Дайджест

макс
2dembel (18.10 в 20:34) № 3011320
-----------------------------------------
довго писав, почитав Shura08 , стер)))
 
+4

Shura08
2dembel (18.10 в 20:34) № 3011320
-----------------------------------------
Олег, не перегинай, будь ласка. Без тих, хто не в «окопах» в певний момент, але чесно і вкрай складно (повір мені), намагається щось робити, сплачує відкрито всі податки, донатить при кожній нагоді, утримує кілька, а мо й більше родин, забезпечуючи їх роботою, також залежить наше майбутнє. Ми всі молимося за тих, хто вже там, і не виключаємо можливості там опинитися.
Якщо не пересерЕмося, то обов’язково збережемо Державу. Інакше - нахуя було це все…((
 
+6

макс
2dembel (18.10 в 19:32) № 3011311
-----------------------------------------
кожен мае займатися своею справою, чи не так?
в твоі особисти стосункі с зеленим я навіть не втручаюсь ....
з чого ти виришив ще і zander вколоти?
обігрівачі, холодоси, бойлера може він і донатить?
міркую то зайве (особиста думка)

націлізувати звісно не можна, доказати віну через суд, та конфіскувати- будьласка...
 
+3

Green
Оприлюднили деталі операції по знищенню групи "СЄНЄЖА" в 2024му. Еліту підарів (майори 4 шт. і капітани) підловили і забаранили бійці 54го розвідбату.

https://youtu.be/whfvTaO8CJk?si=IwmllI3l-KYCzYNx

 
+3

BlackJack
❌🇺🇦Величний антирекорд імені Олександра Хацкевича за кількістю матчів підряд без перемог в УПЛ повторено

Востаннє кияни не могли перемогти в п'ятьох матчах поспіль в рамках УПЛ в сезоні 2017/18.
 
+3

Smooth Pimp
Кременчук декласував братушек

Црвена Звезда – Кременчук 0:12 (0:4, 0:4, 0:4)

Шайби: 04:44 Абаджян (Брага, Матусевич - менш) - 0:1, 11:15 Брага (Абаджян, Панков) - 0:2, 13:53 Попережай (Абаджян) - 0:3, 19:08 Панков (Лялька - більш) - 0:4 - 0:5, 29:55 Середницький (Панков, Андрущенко) - 0:6, 34:54 Середницький (Лялька) - 0:7, 35:58 Брага (Матусевич, Абаджян - більш) - 0:8, 49:39 Лялька (Матусевич) - 0:9, 52:01 Лялька (Середницький, Андрющенко) - 0:10, 57:13 Середницький (Лялька) - 0:11, 57:50 Попережай (Матусевич) - 0:12
 
+4

BlackJack
Динамо рух
Ю-17 1-2
Ю-15 0-2

Кравец , прекрати!
 
+3

Fil
Fil
Динамо в гостях тримається проти Зорі.
СаШо грає в своє улюблене НіШо.
 
+3

Green
И желтая майка "Долбоеб года" переходит - та-дам! - к "швейцару".
Суммируя.

Чувак на птичьих правах по рабочей визе трудился поваренком в ресторане для белых господ, по-немецки не говорит, гражданство латвийское, называет себя русским, доебался до урожденного швейцарца, по корням выходца из братской Беларуси, который, говорит, видимо, по-французски или итальянски, на камеру обещал убить его, его жену и его ребенка, напал на них, получил ответных пиздюлей, китайцы, которые в охуении от всего этого спрятались с детьми в туалете, вызвали полицию, чувак обосрался и побежал прятаться в конец поезда, был вытащен за шкирку, в довесок от гигантского ума стал шантажировать пострадавшего на 12 000 баксов, получил уголовку в Швейцарии, сто процентов депортацию и запрет на въезд, и тут же влет уголовное дело от Госпезопасности (!) Латвии за насилие на почве национальной ненависти, и, возможно, отправку в родную говень - если он не знает латышского, то это почти наверняка - и там возможность сдохнуть на СВО, в последние минуты своей жизни валяясь в говне и собственных кишках вспоминая виды на швейцарские Альпы на берегу Женевского озера, с зарплатой во франках, обмакивая шоколад в фондю и запивая его бокалом Adank Flascher Pinot Noir Herrenacker Graubunden 2018 года.

Да ты, блядь, теперь мой кумир, мужик!
Гений, сука.
Ну.

Бабченко
 
+6

Green
Таки норм пошматували.

Знищена група російських диверсантів.

На території Харківської, Сумської та Чернігівської областей група 3 управління Центру спецпризначення «СЄНЄЖ» проводила терористичні рейди.

Але невдовзі наступ отримав жорстоку відповідь: бійці спецпідрозділу ДПСУ «ДОЗОР» та 105-ої бригади ТРО розчавили ворожу групу та ліквідували її командира.

Втрати противника склали: шість «200» і вісім «300».

Встановлені імена та позивні російських спецпризначенців: Тічер (командир), Джамбул, Варус, Гріга, Ворон, Харлей, Філін, Армен, Факір, Хакер, Генрі, Хруст.

Довідково: Центр спеціального призначення «Сенеж», в/ч сил РФ 92154 — військова частина збройних , що готує військовослужбовців для ССО РФ . Підпорядкована Генштабу збройних сил Російської Федерації.
 
+3

Green
Вражаюча історія. На цьому тижні завершився командний чемпіонат Європи з шахів і чоловіча збірна України його виграла. І це неабияке досягнення, особливо враховуючи те, що паралельно жінки взяли срібло.

Ми завжди були непогані в цьому виді спорту, але на цьому конкретному чемпіонаті за середнім рейтингом гравців Україна була лише 9-ю. При цьому впевненно обіграла чинних чемпіонів сербів, а також інших фаворитів, зокрема німців і недерландців. І в останньому турі вирвала золото!

Зрозуміло, що коли команда стає першою, в цьому заслуга всіх її учасників — від легендарного Руслана Пономарьова, який ще 18-річним був чемпіоном світу ФІДЕ в далекому 2002-му, до 16-річного вундеркінда Ігора Самуненкова, який вже два роки є офіційним гросмейстером.

Але справжній герой цього чемпіонату — Ігор Коваленко. Він примудрився виграти 5 з 8 партій, не програвши жодної. І це особливо вражає, бо вже понад три роки Коваленко воює по-справжньому. І тільки з цього року у нього трошки змінилися умови служби, і тепер він має можливість відлучатися з місця служби на ключові турніри чи на сеанс одночасної гри з дітьми на Київському вокзалі. А раніше гросмейстер підтримував форму, граючи онлайн між копанням траншей і виконанням задач з радіорозвідки чи корегування арти.

А ще Ігор до мобілізації служив у протестантській церкви і має теологічну освіту. І цілком усвідомлено пішов боронити країну. Цікаво читати його роздуми: «…Я тут навчився цінувати життя — жити, а не просто працювати. Ми постійно кудись біжимо, не маючи навіть хвилини, щоб озирнутися й побачити, чого вже досягли. Щоранку, виходячи з окопу, я дивився на схід сонця. Спостерігав, як навколо рухається життя: бігають їжачки, метушаться польові миші, прослизає маленька змія. Травень. Дерева цвітуть. І посеред вибухів, серед стрілянини ти раптом усвідомлюєш — ти живий. Бачиш усе це й просто дякуєш Богові. Розумієш, що щастя — у цьому моменті. Треба прожити день гідно, взяти з нього все, що можеш, бо не знаєш, чи настане завтра. І чи ти сам побачиш це завтра».
 
+3

Smooth Pimp
Захисту ПСЖ потрібен Біловар.
 
+5

Green
“Громадське” викотило розслідування, у якому розриває Божественного Мішу буквально на шмаття.
Цього разу він зашкварився на темі бронювання співробітників онлайн-казино - бо це ж дуже критична і сильно важлива для оборони країни інфраструктура.
У квітні 2024 року був аналогічний скандал з “резидентом Дія.Сіті” - онлайн-казино Favbet, і тодішня міністерка економіки (нині пре’єрка-міністерка) скасувала всю цю пургу з формулюванням “щоб не розколювати суспільство”.
А от у жовтні 2025 суспільство встало вже настільки об’єднаним навколо незламного марафону, а війна вже майже закінчилася, що можна трошечки і порозколювати: унікальних фахівців оборонних підприємства – у бус і в окопи, а розробників софта для онлайн-казино – у затишний оупенсорс з лавандовим латте.

І робиться все це через механізм “резидентство Дія.Сіті”.
Нагадаю, Дія.Сіті – це таке протиприродне утворення, юридичний нонсенс, кошмар для здорового глузду.
Але це - особиста імперія Божестенного Міші. Де він цар, бог, суддя і прокурор. Там все вирішує виключно він – кого приймати, кого виганяти і за яку доляшку.
Ну і податки “резидентам” значно зменшено: замість 18% податку на прибуток - вони платять лише 5%. Тобто у 3,5 рази менше.

І війна тут нічого не змінила: на думку Божественного Міністра, ІТ-компанії значно важливіші для економіки, ніж якісь там виробники РЕБів чи БПЛА. Чи підприємства енергетики, транспорту, зв’язку. Чи провайдери, які варять оптоволокно прямо біля “нуля”.
І тому “резиденти “Міша.Сіті” фінансують сили оборони - по мінімуму.
У чому тут логіка – мені пояснити складно, але ось такий сумний факт, товариство.

А ще журналісти “Громадського” виявили щонайменше 3 компанії – резиденти Дія.Сіті, які прямо тут зараз мають зв’язки з країною-терористом.
Одна з цих компаній забронювала від мобілізації 3 своїх працівників. Друга – 20. Третя – 67. Повноцінна рота могла б вийти.

Ще раз, повільно: фірми з російськими зв’язками платять в Україні суттєво менше податків тому що дружать з Федоровим. Але також їхні співробітники “заброньовані” від захисту країни.
Нашої країни, України.

І весь цей схематоз відбувається під прямим керівництвом Михайла Федорова, да святиться Ім’я Його: “чужі” їдуть на БЗВП і штурм посадок, а “свої” – “заброньовані” і лишаються у тилу.
“Своїми” є ті, хто лояльний до ІТ-міністерства та особисто ІТ-міністра.
“Чужі” – це хто з ними хоча б у чомусь не згодний. Стандартна практика зекоманди.
І навіть наявність зв’язків із запорєбріком – не проблема, якщо ти “свій”.
Бо, як відомо кожному випускнику трускавецької академії, “друзям – все, ворогам – закон”.

Журналісти показали де і як вони знайшли інформацію про російські зв’язки “резидентів Дія.Сіті” – з повністю відкритих публічно доступних джерел.
Але адміністрація “Дія.Сіті” чомусь не змогла зробити того ж самого.
Чи не захотіла? А може, у них Інтернет якоїсь не такої конструкції?

Як вважаєте, черговий скандал якось похитне крісло під Божественним міністром всєя цифровізації?
Я думаю, що дзуськи. Він чи то п’ятий, чи то шостий менеджер у “ефективній команді Зеленського”. А може й третій – після Єрмака і Татарова.
І тому Міша піде з посади лише разом із своїм шефом.
Тобто ніколи – поки триває війна.
А скидається на те, що війна у нас якщо не навічно – то на десятиліття. Бо Трамп вкотре запустив затягану пластинку “я зателефоную путіну і війна закінчиться”.
А поки триває війна, плювати хотіли зелені і на логіку, і на справедливість, і на нас усіх. Терпіть, “терпіли”.
Царю видніше як вам краще.

Корсун
 
+3

Kshatry
Зараз не час вводити нові санкції проти Росії, — Трамп після розмови з Путіним

Ледве стримую сльозу від захвату. Глиба.
 
+3

FtAll
Нападник "Самсунспора": "Хочемо виграти матч із "Динамо"

Віце-президент "Самсунспора": "Якщо ми обіграємо "Динамо" вдома, то, схоже, легко вийдемо з групового етапу"

А посмоктати ключку Біловара вони не хочуть!?
 
+3

zander
2ca (17.10 в 12:09) № 3011183
-----------------------------------------
Про що я і казав тут:
https://footwall.net/message.aspx?id=3011150

Молодець. Не слухай головне дурних порад тут ), а то ото "поховають" деякі заранєє, "не вийде він з тцк, не вийде" ) ... все буде добре.

Тепер пиздуй за відношенням швидко, і йди служити до своїх.

Р.S. Якщо надо більше часу - "лягай" офіційно на денний стаціонар тижня на два з 1 листопада - виписку в тцк принесеш. Ну тобто 03.11 - це не "крайній строк", шоб ти розумів, єслі шо )) варіанти є, ти вийшов, варіантів багато тепер.

Успіхів.
 
+3

ca
ca
Виписали повістку на відправлення на 03.11 та відпустили додому митися бритися та лікуватися.
 
+6

Fifan
Z-Военкор «России Сегодня» Иван Зуев убит в Украине.

Помер немножко. Хорошего прожаривания в адском котле
 
+7

Smooth Pimp
Як же Хуйлу зараз ахуєнно. Решта світу проводить ювелірну нанометричну роботу, намагаючись отримати прихильність Трампа. Хуйлу раз на місяць достатньо дозволити закоханому в нього по вуха першою шкільною любов'ю жадного до будь-яких грошей ріелтора, дозволити поспілкуватись із себе телефоном, і той знов буде на сьомому небі від щастя, що ВІН, Владімір Владіміровіч путін зглянувся до спілкування.... Вже й натякає, що й Меланію під нього підкладе, бо бути куколдом Хуйла то справді життєвий пік, не розуміючи, що чекісти то "облако в штанах" - паруються без всякого задоволення виключно для створення нащадків.
 
+3

Fil
Fil
🔥 У пекло полетів російський винищувач Су-30СМ — монітори пишуть, що рашисти самі збили свій борт під час полювання на добрі дрони в окупованому Криму.
 
+7

AG
AG
Я дуже ціную, що путін намагався мене зупинити від продажі ракет Україні, — Трамп

НОВИНА🇺🇦 | Підписатися
дебіл
 
+4

Fifan
Создан американо-украинский аналог "шахеда" Artemis ALM-20 с ИИ и самонаведением на 1600 км — его испытали на целях в рф и запускают в массовое производство, — Defence Express
 
+3

panch
На мене всі на початку війни сильно родина давила куди ти лізеш. Я крім того що визнавав що ібанутий попереджав що потім побачимо хто тут ще про майбутнє думає.
 
+4

Здравый смысл
2Smooth Pimp (16.10 в 15:47) № 3011117
-----------------------------------------
Я не вкладав у свої лайки ніяких намірів
Це як? Риторика нічим не відрізняється від уїбнів, яких ловить СБУ. Я б на місці спеслужб до нього уважно придивився.
 
+5

ca
ca
Це був за'язок. Всіх хто 50+ назад до тцк. Сказали нам діди не треба
 
+5

FtAll
❗️БІЛОВАР: «Люди думають, що Суркіс каже, кого ставити у старт Динамо»

Не думають, а знають
 
+6

Здравый смысл
"Поставки Україні американських ракет Tomahawk призведуть до "серйозної ескалації", - Лавров
Звичайно. Ця "ескалація" відбудеться прямо в дупі Лаврова.
 
+3

Здравый смысл
2Fil (16.10 в 09:53) № 3011087
-----------------------------------------
Не вперше:
https://ua.tribuna.com/uk/amp/football/blogs/3149016-rosiya-ne-dlya-slabkykh-ta-povilnykh-u-merezhi-pomityly-neodno/
І що цей підар робить у нашій збірній?
 
+4

Fil
Fil
Василь Стус
@v_stus
·
4 ч
Футболіст національної збірної України та донецького "Шахтаря" Юхим Конопля лайкає відоси з жириновським в тік-тоці.

У відео йдеться про "брудну зелену бумажку" - очевидно натяк на доллар США, з/п в яких отримує пан Юхим.

Раніше цей же пан лайкав відоси про російське метро.

Я думав, ситуація з ватним футболістом київського "Динамо" Владиславом Бленуце - дно, але тут постукали.

Бо той хоч не українець, а Конопля - не просто українець, а й представник національної збірної, який представляє Україну на міжнародній арені!

Відмазки про те, що він не знає, хто такий жириновський - не приймаються.

Імперія наносить удар у відповідь)
 
+3

ca
ca
Тепер я в армії...
 
+12

Green
Пентагон розробив плани продажу або передачі Україні ракет Tomahawk, - NYT.
 
+3

Green
2Kshatry (15.10 в 19:18) № 3011031
-----------------------------------------
Знову херню поніс? Не стримався? Слабак)
 
+3

AG
AG
Руслан Маліновський потрапив у символічну збірну тижня в кваліфікації до ЧС-2026 за версією SofaScore.

В двох жовтневих поєдинках півзахисник оформив 3+1 за системою гол+пас та отримав оцінку 8.8😍

Труха⚡️Спорт
 
+3

AG
AG
2Green (15.10 в 10:41) № 3010981
-----------------------------------------
Трамп готов ввести 500% пошлины против Китая за закупку российской нефти.

Поддержку инициативе выражают 89 из 100 сенаторов.

🇺🇸Дядя Сэм
 
+4

AG
AG
«Она никогда не будет заменена… Эти губы двигаются как пулемет!», — Трамп о пресс-секретаре Белого дома.

🇺🇸Дядя Сэм
#MAGA
 
+3

Fil
Fil
2Kshatry (15.10 в 12:49) № 3011005
-----------------------------------------
Твої висновки правильні, бо вони твої.
Але у когось можуть бути інші).
Гарного дня!
 
+4

Fil
Fil
2Kshatry (15.10 в 11:52) № 3010998
-----------------------------------------
Почуттів до труханова немає.) Це чувак з тієї ж вісі, що й бойко, медведчук, бужанський, арестович...
Забрали громадянство у нього? Супер!
Нехай у "слуги" бужанського ще забере й іншої когорти своїх друзів (шефірів й т.д.), який постійно топить за узкій язик.
 
+5

dembel
Зелені підари вирішують виключно свої шкурні інтереси-Одеса це ж клондайк, митниця, порт, курорти, земля, просто ставлять свою людину на потоки. Плюс вибори, плюс лохократ порадіє. Користі для держави в цьому-зеро
 
+5

Sofi_DK
2Green (15.10 в 10:41) № 3010981
-----------------------------------------
Тепер про організаційне. Це раз раджу шукати альтернативні моєму каналу джерела інформації перед тимчасовим, можливо, призупиненням його роботи, та відписуватися від нього. Буде ще два дописи і з суботи канал буде переведений у сплячий режим. На каналі я залишився один на хазяйстві і тягнути його більше змоги не маю. Через місяць, можливо, повернусь до його ведення.
знов за рибу гроші))
 
+4

Sofi_DK
2Fil (15.10 в 10:32) № 3010980
-----------------------------------------
Що з Віталіком, у нього може бути німецьке.
 
+3

Fifan
Эстония только что создала прецедент в Европе: люди, жертвующие российской армии, теперь должны выплачивать компенсацию Украине.

Криптовалютному инвестору, отправившему 59 долларов российским войскам, было указано пожертвовать 1785 долларов украинской благотворительной организации.
 
+8

Kshatry
2LaTeraL (15.10 в 07:29) № 3000975
-----------------------------------------
Там, вчора, в мережі класне звернення до Туханова ВайтРекса з РДК. Мовляв: Як громадянин росії, можеш вступити до РДК, заключити контракт з ЗСУ і через рік отримаєш громадянство України.
 
+7

Smooth Pimp
2MGUkrMaks (15.10 в 09:40) № 3010972
-----------------------------------------
Офіцери КГБ на пенсії читають ці новини і плачуть, пригадуючи, яких зусиль коштувало їм завербувати якогось лаборанта НДІ чи клерка мінорного департамента уряду штату в радянські часи.
 
+4

Fil
Fil
Сили оборони повторно вдарили по «морскому нєфтяному тєрміналу» у Феодосії, - підтвердив Генштаб.

16 резервуарів з пальним пошкоджено. Минулого разу все горіло декілька днів.

Це був ключовий об’єкт постачання пального для російської армії.

Також уражено РЛС у Красній Поляні, пункт управління БпЛА в Олешках та склад боєприпасів біля Макіївки.
 
+3

FtAll
Збірна України з шахів вдруге в історії завоювала золото командного чемпіонату Європи
 
+4

Kshatry
Зараз Європою шириться такий собі суїцидальний, принаймні з точки зору європейських цінностей та культури, рух в підтримку Палєстини. Люде на всіх рівнях, від гаражів до наукових інститутів чешуть репу: Какова хуя? Де підгрунтя цієї пошесті? Найчастіше пояснення - банальний антисимітизм, або приземлений антиамериканізм( бо Ізраїль ототожнюють з прєславутою рукою Госдєпа).
Але єслі взяти на озброєння теорію циклічності історії, всі оці дикі танці новітніх бабуїнів можуть знайти притомне пояснення. Сто років тому не тіко Європою, а загалом світом прокотилась страшна пошесть- рух Лєніна/Троцького. Вєсь Мір разрушим До аснаванья... Міровой пажар раздуєм... й інші людожерські мемаси, суть яких ховали за красівими обгортками та брехнею. За 30-50 років ця епідемія , спаливши сотні міліонів людей вигоріла, видохлась...На місці попелища через два покоління знову взійшла поросль нових людожерів та їх прихильників, непуганих ідіотів, які на свої знамена піднімають Палєстіну. Чому Палєстіну? Бо світ соціально змінився. От виявилось що ніша гегемона порожня. Не відносить же до рабочіх курьєра Глово, чи охоронця АТБ. А слєсарь десь в Бош чи Рейнметалі сам, як правило власник акцій - буржуїн ((( І вільне місце гегемона, рабочєва, ліваки вимушено віддали палєстінцям і підарасам( в харошом сенсі цього значення). Тепер уважающій себе лівак непохитно стоїть на захисті підарасів та Палєстіни.
Отака хуйня, малята. Читайте Карла Маркса та...Біблію.
 
+5

Fil
Fil
2scorpions-7800 (14.10 в 16:15) № 3000935
-----------------------------------------
Ну що, мера Одеси Труханова позбавили громадянства України!

А чи знає наш потужний Зеленський, що у правовій державі не можна просто так взяти і позбавити будь-кого громадянства?

Як би комусь не подобалось, але за Труханова проголосували одесити. Крім того, він народився в Одесі.

Якщо вже і знімати Труханова, то це треба робити виключно у законний спосіб.

До Труханова є багато питань, проти нього відкриті кримінальні справи. Так розслідуйте, доказуйте, віддавайте справу в суд.

Відкривайте засідання суду, щоб все було публічно. Щоб його виборці бачили, що відбулось.

Якщо він в чомусь винен — це має вирішувати суд. Це має відбувається в демократичній правовій державі.

А так що ми маємо? Сьогодні заберуть у Труханова і ми всі будемо радіти, бо він поганий, а завтра цю машину репресій запустять проти незручних людей.

Але подивіться трохи ширше.

Сьогодні ми бачимо останній день існування місцевого самоврядування в Україні.

Помирає Магдебурзьке право. Вітаємо в новому праві Володимира Зеленського.

Гончаренко
 
+3

panch
Обіцяв зняти порчу та зцілити від хвороб: у Києві поліція викрила псевдомольфара (c)

Військові хто респектабельнєє теж видають себе за досвідчених карпатських мілфарів щоб зібрати на снарягу і т.п. у заможних бізнес вумен…
 
+4

wrag
2FtAll (13.10 в 23:46) № 3000878
-----------------------------------------
Матвієнко нахуй треба гнати з СБУ
Я б нахуй зі стида згорів якби 70 відсотків голів були б з моєї провини
 
+3

Smooth Pimp
Маліновський! Гірняцьке Ель маґніфіко! Гуцуляк! Волошин - ПЕРЕДАСИСТ!
 
+3

Последние новости
Андрій Шахов: журнал "Футбол", дружба з Франковим, конфлікт із Блохіним Шахов розповів, якого гравця він свого часу порадив підписати "Динамо" "Вестерло" продовжило контракт із Сидорчуком Виталий Миколенко: «Я сразу сказал, что хочу подписать контракт, у меня нет никаких проблем с клубом» Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію Віталій МИКОЛЕНКО: "Думаю, що "Шахтар" зараз на голову сильніший за "Динамо". Думаю, хлопці не образяться на мене, але це так і є" "Динамо" лише виграє вдома у першості U-19 з листопада минулого року
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%