Дайджест

LaTeraL
А зелених підарів знищувати. Фізично. Як це робили євреї після 2 світової. Інакше нічого не поміняється.
 
+4

LaTeraL
Може то хтось і не підтримає, але нам треба видихнути. І підарам теж.
Видихнути і поміняти владу. Це єдиний шанс. Адекватна влада може за рік зробити більше ніж зелені підараси зробили за 7 років.
Те що зараз є - це деградація і розпад.
 
+6

Здравый смысл
Rowland: "Шахтар" - це "Барселона" з Боллівуду. Начебто дивишся на них, вміють катати м'яч, багато атакують, багато піжонства. А насправді відчуваєш, що це все якесь несправжнє. Це як справжній бойовик із Голлівуду, після якого тебе переповнюють емоції, коли відчуваєш адреналін. І бойовик із Боллівуду, після якого хіба що сміятися хочеться. Ну а постійні симуляції бразильців "Шахтаря" - це взагалі ідеальний збіг із поведінкою головних героїв індійських фільмів, які завжди дуже ефектно літають з боку на бік.
:-)
 
+7

Fil
Fil
🔥 Уражено літаки Су-57 та Су-34 на аеродромі «Шагол» в Челябінській області, — Генштаб

Цілі знаходились на відстані близько 1700 км від держкордону України
 
+12

Fil
Fil
2AspІД (01.05 в 09:38) № 3104073
-----------------------------------------
Може вона хоче, щоб ти поглянув на її гори?)
 
+5

AspІД
Ну це пиздець якийсь, такого ще не було...
Дзвінок від користувача (жінка)
Дослівно:
- Добрий день, в мене не включається комп'ютер
- Взагалі не вмикається, чи на моніторі шось пише?
- На моніторі гори
- Гори? Тобто заставка? Значить комп'ютер включений, може він підвис?
- Я не знаю!
- Ви можете вимкнуть і увімкнуть комп?
- Так, звичайно можу
- Добре, вимикайте і через секунд 10 включайте
- Виключила, включила, все рівно гори!
- А шо Ви вимикаєте, я прошу вимкнути комп'ютер
- Ну да. я так дєлаю, ось виключила. включила - ГОРИ!
- Так швидко не може комп завантажитись.
- Мужчіна, ви шо, не понімаєте?
- (Я починаю псіховать) Нє, не понімаю, ви шо, монітор вимикаєте?
- ШО?
- Може мені прийти до Вас і домогти вимкнуть комп'ютер?
- Я шо зовсім вже....
- Не знаю може...
кинула трубку )
 
+3

Green
Яке ж гидотне це саратівське уйобіще. Марта змусила понервувати. Але винесла сміття нахуй
 
+5

LaTeraL
2Sofi_DK (30.04 в 19:19) № 3104049
-----------------------------------------
Дякую.
Перший раз не п'ю не від того що немає бажання, а від того що немає чого)
Загнали в ліс)
 
+8

Sofi_DK
Латераль,вітаю з Днем прикордонників.
 
+4

Green
Сьогодні в Хабаровському краї РФ стався замах на командувача російських військ у Бучі, генерал-майора Азатбека Омурбекова

Про це повідомляють російські джерела

Поки що невідомо про стан Омурбекова. На місці вибуху загинув командир батальйону навчального зв'язку підполковник Кузьменко.

Вибух стався зранку у військовому гарнізоні, розташованому в селі Князе-Волконское-1 у Хабаровському краї РФ. Бомбу заклали в поштову скриньку на сходовому майданчику будинку № 55.

За даними ЗМІ, вибух був спрямований саме проти генерала Азатбека Омурбекова, який з 2023 року є начальником 392 Окружного навчального центру підготовки молодших спеціалістів Східного військового округу ЗС рф. У 2022 році Омурбеков очолював 64-ту окрему мотострілецьку бригаду, яка діяла в Бучі.

@pekhno_news
 
+3

Green
Марта просто танк
 
+3

Здравый смысл
Сьогодні, 29 квітня, українська тенісистка Марта Костюк (№23 WTA) вийшла в 1/2 фіналу турніру WTA 1000 у Мадриді.

Костюк обіграла чешку Лінду Носкову (№13 WTA) – 7:6, 6:0.
 
+7

Ринат
2scorpions-7800 (29.04 в 22:57) № 3104033
-----------------------------------------
лежачи, уявляйте, що дихання — це маятник, який гойдає все тіло зсередини
 
+3

Green
а наступні «плівки» треба запросити озвучувати Подеревʼянського - бо у Ткача якось нуднувато виходить. Без вогника.

++
 
+3

AG
AG
2Green (29.04 в 15:49) № 3104011
-----------------------------------------
Король Британії Чарльз III двічі «розмазав» Трампа

Спочатку він нагадав слова Трампа про те, що «якби не США, то країни Європи розмовляли німецькою». Та знайшов доволі влучну відповідь:
«Якби не ми, ви б розмовляли французькою».

Також він висміяв зміни у Східному крилі Білого дому, який Трамп повністю зніс, щоб зробити бальну залу.

НОВИНА | Підписатися
 
+5

Здравый смысл
2Fifan (29.04 в 14:43) № 3104009
-----------------------------------------
Переїхав до мордора загробним рейсом - мрія збулась)
 
+4

Green
Король Великобритании Чарльз III:

"Незамедлительно после 11 сентября, когда НАТО впервые задействовало 5-ю статью, а Совет безопасности ООН был объединён перед лицом террора, мы ответили на вызов вместе, как это было на протяжении более чем столетия - плечом к плечу сквозь две мировые войны, Холодную войну, Афганистан и моменты, которые определяли нашу общую безопасность.

Сегодня, господин спикер, та же несгибаемая решимость нужна для защиты Украины и её самых отважных людей".

И овация на четверть минуты от всего Конгресса.

Даже Вэнсу пришлось встать и поаплодировать. Обратите внимание, он не сразу решился. Спикер Джонсон почти моментально поддержал аплодисменты и покивал в знак согласия. Вэнс же долго мялся, вставать или нет.
 
+4

Fifan
Український блогер - зрадник Андрій Багно помер в Африці після зараження малярією . Був депортований з Польщі та збирав гроші на переїзд до Москви. Подія сталася 27 квітня 2026 року, а стан чоловіка різко погіршився буквально за короткий час після укусу. Україну він не підтримував, в своїх відео ТікТок постійно принижував Українців і мріяв переїхати до рф.
 
+6

Jo Ker
Нє, ну канєшна, не Кривбас-Динамо, але теж цікаво
 
+3

Shura08
Нездарно намагаються зкалькувати великий матч Кривбас- Динамо.
Аж смішно…
 
+6

Ринат
2scorpions-7800 (28.04 в 20:06) № 3103969
-----------------------------------------
зарядка "Черкаська мавпа"

Ноги на ширині плечей, візьміть банан у руку і підніміть його вгору, ніби «тягнетесь до гілки».
На вдиху потягніться вгору, на видиху опустіть руку і розслабте плечі.
Зробіть легкі похитування корпусом вправо і вліво, тримаючи банан, дихаючи спокійно.
На завершення зробіть глибокий вдих, видих і… можна з’їсти банан як бонус за тренування
 
+3

Ринат
2scorpions-7800 (28.04 в 16:25) № 3103958
-----------------------------------------
Стрибайте легко на місці, дихаючи рівно: вдих носом, видих ротом.
Зробіть 200–300 стрибків у спокійному темпі.
Потім зупиніться і зробіть глибокий вдих та довгий видих.
Повторіть 200–300 разів без перевтоми.
 
+3

Здравый смысл
Кажуть, у Туапсе знову прокинувся місцевий вулкан.
 
+8

Ринат
2scorpions-7800 (28.04 в 11:22) № 3103949
-----------------------------------------
Сядьте рівно,надягніть відро на голову, і зробіть повільний вдих носом та довгий видих.
Повторіть 600–800 разів, зберігаючи спокій і рівне дихання.
Можна додати легкі рухи руками — підняли на вдиху, опустили на видиху.
 
+5

Green
Алєксєй Пєтров (ота лопата з глазами на фото), герой Московії, якого СБУ підозрювала у тортурах українських військовополонених, не довго втішався званням героя. Його тіло було нещодавно знайдене. Вердикт - задушення.
Так буде з кожним злочинцем.
Моя подяка «невідомим добродіям» з СБУ
 
+8

zander
2Здравый смысл (27.04 в 14:05) № 3103920
-----------------------------------------
Після кейсу Дніпра - Олександрія не дивує...

Клуб, фіналіст ЛЕ - перестав існувати за 2 роки..
 
+3

Fil
Fil
2Ринат (27.04 в 13:21) № 3103918
-----------------------------------------
Скоро са відправимо на Олімпіаду)
 
+4

Ринат
2scorpions-7800 (27.04 в 12:02) № 3103917
-----------------------------------------
Ноги на ширині плечей, візьміть мікрофон і станьте рівно, плечі розслаблені.

Зробіть повільний вдих, на видиху піднесіть мікрофон до рота, ніби починаєте ранковий ефір.

На вдиху підніміть руки трохи вгору, на видиху опустіть, зберігаючи плавний ритм.

Зробіть легкі повороти корпусу вправо і вліво, тримаючи мікрофон перед собою.

Додайте кілька м’яких напівприсідань: вниз — вдих, вгору — видих.

На завершення зробіть глибокий вдих і скажіть подумки: «ефір починається спокійно».
 
+3

LaTeraL
Стрілець хотів убити Трампа і якомога більше чиновників адміністрації, - Левітт

Нормальна реакція здорової людини. Я б його підтримав.
Наш взагалі-то теж засидівся. І намьоків, сука, не розуміє.
 
+5

Здравый смысл
Breaking News

❗️У Туреччині фанати жорстоко побили російського боксера прямо на рингу після бою

У Трабзоні натовп розлючених глядачів накинувся на Сергія Горохова та його команду після перемоги над місцевим бійцем. Росіянина, який щойно здобув титул UBO, гамселили стільцями, кулаками та ногами.
https://x.com/breakinguanews/status/2048409646302445689?s=46
 
+4

Ринат
2scorpions-7800 (26.04 в 18:04) № 3103906
-----------------------------------------
Зайдіть у туалет і сядьте на унітаз рівно, ноги на підлозі, плечі розслаблені.
Зробіть повільний вдих носом і довгий видих, відпускаючи напругу.
Підніміть і опустіть плечі кілька разів, дихаючи спокійно.
На завершення просто посидьте тихо і зробіть ще один глибокий видих.
 
+4

Здравый смысл
Сьогодні, 26 квітня, українська тенісистка Марта Костюк (№23 WTA) провела матч третього кола на турнірі WTA 1000 у Мадриді.

Українка перемогла пʼяту ракетку світу Джессіку Пегулу із США – 6:1, 6:4.
Костюки сьогодні творять дива.
 
+7

Kshatry

Кривбас – Динамо – 5:6.

Кунакі, що це було? Хто сидів біля голубих екранів і бачив це дійство?
Дайте вгадаю, - На кантору грали .
Адназначна.
 
+3

zander
До речі - Мендоса ж свої всі чотири забив з за меж карного (три - точно!)?

Мабуть, теж не трівіальний випадок, як мінімум в професійному европейському футболі.

P.S. передивився - всі чотири голи Мендоси - зза меж карного! Топ.
 
+3

Green
🔥Сильно! 💪
СБУ здійснили масовану атаку на т.о. Крим. Вдарили по низці важливих військових цілей у. Три військові кораблі, винищувач, обʼєкти ППО:

Ударами БпЛА уражено:
▪️Великий десантний корабель ВМФ рф «Ямал»;
▪️Великий десантний корабель ВМФ рф «Фільченков»;
▪️Корабель-розвідник «Іван Хурс»;
▪️Навчальний центр чф рф «Лукомка»;
▪️Штаб радіотехнічної розвідки сил ППО;
▪️РЛС МР-10М1 «Мис-М1»;
▪️Літак МіГ-31 на аеродромі «Бельбек»;
▪️Техніко-експлуатаційну частину аеродрому «Бельбек».

росіяни скиглять, що це був один з наймасованіших нальотів на Севастополь.
 
+7

zander
Там оказується покер в ворота ДК навіть в Еврокубках не робили, навіть Мессі!

Мендоса вписався в історію ДК назавжди.

Тепер, як порядна людина - має одружитися! )))
 
+5

BlackJack
Ну яички есть , согласен , убедили
 
+3

Здравый смысл
Math Files

Українська математикиня Марина В’язовська розв’язала проблему, яка 400 років ставила в глухий кут математиків. Навіть Йоганнес Кеплер та Ісаак Ньютон не змогли її розгадати.

Ми живемо в тривимірному світі, але Марина розв’язала головоломку у вісімвимірному просторі — щось, що важко навіть уявити.

Вона народилася у Києві, навчалася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, працювала у Бонні та Берліні, а у 33 роки стала професоркою у Лозанні.

Отже, у чому полягала проблема? Йдеться про те, як найщільніше розмістити однакові сфери у просторі. Це питання вперше поставив Кеплер ще у 1611 році. З часом вчені знайшли відповіді для двох і трьох вимірів — але не для восьми.

Марина довела, що у восьми вимірах найщільніша упаковка утворюється особливою математичною структурою, яка називається ґраткою. Ще більш вражає те, що вона зробила це лише на 23 сторінках, тоді як попередні спроби займали сотні.

У 2022 році вона отримала медаль Філдса — найпрестижнішу нагороду в математиці. Вона стала лише другою жінкою в історії, яка її отримала.

Сьогодні Марина В’язовська працює у Лозанні, підтримує українських математиків і своєю творчістю приносить гордість Україні.
 
+4

Здравый смысл
2wrag (25.04 в 20:53) № 3103802
-----------------------------------------
А як ти розділяєш талант і концентрацію?) Ми бачили всіх трьох в Іспанії - Яремчук там виглядав на порядок слабше за Довбика та Ваната. Я бачив не одну гру Валенсії за його участю, коли він був там в оренді. Довбик як фінішер точно не гірший, але і він, і Ванат набагато сильніші у підіграші - Яремчук, коли мало простору, одразу губиться, позаяк у техніці Яремчук обом програє. Про що ми говоримо, якщо він навіть у Брюгге після повернення не заграв. Ну а до Шевченка їм усім трьом як до Місяця.
 
+3

ca
ca
Яремчук сьогодні за Ліон оцінка за матч 9.2
 
+6

Здравый смысл
Ліон - Осер 3:1, на рахунку Яремчука дубль.
 
+5

FtAll
Це поки Діп-Лайт, ближче до фіналу буде перетворюватись в Мега-Діпа
 
+3

Здравый смысл
У Лисичанськ та Луганськ завітали ревізори)
 
+5

Shura08
2scorpions-7800 (24.04 в 19:03) № 3103760
-----------------------------------------
Блядь, нахуй я це тобі пишу, але: ти знаєш таку хуяболу, що зараз, з допомогою Ші перекладають всю кацапську хуєту українською і єбошать тіктоками?!
Кавер, блядь((
 
+4

Shura08
2Здравый смысл (24.04 в 08:40) № 3103719
-----------------------------------------
Зайнято, там вже північна Корея пожиттєво.
 
+5

макс
2Здравый смысл (23.04 в 20:34) № 3103699
-----------------------------------------
-алооо, то поліція?
-так.
-там боря розьібавсь нахуй об стовб.
-дякую ми лишаемо його водійських прав....


десь так зараз то виглядае...
 
+4

Здравый смысл
Туапсинский НПЗ попал под санкции Евросоюза

Евросоюз включил в новый санкционный пакет Туапсинский и Афипский НПЗ, а также компании «Башнефть», «Славнефть» и 12 других нефтеперерабатывающих заводов России.
Подвійні санкції.
 
+5

FtAll
Футвол колись впаде остаточно, і потім ви згадаєте що треба було тікати в тєлєгу, а буде вже пізно
 
+4

Green
Удар украинских БпЛА по многоэтажке в оккупированном Донецке, в которой размещался пункт дислокации управления мобильных действий ФСБ.

Как отмечает командующий СБС "Роберт" Мадяр Бровди, данное управление занимается вербовкой агентуры, координацией диверсий и убийств, репрессиями на оккупированных территориях и другой "грязной работой".

По данным командующего, в результате ударов украинских БпЛА русские потеряли 12 офицеров ФСБ ликвидированными и еще 15 ранеными.

@yigal_levin

Оце напхали туди!

https://t.me/yigal_levin/95787
 
+7

Здравый смысл
Віталій Кварцяний: «Лужний як ніхто інший готовий до роботи головним тренером збірної України»

- Футболістів дуже добре потрібно вивчити. Ззовні здається, що в нас сильні гравці, а на полі часто трапляється так, що можливості переоцінені. Зараз триває адаптація такого молодого форварда, як Матвій Пономаренко, думаю, скоро й Олександр Піщур з’явиться, можливо, Артем Степанов. А ще є Роман Яремчук, Владислав Ванат, Артем Довбик. Тому в лінії атаки може бути дуже сильна конкуренція. І про все це іноземцеві потрібно буде розповідати, а на це потрібен час. Наш тренер краще знає можливості цих гравців.
Наша баба потіє менше (с)
 
+3

Последние новости
Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%