Дайджест

Здравый смысл
Roman Sheremeta

Норвегія відмовляється приймати міжнародні плавальні чемпіонати через рішення дозволити російським спортсменам змагатися під російським прапором.

Президент Норвезької федерації плавання заявив, що незабаром зустрінеться з колегами з країн Північної Європи і сподівається, що позиція Осло «створить імпульс проти рішення World Aquatics».

13 квітня World Aquatics дозволила російським спортсменам змагатися під їхніми прапорами та гімнами. У відповідь Польща вже заявила, що не допустить спортсменів з росії на Чемпіонат Європи з стрибків у воду 2027 року.
 
+8

AspІД
Та Йосип Драний!
Добре хоч з салом таке (мікродозинг) не творять )
 
+6

LaTeraL
І це Діп ще не додумався настоянку їбашити малими дозами без закуски...
 
+7

LaTeraL
2Sofi_DK (22.04 в 22:41) № 3103650
-----------------------------------------
2 месяца бзвп сделают чудо. Если 55летние трактористы после этого идут на позиции, то уж молодые и здоровые полициянты, уверен, смогут их превзойти.
Там ещё ктото из ведомства высрал что 70% состава прошли через лбз. Ануану. Фамилии хероев в студию. И покажите позиции на которые они заступали. Желательно жбд.
 
+4

Здравый смысл
Чернігів вийшов у фінал Кубка, граючи з 4 хвилини вдесятьох.
 
+3

Ринат
2scorpions-7800 (22.04 в 21:34) № 3103642
-----------------------------------------
Повільно вдихніть і на видиху тихо скажіть:
«Як кореспондент рубрики “Завжди на пульсі подій у світі, Україні та Черкасах”, я спокійний».

Знову вдих — і на довгому видиху повторіть ту ж фразу, ще повільніше.

Зробіть так 600–800 разів, не поспішаючи, ніби це не слова, а частина дихання.

Якщо хочеться — після кожного разу додавайте подумки: «я тут, все нормально».

Через кілька годин ритм сам вирівняється, і стане тихіше всередині
 
+4

Здравый смысл
👀 Якщо підприємство хоче забронювати свого працівника, воно має привезти рекрутингом 3-10 чоловіків, — Веніславський

Нардеп Веніславський заявив, що таким чином компанія зможе показати зацікавленість у своїх працівниках.
Нардеп-юрист, на хвилинку. Чого тоді можна від пересічних громадян очікувати? Мабуть, ще й вірить, що Земля пласка, або з Єрмаком ляльок голками протикає.
 
+6

Jo Ker
2Green (22.04 в 18:41) № 3103633
-----------------------------------------
Зря. Я би туди заселив якіхось лівійців чи африканців бєглих і онлайн трансляцію заєбашив. І тегав би підара де тіки можна.
Нехай дивиться
 
+4

Green
Zalman Shuher

В Италии сносят виллы российского прапогондона Соловьева.

Премьер-министру Италии Джордже Мелони не понравилась критика российского телеведущего Владимира Соловьева, который “тактично” назвал ее "фашисткой тварью", "сертифицированной идиоткой" и просто "шлюхой (puta)", на что обратили внимание все главные итальянские СМИ.

Последовавшую реакцию итальянских властей приветствую и одобряю.
В МИД Италии для выражения протеста был вызван посол РФ в Италии Алексей Парамонов, и сегодня утром стало известно о том, что в стране начался снос всех пяти принадлежащих Владимиру Соловьеву вилл.
Недвижимость ценой в десятки миллионов евро каждая, и местные строитеди и службы просто сносят их тракторами .
Это просто праздник какой то. Уверен, что у клоуна Соловья сегодня хорошее настроение.
А куда дели его старую маму, которая жила в одном из домов?
И почему только у Соловьева сносят пять домов?
Я знаю несколько его домов на озере Комо, и лет 6 назад хотел там немножко устроить замыкание,но местные службы не дали, сказав, что они проведут обыск, им нужны были документы.
Тогда это был первый наезд на Соловьева.

Хорошо бы, если примеру Итальянских властей последуют и другие страны.

Ну а чуть позже, когда зеленые побегут по разным странам, возьмутся и за них.

Ну если не возьмутся, то всегда может возникнуть проблема с электрикой, как уже было несколько раз в той же Германии и Англии.

Когда буду в Эмиратах, местные обещали показать пару новых покупок зеленых через подставные фирмы, сьезжу, посмотрю.

Реально зносять???
 
+3

AG
AG
Тим часом Туапсе продовжує палати. Кацапи скиглять щодо «нафтового дощу», маслянисті плівки на калюжах та сажу після атак БпЛА

Пожежу досі тушать. У місті продовжують випадати нафтові дощі. Смог від пожежі вже досяг Сочі, Армавіра та Ставрополя.

НОВИНА | Підписатися (https://t.me/+Nf4rbRyLI4k3NzRi)
лікар сказав, у морг, значить, у морг (с)
 
+4

Green
Продовжуємо:
"Последствия бомбардировки Туапсе просто чудовищны. Это не преувеличение, не "драматическая форма речи" - это простая констатация. Не такая уж и эмоциональная, если разобраться. По сути там сейчас происходит Хиросима, только без радиации.
Из-за огромного пожара на на нефтяных терминалах, на город и прилегающие районы со вчерашнего дня выпадают «нефтяные дожди», убивающие флору и фауну. Земля отравлена.
НПЗ продолжает гореть, город затянут дымом. Воздух отравлен.
И вода отравлена тоже - там ситуация ещё более страшная. Возле Туапсе растянулось огромное нефтяное пятно от 7 д 10 км. Его видно из космоса и оно демонстрируется на спутниковых снимках, о чём сообщает Sentinel-1А. По их данным пятно дрейфует прямо в сторону берега и якорной стоянки. Ветер прибивает загрязнение к побережью. То есть курортного берега там больше нет."
------------------
Так а мінуси є???
 
+6

Sofi_DK
Україна дає обʼяву - Дружбє бути, нафта піде, Мадяр, не наш, радіє, потім луплять по Самарі, вже наш. Казахстан заявив, що можливо призупинить прокачування нафти по Дружбє, бо у русні нема зараз технічних можливостей. Бінго 3/3.
 
+8

deeppurple78
2scorpions-7800 (22.04 в 14:59) № 3103596
-----------------------------------------
Ти бля пенсію хочешь і жити? Толку бля йому нема.... ти хоть інколи приходь до тями
 
+3

AG
AG
❗️Посли держав-членів ЄС схвалили 90 мільярдів євро кредиту для України і 20-й пакет санкцій, – Радіо Свобода

Формальна письмова процедура запущена. Очікується, що вона завершиться завтра в другій половині дня.

НОВИНА | Підписатися
1+2 (с)
 
+8

Jo Ker
2AG (22.04 в 14:10) № 3103587
-----------------------------------------
а хто б не отримав струс наєбнувшисьт із висоти 2,24?
ніякого пуеру не треба
 
+4

BlackJack
2Fil (22.04 в 13:12) № 3103582
-----------------------------------------
Та все кто предлагает Маркевича такие же маразматики как и он)
 
+7

Green
Города Туапсе больше нет. Он уничтожен. По факту.

Там отравлена земля, отравлена вода, отравлен воздух. Там прямо сейчас идёт чёрный дождь, как в Хиросиме вода с нефтяной сажей. Он убивает растительность, насекомых, птиц. По поводу людей последствия также предсказуемы. Жителям в городе и прилегающих районах предписывают не выходить из домов и не открывать окон. Вообще. Предлагаю это осознать. В море нефтяное пятно до 7 км. То есть гавань и всё побережье мертвы. Что сказать... Нам с 2022 года очень пафосно говорили: "Вы что, хотите Чернобыля в Киеве?" (тм). Ну, вот теперь Чернобыль в Туапсе. Враг уничтожает нашу жемчужину:

черноморское побережье Кавказа. "Если есть на земле Рай то это Краснодарский край" (с). Больше нет. И чё дальше?
 
+7

BlackJack
СЕРГІЙ РЕБРОВ ПРИПИНИВ РОБОТУ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ. УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ ТА ТРЕНЕР ДІЙШЛИ ЗГОДИ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ СПІВПРАЦІ.
 
+5

panch
Смуза походу якийсь з надпотужних експромтів завалив. Ні слуху ні духу
 
+6

Green
Пока в Туапсе продолжает клубиться вулкан, пришли обнадёживающие новости из Самарской области.

На днях там были успешно охвачены заботой Новокуйбышевский и Сызранский НПЗ. В целом Самарская область – одна из точек концентрации нефтяного могущества России.

В ночь на 21 апреля Росавиация ввела ограничения на работу региональных и соседних аэропортов, а затем местный губернатор скромно сообщил, что какие-то обломки упали на какое-то промышленное предприятие.

Утром появились невнятные слухи и предположения, а затем добрые языки подтвердили, что дроны ЦСО «А» СБУ посетили ЛПДС «Самара» (район н.п. Просвет, Самарская область).

Даже по картинке видно, какого масштаба этот объект. Он может дать фору любому НПЗ. Тут находится один из самых крупных (если не самый крупный) резервуарный парк (более 70 единиц).

Значение данной ЛПДС – она работает как большой смеситель и является одним из главных источников нефти сорта Urals, ведёт учёт, выравнивает потоки и поддерживает давление.

Это одна из ключевых станций всей системы магистральных нефтепроводов компании «Транснефть». Здесь пересекаются ручейки из Западной Сибири, Поволжья и Казахстана. Одна из кощеевых игл.

Два месяца назад ЦСО «А» охватил заботой аналогичную по масштабу станцию «Калейкино» (Альметьевск, Татарстан).

12 марта СБУ поразила Тихорецкий нефтяной узел в Краснодарском крае.

11 апреля навели резкость на ЛПДС «Крымская» (Крымск, Краснодарский край).

Теперь вот «Самара».

И это ж всё в ряду других примеров успешного воздействия на НПЗ и порты.

Об ущербе мы узнаем позже, но баланс между украинскими дронами и российским ПВО имеет вполне наглядную динамику для выводов.
 
+4

Fil
Fil
2AG (21.04 в 14:01) № 3103477
-----------------------------------------
Головне, щоб не їздив й не фоткався у цих об'єктах.
 
+4

AspІД
Треба тоді перейменувати
"на майбутнє"
 
+3

LaTeraL
Просто він уміє заощаджувати. Партія ж "за майбутнє" - не вказано чиє. Все чесно.
 
+4

Green
🔥🇪🇸 Український воротар Ілля Волошин став переможцем Юнацької ліги УЄФА-2025/26 у складі мадридського Реалу! 👏
⠀🔥 У фіналі Реал U-19 у серії пенальті здолав Брюгге, вдруге в історії ставши переможцем ЮЛУ.
 
+4

Ринат
2scorpions-7800 (21.04 в 10:03) № 3103459
-----------------------------------------
Як кореспондент рубрики «Завжди “на пульсі подій” у світі, Україні та Черкасах», я стою перед камерою з мікрофоном, ноги на ширині плечей, роблю повільний вдих і рівний видих.
На вдиху піднімаю мікрофон, на видиху починаю спокійно говорити, тримаючи голову рівно.
М’яко повертаю корпус, ніби веду репортаж з різних ракурсів, зберігаючи дихання рівним.
На завершення — глибокий вдих, коротка пауза і впевнений спокійний голос в ефірі. 🎤🌿
 
+8

FtAll
California man allegedly swapped LEGO bricks for dry pasta, returned 70 boxes to Target for $34K in refunds

Jarrelle Augustine's alleged scheme was almost elegant. Buy a $400 LEGO Star Wars set. Pour the bricks out at home. Refill the box with dry pasta, which rattles just enough to fool a return clerk. Reseal it. Bring it back for a full refund.

Майже ідеальний злочин
 
+3

Green
Норм

🛳️Аналіз операцій ЦСО "А" СБУ (17–18.04) та "Примари" ГУР МО (18–19.04) в Севастопольській бухті.

Проаналізувавши наявні дані, можемо підтвердити ураження п'яти кораблів ЧФ РФ:
БДК "Ямал" (пр. 775) - ЦСО "А" СБУ. 44.6146089,33.5271400
БДК "Азов" (пр. 775М) - ЦСО "А" СБУ. 44.6159100,33.5879000
ВРК "Славутич" (пр. 1288.4) - ЦСО "А" СБУ. Фігурує в публікації як "корабель невстановленого типу". 44.6160126,33.5849707
БДК "Ольшанський" (пр. 775) - "Примари" ГУР МО. У публікації ГУР помилково названий "Ямалом" - супутникові знімки та розкрас палуби підтверджують справжню ідентифікацію. 44.6209563,33.5766337
БДК "Ніколай Фільченков" (пр. 1171) - "Примари" ГУР МО. 44.6164118,33.5550530

Тобто всі БДК проєкту 775, що на момент операцій перебували в бухті, були уражені. Єдиний, хто до цього переліку не потрапив - "Мінськ", але він і так уже не бойова одиниця: критично уражений ракетами Storm Shadow ще у 2023 році.
https://t.me/kiber_boroshno
 
+3

Silph79
2Green (20.04 в 16:01) № 3103432
-----------------------------------------
Це підхід дятлів, які нічого не хочуть робити. Помолимось, з божою допомогою, тьху бля.
 
+5

Jo Ker
2AG (20.04 в 15:53) № 3103430
-----------------------------------------
блокпост поставити.
військово-облікові перевірити.
 
+4

Здравый смысл
2Green (19.04 в 11:39) № 3103346
-----------------------------------------
У США дозволено короткоствол, але, по-перше, це не означає, що зброя є у всіх підряд, по-друге, вона не рятує від таких випадків і жертв. Ну і судити про роботу всього органу по двом працівникам - це сильно. А взагалі для ідеалістів у мене погані новини: іншої поліції в Україні не буде. Навіть якщо ви розженете усіх поліцейських і наберете нових (до речі, ще спробуйте це провернути - не так багато бажаючих, як деяким здається, бо робота дуже специфічна), буде приблизно те саме. І це не тільки поліції стосується. Ну бо народ у нас такий: полюбляє їблувати, порушувати ПДР, давати і брати хабарі, а потім всіх навколо поливати за ті самі гріхи. І поліцейські не з іншої планети до нас прибули. Те саме і депутатів стосується, і лікарів, і викладачів, і військових, і всіх інших без виключень. Якщо ви дивитесь навколо і помічаєте забагато довбойобів, то з якого дива сподіватися, що у поліції будуть самі адеквати та професіонали? Логіка незрозуміла. З іншого боку, це не говорить про те, що в правоохоронних органах виключно недолугі кадри працюють.
 
+4

AG
AG
🥇♟Сенсація на Євро: 17-річний українець Роман Дегтярьов виграв чемпіонат Європи з шахів!

Маючи лише 126-й стартовий рейтинг серед 500 учасників, юнак набрав 9 очок з 11 можливих і став першим в історії турніру переможцем без звання гросмейстера.

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
!
 
+8

Jo Ker
2AG (19.04 в 21:17) № 3103388
-----------------------------------------
Давненько вже Трамп не перемагав в якійсь війні
 
+3

Ринат
2scorpions-7800 (19.04 в 19:12) № 3103380
-----------------------------------------
Сядьте рівно, зробіть повільний вдих і видих, ніби читаєте «свою ж відповідь» спокійно і без емоцій.
Поверніть голову вправо — «одна думка», вліво — «інша думка», кілька разів у м’якому ритмі.
Підніміть плечі — «напруга», на видиху різко розслабте — «відпустив».
Зробіть паузу, відкладіть уявну «дискусію» і просто подихайте 1–2 години.
 
+4

panch
2AG (19.04 в 12:50) № 3103355
-----------------------------------------
Військовим тєлєгой нізя користуватися. А інтернетом тіпа можна
 
+4

Jo Ker
2AG (19.04 в 13:22) № 3103359
-----------------------------------------
Всєму своє врємя.
Ще присяде
 
+3

AG
AG
Таке на думку спало: а шо як Футвол перетворити на чат в Телеграмі для живого спілкування в Ріал-тайм?

Прошу висловитись )
 
+3

Ринат
2scorpions-7800 (19.04 в 08:16) № 3103336
-----------------------------------------
Повторюй про себе.
Я кореспондент рубрики «Завжди “на пульсі подій” у світі, Україні та Черкасах»
Ноги трохи розслаблені, лежачи в ліжку, візьміть у руку мікрофон і зробіть повільний вдих.

На видиху тихо піднесіть мікрофон до рота, ніби починаєте ранковий ефір.

Потягніться всім тілом на вдиху, на видиху розслабтесь, опускаючи руку.

Зробіть легкі повороти голови вправо і вліво, дихаючи спокійно.

Підніміть трохи коліна і опустіть їх назад у м’якому ритмі дихання.

На завершення зробіть глибокий вдих і скажіть подумки: «ефір починається спокійно». 🎤🌅🌿
 
+4

Ринат
2scorpions-7800
-----------------------------------------
Повторюй про себе.
Я кореспондент рубрики «Завжди “на пульсі подій” у світі, Україні та Черкасах», я використовую коротку серію дихальних вправ, щоб швидко заспокоїтись і зібратись.

Ноги на ширині плечей, візьміть мікрофон і станьте рівно, плечі розслаблені.

Зробіть повільний вдих і на видиху підніміть мікрофон до рівня рота, ніби готуєтесь говорити.

На вдиху опустіть руку вниз, на видиху знову підніміть — рухайтесь плавно, як у ритмі мови.
 
+5

Здравый смысл
Служба Безпеки України

СБУ влаштувала результативне «полювання» в Криму: уражено 3 кораблі, РЛС і логістику ворога

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ провели комплексну операцію на ТОТ АР Крим, під час якої уражено одразу три військових кораблі рф:

▪️ Великий десантний корабель ВМФ рф «Ямал»
▪️ Великий десантний корабель ВМФ рф «Азов»
▪️ Військовий корабель невстановленого типу.

Також є дані про ймовірне ураження протидиверсійного катера проєкту 21980 «Грачонок».

Окрім того, безпілотники «Альфи» СБУ пошкодили блок антен комунікаційної системи «Дельфін», РЛС МР-10М1 «Мис-М1», резервуари з паливом на нафтобазі «Югторсан».

СБУ системно і послідовно нищить ворога по всій лінії фронту, включно з тимчасово окупованим Кримом. Воїни Служби знижують боєздатність флоту, цілеспрямовано підривають логістику та позбавляють противника можливості повноцінно використовувати півострів як військову базу. Кожне ураження кораблів та критичної інфраструктури має накопичувальний ефект і напряму впливає на здатність рф вести війну. Ця робота не зупиниться: інтенсивність і глибина операцій СБУ лише зростатимуть, поки ворог не втратить можливість діяти на українській території.
 
+6

Green
Це тупо шизофренія якась...

Здається таке може бути, тільки в

Україні.

Гераскевич відвідує футбольний матч в Польщі, в компанії олігарха Ахметова та фігуранта справи НАБУ - Шефіра, а потім знімається в рекламі НАБУ в якій розповідає про "гідність яка не продається".

Золотий квиток - він такий
 
+3

ca
ca
2Ринат (18.04 в 14:08) № 3103289
-----------------------------------------
Мені за твоїми вправами немає коли стакан горілки випити....
 
+7

Ринат
2scorpions-7800 (18.04 в 13:02) № 3103286
-----------------------------------------
Повторюй про себе.
Я кореспондент рубрики «Завжди “на пульсі подій” у світі, Україні та Черкасах», я використовую коротку серію дихальних вправ, щоб швидко заспокоїтись і зібратись.

Сидячи боком на стільці, зробіть 600 повільних вдихів і довгих видихів, злегка повернувши корпус.
Стоячи біля стіни, спиною притиснувшись, виконайте 800 циклів: вдих носом, видих повільно ротом.
Лежачи на животі, підклавши руки під голову, дихайте спокійно 100 разів, відчуваючи рух спини.
Стоячи на носках, зробіть 6 плавних вдихів і видихів, зберігаючи баланс.

Ці незвичні пози допомагають не лише тілу, а й увазі «переключитись» і заспокоїтись
 
+5

Здравый смысл
🇵🇱 Польща не допустить спортсменів з РФ та Білорусі до Чемпіонату Європи зі стрибків у воду у 2027 році

Таку позицію висловила Варшава у відповідь на рішення Міжнародної федерації водних видів спорту (World Aquatics повернути спортсменів із Росії та Білорусі до міжнародних змагань з їхньою національною символікою.

"Ми вважаємо, що доки триває збройна агресія Росії проти України, як росіяни, так і представники Білорусі не повинні брати участь у міжнародних змаганнях під своїми прапорами", - наголосила очільниця Федерації плавання Польщі Отилія Єнджейчак.
 
+11

Ринат
2scorpions-7800 (17.04 в 23:13) № 3103260
-----------------------------------------
Повільно вдихніть носом і зробіть довгий видих, розслабляючи плечі.
Потягніться всім тілом і м’яко розслабтесь.
Нахиліть голову вперед і вбік, без різких рухів.
Зробіть 100 легких розтягнень і спокійно ляжте спати
 
+8

deeppurple78
А я в селі.... недобігти до обміника
 
+3

deeppurple78
2AG (17.04 в 16:42) № 3103248
-----------------------------------------
Чекаем на підвищеня ціни на бензін у нас
 
+5

AG
AG
❗️Еліна Світоліна пробилася до півфіналу турніру WTA 500 у Штутгарті!

У напруженому чвертьфіналі українка здолала чешку Лінду Носкову (7:6, 7:5). За вихід у фінал перша ракетка України побореться з переможницею пари Кароліна Мухова – Коко Гофф.

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
чешка грала в українських кольорах. респект!
 
+5

Jo Ker
Динамо" визначилося з кольором форми на матч проти "Зорі"

а оце важливо!
провели маркетингові дослідження, проаналізували світові тенденції, отримали оцінки лідерів суспільної думки..
і ВИЗНАЧИЛИСЬ!
 
+3

Fil
Fil
❗️ФСБ прямо сейчас отстраняет путина от должности и захватывает власть. Все факты налицо: в рф происходит переворот, – Гордон.


Зідан жжот!
 
+4

LaTeraL
Пам'ятаєте отой патужний спіч про патужний Харків? І про Київ який бачте нічого не робив?
Тільки у Києва всі рахунки сплаченні, а що робити з боргом Харкова ніхто не знає
Але ж треба спизданути щось про Кличка. Ну і...
Це міг спізданути тільки кончєний підарюга. Бо він знає що пиздить. Але пиздить. На всю країну. Під час страшної війни, яка не зачепила ні його кончєний квартал ні його, ні його виводок.
В мене не 80 iq, трохи більше, але оцих шлємазлів треба вішати. Інакше ні вони, ні їх виводки нічого не зрозуміють. А розуміння дуже просте - або ви вйобуєте з цієї нещасної країни поки не з'явився новий Гонта, або працюєте на її благо і все у вас буде добре.
Інакше ніяк. Забагато крові посполитих пролилось.
 
+10

Последние новости
Переговоры по трансферу Делловы в «Динамо» заморожены В "Динамо" назвали час початку контрольних матчів проти "Вєчисти" та ЛАСКа Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%