - продать Брагару за два лями, щоб було чим Гуцуляку платить?
 

2AG (23.06 в 12:40) № 3137531
-----------------------------------------
А 70 к что он хочет кто ему платить будет ?))
 

По останнім даним, на престижному форумі по відновленню України в Гданську, будуть від Польщі прем'єр міністр Туск, від України президент Зеленський. Навроцького вони не запросили.
Зараз з його канцелярії всі почують багато маячні про велич і все інше, хто від кого залежить і так далі. Причина банальна. Досвідчений прем'єр Туск переграв популіста. Різко проти пізд.єжа правих і конфронтації з Україною виступив Союз польських підприємців, а це спонсори.
ЄС теж не потрібен ще один Орбан і Навроцького будуть топити. Польський президент фігура більш символічна, будуть працювати з прем'єром.
Тому всі ці грозні заяви - намагання його канцелярії і коаліції правих зберегти лице Навроцькому. Хай тарахтять.
 
+1

AG x
Міхалич спить, а Гуцуляк за тиждень стане вільним агентом
 

Fil x
❗️США змінюють риторику та вимагають від росії негайного припинення вогню, — Лавров

рф готова до діалогу з ЄС, — помічник путіна ушаков

Ага...
 


Дві балістики прилетіло ...
 

ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ:
WE WANT INFORMATION - 147.

1. Самопроголошений лідер Білорусі Лукашенко звернувся до Президентів Франції, США, Канцлера Німеччини та Прем'єра Великобританії з листами багато у чому аналогічного змісту. У них він:
а). Просить вплинути на Президента України, який "своїми погрозами штовхає нас до війни на боці росії не тільки з Україною, а й з Європою". 
б). Обіцяє "зробити все можливе щоби з території Білорусі не було створено загроз ЗСУ та цивільному населенню України". 
в). Заявляє, що не у його владі демонтувати ретранслятори  рф, бо угода про їх розміщення була укладена на міждержавному рівні і він не може від неї відмовитися не ризикуючи "остаточно втратити  суверенітет Білорусі". 
г). Окремо Лукашенко просить  Президента США "взяти під особистий захист нафтопереробні заводи республіки від можливих проявів агресії з боку України", наголошує на можливості взаємовигідної співпраці Білорусі та США у енергетичній сфері, у тому числі у експлуатації цих заводів.
д). Лукашенко "дає своє особисте слово президента Білорусі" - територія республіки ніколи не буде майданчиком для агресії. 
е). Лукашенко просить "створити всі умови для розвитку дружніх та взаємовигідних стосунків його країни з країнами Європи та США, бо це, на його думку, "створить всі умови для розвитку багатовекторності зовнішньої політики Білорусі та "вочевидь вкрай необхідне значне скорочення нашої залежності  від диктату рф", (!!!). 
є). Лукашенко заявив, що не буде надто різко реагувати у випадку, якщо Україна "тим чи іншим чином нейтралізують наявні ретранслятори на нашій прикордонній території", проте просить лідерів Європи та США "зробити все можливе для запобіганню можливого розвитку ескалації в результаті таких дій". 

 Інформація надана для оприлюднення. 

2. У США загострюється протистояння Віце-Президента Венса та Держсекретаря США. За останні два тижні Венс неодноразово "вкрай недружньо та критично" відгукувався про роботу Держдепу на іранському напрямку "та й взагалі у світі" У розмові з невеликим колом впливових конгресменів від республіканської партії Венс назвав Рубіо "любителем солодкого" за його принципову позицію максимально можливого невтручання у розв'язанні проблеми Ірану. Віце-Президент поскаржився когресменам, що Рубіо навмисне настроював Трампа щоби той доручив саме йому переговори з іранською делегацією, а не взяв на себе виконання своїх прямих обов'язків. Венс вважає, що його навмисне роблять медійно винним у "Іранській ганьбі", у той час як Рубіо "виходить чистим з  цієї брудної історії". Венс просив впливових законодавців не піддаватися на інтриги Держсекретаря та пам'ятати, що тільки він є природним спадкоємцем Президента Трампа.
 Окремо Венс просив конгресменів "нейтралізувати вплив Рубіо" в українському питанні, бо "під його шкідливим впливом Президент ризикує знову застрягти в українській багнюці". Венс виступає категорично проти розширення номенклатури американської зброї, яка постачається в Україну та за жорстку регуляцію продажу комплектуючих, яка постачається в Україну для реалізації її "Ракетної програми".

 Слід сказати, що у питанні України він не отримав бажану підтримку, та й у питанні Ірану його позицію у протистоянні Рубіо підтримала меншість.  

3. Інформація  з Німеччини та Франції. Існує один цікавий аналітичний матеріал від ГШ цих двох країн з аналізом розвитку наших "Програм створення БПЛА" та "Ракетної програми". Дві ключові тези. 

а). Підприємства з створення БПЛА у країнах Європи, Канаді та України вже забезпечують певну перевагу над рф у кількості та якості створених серійно зразків далекобійної зброї. Ми очікуємо до кінця цього року створення та збереження постійної переваги над кількістю створених у рф аналогічних виробів у пропорції 1 : 1,3 - 1 : 1,4 на користь України. 
б). Аналіз роботи та розвитку підприємств зі створення нових та таких, які вже застосовуються, зразків ракетного озброєння, які функціонують у Європі та Україні, дозволяють нам зробити висновок про реальність виходу виробництв на кількість 150 - 160 ракет різних модифікацій у місяць вже цієї осені.

Додавати нічого не буду. Скажу лише, що європейці, які абсолютно залучені у наші обидві "Програми", мають повну інформацію про реальні виробничі можливості.

4. Коротка інформація про FP. Точніше про звинувачення керівництва кампанії, зокрема пані Терех, європейців у зайвій зарегульованості європейського ринку озброєнь, з-за чого європейські країни не поспішають сертифікувати нові зразки озброєння від нашого виробника.  

 Справа у тому, що над Європою "не горить", вони не у стані війни, і тому вимагають повної відповідності тих же "Фламінго" стандартам країн, які планують прийняти цю ракету на озброєння. Ніяких наших п'яти місяців на сертифікацію не буде. Ані на "Фламінго", ані на балістику, якої для європейської сертифікації від FP взагалі ще немає. Інформацію дав не для дискредитації керівництва кампанії - для розуміння процесів. Це у нас можливо сертифікувати "сирий" зразок, який реально не відповідає заявленим ТТХ, з Європою це не пройде - нашим зброярам доведеться пройти всі круги сертифікаційного пекла щоби довести тим же німцям якість та відповідність виробу. І тому строки, необхідні для створення та серійного виробництва нашої балістики та антибалістики, які озвучує керівництво кампанії, не є реальними та обґрунтованими. При тому я абсолютно впевнений у тому, що наступного року певні зразки нашої балістики у невеликій кількості все ж полетять на голови бидла у випадку, якщо війна до того часу не закінчиться. 
 

2Green (23.06 в 01:08) № 3137524
-----------------------------------------
Не люблю анонимов...
 

AG x
Breaking: The Milwaukee Bucks are trading Giannis Antetokounmpo and Bobby Portis to the Miami Heat for Tyler Herro, Kel'el Ware, Jaime Jaquez Jr., Kasparas Jakucionis, 3 first-round picks (including No. 13), 1 pick swap and 1 second-rounder, sources tell Shams Charania.
 

" Мир вашему дому, уважаемая масонерия Фейсбука!"

И все таки я успел доехать до Англии на пароме вчера ночью, чтобы утром быть в Лондон и послушать отставку Премьера Стармера, последнего
" крышевателя" зеленого клоуна, который так и не смог предоставить Гундосову и его ОПГ какие то гарантии безопасности после бегства из Украины.
И это хорошо.
Скоро Лейбористы проведут выборы нового лидера партиии,
т.е.Премьера, уже есть два кандидата, нормальные челы, будут продолжать помогать Украине но без всяких преференций клоуну, так дежурные улыбочки. Да и клоуну не долго осталось .
Как говорится:
" Если бы у ракеты не горела жопа, она бы не взлетела!"
Все уже знают, что он вор и мародер.
Будут продолжаться поставки и
" ништяков" таких, как новые
" Stormshadow" ,
которые собраны без единых комплектующих из США. Крылатая ракета получилась замечательная, с уже встроенными РЭБами и имеет лучшие характеристики, чем предыдущие ракеты. Собирали новую ракету почти два года, и я немного смог поучаствовать, как" начальник транспортного цеха" .
На военной выставке собрал инициатора и главного финансиста проекта, и других участников, толкнул речь, что:" вы строили, строили и наконец построили" , и сказал всем от имени честных украинцев-" Щиро дякую!". Ну и конечно угостил ,как всегда хорошим виски и еще подарил каждому по хорошей бутылке, это не зеленые потворы- мародеры, взятки не брали, не просили, и не берут. Вспоминали разные истории, как доставали комплектующие, привлекая меня для перевозки без документов, чтобы сократить сроки.
Типа:
" тебе все равно, даже если поймают, а вот если поймают главного инженера, то будет скандал!"
Новая ракета лучше нeмецкой
" Таурус" и французской
" Scalp". Уже показала себя тремя полетами по заводу в Воронеже, обойдя все системы ПВО. Московские их даже не видели, пока не произошли три мощных взрыва на военном заводе в Воронеже. Англичанам -
" Щиро дякую!" за постоянную помощь, может когда то и узнаем имена героев английского тыла( ну я то знаю, и даже фото есть, но размещать прка не буду) .
Рано утром выехал в 07.00 часов и успел к 09.30 на заявление об отставке Премьера Стармера.
Долго обьяснять, почему он ушел, но это хорошо, что " ушли" . Я как раз проезжал мимо его резеденции, остановил авто, хотя и нельзя было, открыл капот, типа что то случилось, и посмотрел живьем на историческую отставку.
Завтра уже не будет ,как вчера!

А в 11.00 утра была встреча с Лордом Морисом Гласманом, одним из уважаемых Лейбористов, переговорщиков между США и Англией по многим вопросам, большим другом Украины. Пригласил он на встречу и Генерала Сергея Кривоноса, который находится в Лондоне со своими коллегами в деловой поездке.
Встретились, попили чай, немного вина, подняли тост за Перемогу Украины , Лорд рассказал кратко, что, кто и когда будет, и какие должности займет, и что новые власти обязательно проведут аудит всей финансовой помощи и военных поставок в Украину, что тоже хорошо. Ну а мы, как волонтеры, шипнем по тихому где и у кого искать.
Вечер перестает быть томным!

Король Карл III хоть и встречается с клоуном, но чисто по просьбе Стармера, планшет , подаренный ему, давно находится у офицера военной разведки.
Два моих хороших знакомых Лорд Валентил Сисил и внук Черчиля - Лорд Николас Соумс иногда посещают Букенгемский дворец на пару рюмочек чая с Королем и обсуждают разные темы, в том числе события и в Украине , а я им готовлю всякие интересные материалы без имени и подписи, которые они с интересом читают, задают мне вопросы, и обсуждают во время чаепития. Они сами меня просили что нибудь им присылать, особенно после подготовки неудавшегося переворота Пригожиным в московии, про который я им рассказал за неделю до событий, и чем все закончится, часто писал им про подготовку к войне США и Израиля с Ираном, и что авантюра обязательно провалится с позором, и будет иметь негативные последствия для Изрпиля и Штатов. Еще в Январе написал про подготовку московии к войне в Прибалтике , в возможность
которой никто не верил, а сейчас уже не сомневаются и усиленно готовятся.
На вопросы его Величества, откуда это все известно, просил говорить, что -
" аноним", ну чтобы хоть как то сохранять интригу, а то начнут наводить справки.
Когда есть у меня время и они свободны, то приглашают в свой джентльменский клуб в Лондоне, обменяться мнениями, бывает, что и ругают, за провакационный характер информации, которой трудно проверить, но со временем все подтверждается, так как слухами не пользуюсь.
Вот и сегодьня сверили часы и карты с Генералом С.Кривоносом будучи в Парламенте с Лордом Гласманом, как раз его ближайщие друзья и возглавят Кабинет Министров и Министерство обороны Великобритании.

К сржалегию, влиянип московии в Англии не очень сильно уменьшилось, большие деньги делают свое черное дело.

Для Украины смена власти в Англии- хорошо, для главного клоуна- плохо.
" Мальчик хочет в Тамбов!", так зачем его держать, пусть едет иди отвезут.
Особенно радует резкая смена риторики Администрации США по отношению к Израилю и хабадникам. Я тут в приложении выложил цитату Джей Ди Венса в Швейцарии вчера. Просто праздник какой то. Такими темпами даже я могу согласится пойти на должность Главного уполномоченного по вопросам еврейства или как там, защиты от антисемитизма в Украине, хотя не работаю в госструктурах с 1988 года.
И вот зря про меня запускают слухи, что я ем маринованные уши еврейских младенцев на завтрак, я добрый самаритянин. Просто изучаю тему международного сионизма уже много лет. У всех бывают разные хобби, кто то деньги собирает, кто то часы, другие -марки, а я изучаю тему :
" Есть ли жизнь на Марсе, или почему некоторые
" внуки Моисея" так себя ведут, и не могут жить спокойно, как другие.
Я даже
" Уши Амана" на праздник Святой Эсфирь не кушаю.
Я вообще на завтрак ем томаты с моцареллой.
А тут по случаю вообще привез кошерное сало из Франции контрабандой в Англию, если бы нашли, то отобрали бы и оштрафавали на 5.000 фунтов.
Буду угощать местных пакистанцев и арабов.
Чтобы таможенные собаки, которые обнюхивали авто в порта Кале не нашли сало и сыры, которые тоже запрещены к провозу, я натер молодым чесноком хлеб, который был со мной, положил его в салон, где лежала сумка с контрабандными продуктами, и пристроился у багажника, закусить бутером с колбаской, предложил и собачке и таможенникам, но они почему то отказались. Собачка даже подходить не стала к машине, умная наверное.

Сегодня у Парламента снова была анти Изральская демонстрация, было много журналистов , снимали депутатов с их мнением про отставку Премьера, и их отношение к Израилю, и последним событиям. Я проходил через парк и у меня тоже спросил какой то журналист, поддерживаю ли я Израиль, я ответил, что нет, и что я поддерживаю Украину. Уже без камеры он спросил, причем здесь Украина?
Я ответил, что Украина и ее ВСУ защищают Европу и Англию в том числе, и то, что в Лондоне пока не пахнет московским деревяными сортирами и журналисты не весят на деревьях, то в этом заслуга Украины, но не клоуна по фамили Зе.
Когда он меня спросил, как меня зовут, я ответил, что Зильберфарб Шмуйлович Моренценбойм, от чего дядя впал в ступор, но выдавил из себя:
" Вы еврей против Израиля?"
" Нет, я татарин!", но он уже ничего не понимал,т.к. это было из области квантовой физики и ближнего космоса.
Я шел к парковке своего авто, а дядя остался обсуждать что то с другими журналистами, показывая на меня пальцем.
Ну а чуть позже я забрал Генерала Кривоноса из Института Статегических Исследований Англии, куда его пригласили с коллегами , и повез их в одну из пивных в центре Лондона, поднять тост с кружечкой Ирландского Эля
" Guinness" за Перемогу Украины, развал московии и скорейший полет зеленых потвор в дальний космос.

Всем, кроме "зеленых мух"- здоровья!

Будьмо!

https://www.facebook.com/share/v/1CnuNqBqHS/

 

А. Храпчинський про ракети , які прилетіли по Воронежу ..

🔥Авіаційний далекобійний арсенал Повітряних сил виходить на принципово новий рівень.

Окрім уже звичних Storm Shadow та SCALP-EG,
у нашому небі дебютував новий американський гравець.
Схоже, за океаном починають згадувати справжній рецепт того,
як «зробити Америку знову великою» — через розгортання масового, швидкого та прагматичного виробництва зброї без зайвих бюрократичних гальм.

Програма, яку запустили у серпні 2024 року спеціально під потреби України, менш ніж за два роки пройшла шлях від креслень до реальних прильотів по глибокому тилу РФ.
Для високоточного авіаційного озброєння це фантастичний,
майже рекордно короткий термін розробки та впровадження.

Що це за зброя і чому вона є унікальною?

Мова йде про ракети AGM-188A Rusty Dagger,
створені в межах американської програми ERAM (Extended Range Attack Munition).
Фактично це компактна крилата ракета у вагових габаритах звичайної 500-фунтової авіабомби (загальна вага всього близько 200 кг).
При цьому її реальна дальність польоту, за останніми даними аналітиків, сягає понад 930 кілометрів, що вдвічі перевищує початкові технічні вимоги.

Через малу вагу та сумісність із пілонами під JDAM,
літаки (як F-16, так і наші модернізовані МіГ-29) можуть нести їх у великій кількості.
А головне — ракета має абсолютну імунітет до російського РЕБ завдяки 8-елементній завадозахищеній антені CRPA від Zone 5 Technologies та системі автономної візуальної навігації за рельєфом.
Російські «глушилки» для неї просто безсилі.

Результат сьогоднішнього дебюту — хірургічний удар по Воронежу.

Сьогодні вдень, 22 червня,
ці ракети вперше відпрацювали по критичному об'єкту ВПК РФ — АТ «ВЗПП-С» («Воронежский завод полупроводниковых приборов — Сборка»).
Це підприємство є ключовим у російському ланцюжку виробництва мікроелектроніки для ракет і ППО. Об'єктивний контроль зафіксував пряме влучання чітко в дах головного виробничого цеху, масштабну пожежу та повне обвалення конструкцій.

Росіяни втратили лінії, де виготовлялися:

Транзисторні збірки та матриці для бортових обчислювальних машин УВК-208 російських крилатих ракет Х-101.

Напівпровідникові компоненти для БЦОМ «Заря-61М», яка керує польотом ракет «Іскандер-К».

Елементна база для телевізійних каналів наведення ТВК-2 зенітних комплексів «Панцирь-С1».

Дякуємо союзникам, але тримаємо фокус на своєму.

Така системна підтримка та тисячі схвалених до поставок боєприпасів ERAM — це потужне технологічне плече, за яке ми безмежно вдячні партнерам.

Проте цей успіх лише підтверджує базову істину: західна допомога — це підсилення тут і зараз,
а наше власне ОПК має завжди залишатися в абсолютному пріоритеті. Справжня стратегічна незалежність будується тоді, коли саме українські розробки, ракетні програми та внутрішнє виробництво задають темп, а передові рішення союзників стають для них надійним і вчасним підсиленням.
 
+1

AG x
2Green (22.06 в 22:03) № 3137519
-----------------------------------------
Закроете Ормузский пролив — и у вас не будет страны. Вы даже не доберетесь обратно в свою чёртову страну. Мы можем захватить пролив, если придётся. Я вышибу из вас всё дерьмо, — Трамп переговорщикам от Ирана в Швейцарии

После этого иранская делегация покинула переговоры в знак протеста против угроз.

🇺🇸Дядя Сэм (https://t.me/+SC4ZVbM-e6RHBI_G)
 

AG x
2Green (22.06 в 20:45) № 3137515
-----------------------------------------
два матчі 5 голів 39 років )
 


Це прям топчик!

Журналіст: «Одного разу мудра людина сказала у січні 2020 року, що Іран ніколи не вигравав війну, але ніколи й не програвав переговори».

Дональд Трамп: Хто це сказав?

Журналіст: "Дональд Трамп".
 
+8


Ман'ячєлло
 

Суми кабами хуярять....А Метеори не дають....
 

2AG (22.06 в 20:42) № 3137514
-----------------------------------------
Аргентіро Бомбардіро
 
+1

AG x
2Green (22.06 в 20:39) № 3137513
-----------------------------------------
зовсім інша справа ))

вапрєкі всєм законам фізікі (с)

#theGOAT
 
+1

Я ж казав)
 

AG x
2Green (22.06 в 20:19) № 3137508
-----------------------------------------
якщо коротко, РП іде нахуй (і готуєтьс відбивати наступ з калінінграда)
 
+5

AG x
2Green (22.06 в 20:20) № 3137509
-----------------------------------------
тим більше після ВАРу )
 
+1

Ні, просто старий вже
 

2AG (22.06 в 20:09) № 3137507
-----------------------------------------
Не захотів через пенальті)
 
+1


AG x
2FtAll (22.06 в 20:02) № 3137506
-----------------------------------------
чистий пенальті )

але Месі пробачив ))
 

2AG (22.06 в 19:58) № 3137504
-----------------------------------------
Лисий підар з фіфи в долі
 
+1

AG x
2Fifan (22.06 в 19:14) № 3137500
-----------------------------------------
там ще у Нью Зіланд є бомбардир )
 

AG x
2FtAll (22.06 в 19:54) № 3137503
-----------------------------------------
це Америка, дєтка ))
 

Fox перетворив перерви на воду в рекламну машину.ㅤ

На ЧС-2026 з’явилися обов’язкові 3-хвилинні паузи в кожному таймі — офіційно для того, щоб футболісти могли попити води через спеку.

Але телеканал Fox швидко знайшов у цьому бізнес-можливість.

Поки гравці п’ють воду, глядачам показують рекламу. За даними WSJ, рекламні слоти під час таких пауз у матчах збірної США можуть коштувати до $750 000.

→ Про Бізнесㅤ
 
+2

AG x
2BlackJack (22.06 в 19:00) № 3137498
-----------------------------------------
проплачені журналюшки )

вірю тільки Віті (та Джеку, звичайно)
 
+1

Последние новости
"Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу
Ключи у Здравый смысл
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
«Ливерпуль» тайно репетировал тактику на финал ЛЧ в Испании: соперник играл прямо как «Тоттенхэм»
За пять дней до финала Лиги чемпионов, 26 мая, «Ливерпуль» провел закрытый товарищеский матч против резервной команды «Бенфики» в Марбелье. Почти все были уверены, что единственная задача этой встречи – поддержание физической формы (пауза между окончанием АПЛ и финалом ЛЧ – 21 день). Выбор соперника тоже изначально не удивлял. Испанские команды Ла Лиги уже в отпусках, команды сегунды еще доигрывают сезон – позвали хилого соперника из соседней Португалии.
Читать
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее здесь.
Забыли пароль?