Дайджест

Smooth Pimp
Винесли негро-берберських лалок 3:1
 
+5

FtAll
чапліга точно думає, спати не може
 
+5

Green
МЕНІ НЕМАЄ ЩО ПО-СУТІ СПРАВИ ДОДАТИ ПО ТЕМІ, КОТРУ ВИ ВСІ ОБГОВОРЮЄТЕ...

...крім одного суто соціо-культурного спостереження з минулого.

Я згадав 2009 рік. Сивий Гетьман Віктор Ющенко (все ще Президент України) перебуває останній місяць на своїй посаді.

В смертельній битві за його булаву вже сцепилися Юлія Тимошенко та Янукович. Його рейтинг лише 2%. І всі політики країни знають та розуміють, що він просто намагається зберегти обличчя на фоні давно та безнадійно програної політичної битви. Його Доба добігає кінця...

Несподівано його запрошують на "Свободу Слова" на Інтері. Він сидить в кріслі на сцені один. Пів глядацького залу -- його соратники. Голови комітетів, фракцій, міністри, депутати, керівники держкомпаній. Вони -- політики та урядовці Його Доби, призначені ним і всіма своїми досягненнями завдячують йому. Хоча і він і вони усвідомлюють, що його часа вже добігає кінця.

Раптом на сцену вибігає енергійний депутат від опозиції Олег Ляшко (потім преса напише, що його підіслала особисто Юлія Тимошенко, щоб принизити Ющенка в прямому ефірі).

Він не просто лається (хоча він брудно лається та принижує діючого Президента), він загрозливо наближається до Президента очевидно маючи намір влаштувати бійку в прямому ефірі та принизити Ющенка максимально.

Фізичних сил Шустера (пам"ятаєте такого?) вистачає на 4 секунди стримати Ляшка. І ось вже Шустер відкинутий обабіч з ударом кулаком в живіт -- і Ляшко за 2-3 митри від незворушно сидячого в кріслі діючого Президента -- секунда-дві і він принизить Ющенка в будь-якому разі: або б"ючи кулаками в обличчя, або змусивши захищатися -- і тоді Батько Нації в прямому ефірі виглядатиме просто учасником побутової бійки хуліганів. Залишки репутації будуть знищені. А Ющенко -- максимально принижений.

Відмотаємо на чотири секунди назад: в десяти кроках від Юшенка сидить 50 топ-чиновників країни, що завдячують йому всім. Однак момент крихкий: ввязавшись в бійку замість Лідера можна так само зруйнувати свою репутацію.

А Шустер все ще стримує Ляшка, саме страшне ще не відбулося, але рішення потрібно приймати миттяво. Як-то кажуть, серцем!

Бо через кілька секунд кулак троля ударить в щелепу Твого Лідера. Або тебе. Нанісши демедж твоїй або його репутації.

В такі моменти, як мені здається, люди роблять рефлексивний, а світоглядний вибір.

Якщо логіка та меркантилізм чи егоїзм у них вищі, за почуття обов"язку, -- вони залишаються сидіти на місці. Ну а що?! Вони ж не бодігарди! Вони не за цим наймалися!

Я зобов"язаний йому всім? -- Ну це він так вважає! А я і сам себе не на вулиці знайшов! Тим бульше заради кого? Його? Та йому за два місяці вже кінець! Хіба не ясно?

Судячи з відеозапису тієї передачі, так подумали 49 із 50-ти топ чиновників Ющенка, котрі навіть не поворухнулися щоб йому допомоги.

Крім одного.

Його ім"я -- Андрій Парубій.

Він єдиний в долю секунди, навіть не думаючи, кинувся напереріз, отримав кілька ударів від Ляшка буквально кулаками в обличчя до крові, але за метр уберіг обличчя та честь того, кому він теж був всім зобов"язаний. І кому залишався відданим до кінця.

(Кінець історії)

Як це пов"язано з нинішніми подіями? -- Та ніяк...

Просто мені раптом здалося, що у Володимира Олександровича скоро випаде прекрасна можливість побачити, чи є в його команді хоча б один "Парубій", що піде за ним навіть на "палаючий корабель". Знаючи що губить цим також і себе, але не поступаючись почуттям простої людської гідності та вдячності...

Кухар
 
+3

AspІД
Перший сезон:
Як Тімур і єво команда перевозили кеш на ракєтє Фламіндіч
 
+4

LaTeraL
А я знаю як назвати спецапєрацію НАБУ - Тімур і єго команда. Автор сценарія - в. о. (пріпіздєнта) зеленський.
 
+6

Сержио
2panch (11.11 в 15:13) № 3022848
-----------------------------------------
не Гонвєд а Говноєд правильно
 
+4

AspІД
Я бля щас закрию когось! :)
 
+5

Здравый смысл
2Green (11.11 в 09:28) № 3022816
-----------------------------------------
Безвідносно особи Залужного, але що із себе представляє цей кекс, який дає йому оцінку - чим він відомий, в якій сфері спеціаліст, де він живе останні роки? Талант називати всіх навкруги підарасами не є чимось унікальним (якщо ти не митець типу Леся), особливо коли обʼєкти твого обговорення не можуть дотягнутися до твого їбальника, щоб дати негайну гідну відповідь.
 
+7

Fil
Fil
2dembel (11.11 в 10:07) № 3022819
-----------------------------------------
Оцінку військовим діям мені не з руки давати , бо я в тому не тямлю й відношення немаю...
Але автор наїхав на Залужного й при тому не сказав, а хто інший може повести країну , коли дай Бог, закінчиться активна фаза?
Не кажу , що Залужний месія, але якщо за нього впишеться Захід, то на сьогодні - це єдиний варіант... Звичайно, важливо, хто буде в команді... Не хочеться перефарбованих регіоналів, слуг... Але й "перукарів" та "акторів" також...
 
+7

dembel
2Green (11.11 в 09:28) № 3022816
-----------------------------------------
Харківський наступ та звільнення Херсону примусили мене щиро повірити у фаховість та талант Залужного

Цей твій довбойоб якесь відношення до армії має, хоч срочку тянув, щоб давати оцінку діям людей, які витягнули країну? І передай йому, що "фортеця бахмут" це піар продукт його зелених бенефіціарів
Як ви обидва заїбали
 
+3

Fil
Fil
Офіційно. «Аль-Шабаб» отримав трансферний бан від ФІФА за заборгованість перед «Динамо» по трансферу Бущана

Це ж треба було знайти шейхів, які не платять)
 
+6

FtAll
2AG (10.11 в 17:23) № 3012827
-----------------------------------------
Не можна виключати що це і на ДінамаМашіну вплинуло, ефект метелика
 
+4

Jo Ker
2deeppurple78 (10.11 в 15:16) № 3012811
-----------------------------------------
похуїн
 
+6

Здравый смысл
2zander (10.11 в 10:40) № 3012792
-----------------------------------------
Шовковський програв, але винен Костюк, який не зміг виховати Ярмоленка, Караваєва, Кабаєва, Огундану, Тіаре, Герреро та інших - геніально. Минулі 8 матчів теж Костюк був винен, мабуть
Сам ніколи не вважав і не бачу підстав вважати Яцика чи Рубчинського готовими грати в старті на цьому рівні, де настільки високі вимоги до швидкості пасових рішень.
Бо Смоловий Міша довбойоб. Яцик був системоутворюючими гравцем Зорі в минулому сезоні та одним із найкращих по системі гол+пас у всьому чемпіонаті, але для геніальних задумів Сашка не годиться (то чому його в Металіст влітку не продали? А тому що були б ще нижче у таблиці, там якраз критичні проблеми у центрі поля за відсутності Калюжного). Рубчинському теж нічого не заважало бути одним із лідерів Дніпро-1, коли той боровся за єврокубки. А якщо всі, хто приходить до тебе у команду, перетворюються на лайно, то питання треба собі ставити, а не наймати кишенькових журналістів, щоб знаходили жалюгідні виправдання твоєї некомпетентності, що ти із цим складом не здатен ЛНЗ обіграти, який Пономарьов зліпив на колінці за пару місяців.
 
+4

Fil
Fil
2Green (10.11 в 09:32) № 3012782
-----------------------------------------
Дякую!
Р.S. Дружина вчора питає: "Засмутився?"
Кажу: " Та, ні. Розумів , що може таке бути з ймовірністю 90%."
 
+3

Fil
Fil
Гуляли у суботу на ВДНГ з малою та батьками її подружки... Зайшли в Книгарню... Дружина каже: "Обери собі книгу - я пригощаю")... Обрав біографію Лужного... ) Кажуть , що цікавеньке чтиво... Хочу сьогодні почати читати...
 
+4

Fil
Fil

У "Динамо" лише одна перемога в останніх восьми матчах в УПЛ
 
+3

BlackJack
-7 от кротов, 4 место

Здобули !!!
 
+4

Fifan
2BlackJack (09.11 в 16:21) № 3012712
-----------------------------------------
Очень ярко видно, что ЛНЗ "прохавал" самое слабое звено Динамо в обороне - медленного и непоротливого Попова. И все время через него давят
 
+3

BlackJack
Fil

З днем народження!! Щоб Ребров повернувся в Динамо )))))
 
+2

Green
Є додаткова зачистка території в Купʼянську.

Зараз приблизно 30% міста стійко контролюються Силами Оборони, ще 20-30% - ворогом, все інша - сіра зона.

На піку прориву ворог просочився на 90% площі міста.

Як бачите, поступова зачистка та вибивання ворога з Купʼянська тривають.

Всі підрозіли нашого війська, які залучені до оборони міста, злагоджено виконують бойові завдання.

Є подальші плани, звісно. І у ворога також є.

У такій конфігурації ЛБЗ, як зараз, цінність Купʼянська є надзвичайно високою.

Мірошников
 
+5

Green
Епік. Красиво кацапи здохли

https://t.me/yigal_levin/89827

 
+4

Green
Атаковано білгородську ТЕЦ «Луч», пошкоджені газотурбінні установки, які виробляли електроенергію,

До цього СОУ знищили газотурбіни на Бєлгородській ТЕЦ — до сьогодні «Луч» залишалася єдиною ТЕЦ у місті, яка продовжувала працювати до сьогодні.

Щоправда, тут де варто зазначити, що кацапи нам також сьогодні «покусали» теплоенергогенерацію». Внаслідок чого завтра по всій країні буде запроваджено режим аварійних відключень.

@pekhno_news
 
+3

Здравый смысл
Maria Drutska

У понеділок Сербія заявила, що не проти постачання боєприпасів Україні.

У середу Сербія провела телефонну розмову з Україною, під час якої обидві сторони домовилися працювати над забезпеченням спільних інтересів у регіональній безпеці.

Вчора Сербія заявила, що може приєднатися до санкцій проти Росії.

Досить важливий поворот цього тижня.
 
+3

Fifan
2AG (08.11 в 17:48) № 3012670
-----------------------------------------
Норріс 365

Чак?
 
+4

Здравый смысл
2Fifan (08.11 в 11:19) № 3012650
-----------------------------------------
Наркети з ООН паляться.
 
+3

Smooth Pimp
Зараз наш славетний знавець історії за анекдотами, радянськими та голівудськими фільмами підлиже Ердогану, який трішки погеноцидив курдів, коли їх кинув Трамп.
 
+3

Smooth Pimp
Волейбол, жінки, Кубок виклику, 1/32.

«Айзенерц/Трофаях» (Австрія) – «Балта» (Україна) – 0:3 (19:25, 21:25, 19:25)

«Балта» (Україна) – «Айзенерц/Трофаях» (Австрія) – 3:2 (22:25, 25:17, 22:25, 25:16, 15:6)
 
+3

FtAll
Руслан НЕЩЕРЕТ: "Невдалі результати – то випадковість. А тепер рахунок на табло"

Однією фразою поклав на лопатки всіх хейтерків
 
+4

FtAll
Вболівальники "Зрінські": "Можна було подумати, що це не "Динамо", а "Реал" чи "Баварія"

Барсу навіть не згадали
 
+4

BlackJack


Marko: Це жахливо. Я не розумію, навіщо тренер залишив половину основи на лаві у такому важливому матчі.


Все понятно , ебанули даже не основу )))
 
+4

zander
А тенісіст Сачко - вже в пів фіналі Атп 250!

Вперше з 2017 для чоловічого тенісу нашого.
Тоді Долгополов до фіналу дійшов.

Але сьодні круче, бо рейтинг Сачко - 253, поза межами 250... Долгополов на початку другої сотні був.
 
+6

Здравый смысл
Хто не забʼє, той лох (с)
 
+3

BlackJack
Андрейко ю-19:


- В епізоді з голом так і планував влучити у верхній кут?
- Якщо чесно, бив низом. Нам тренери говорять «бийте низом – тоді мʼяч полетить у девʼятку». Так і сталося.


Єто просто прорив в тренуваннях !!!!
 
+5

Green
Досьє Шпіона наводить цікаві деталі наслідків ураження місця зберігання, комплектування та запуску шахедів в ДАП, Донецьку.

На момент удару на території аеродрому в Донецьку перебувало до 1000 од. БПЛА «Shahed»/«Герань-2» і понад 1500 од. БЧ.

@pekhno_news
 
+6

Smooth Pimp
Судаков став одним з найкращих гравців Бенфіки в матчі проти Баєра в Лізі чемпіонів 💪🏻
 
+3

Green
Учора була дуже цікава двіжуха. Наші сили оборони уразили склад шахедів в районі Донецького аеропорту.

Ще раніше про облаштування інфраструктури для використання та зберігання БПЛА типу «Шахед» і «Гербера» з віддаленим керуванням на території Донецького аеропорту повідомляли хлопці з Кіберборошна.

Також про ураження складу з Шахедами пише спецкор Юлія Кирієнко.

Голос Майора ✙
 
+6

AG
AG
🤖Ерлінг Голанд – єдиний гравець, у якого голів в ЛЧ (54) більше, ніж зіграних матчів (52).

Труха⚡️Спорт
 
+3

Shura08
2Green (06.11 в 00:02) № 3012440
-----------------------------------------
Мовчи вже, ледь не заліг на дно в Брюге, а вже єрепенишся.))
 
+3

AG
AG
⚡️Віталій Сачко продовжує сенсаційно йти по турніру ATP 250 у Меці та нагадувати, що чоловічий теніс в Україні існує.

Українець (#222) в двох сетах переміг 13-ту ракетку світу Алєксандра Бубліка – 7:5, 3:6, 7:5 та вийшов у чвертьфінал на француза Клемана Табюра (#243).

Труха⚡️Спорт (https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
 
+4

AG
AG
В цей день, в 1997-му, «Динамо Київ» зусиллями Шевченка (хет-трик) та Реброва (один гол) знищило «Барселону» на «Камп Ноу» (4:0).

❤️ – великі часи

Труха⚡️Спорт
ні, синку, це фантастика )
 
+4

Здравый смысл
«Пафос» вперше в історії виграв матч ЛЧ, обігравши «Вільярреал»
Зливаємо тільки єврограндам, і іноді Шахтарю.
 
+4

Smooth Pimp
Юнацька Ліга УЄФА.

Броммапойкарна - Динамо Київ 1:2

Андрейко, 16, Іваськів, 82.
 
+6

Smooth Pimp
2AG (05.11 в 16:50) № 3012381
-----------------------------------------
Кияни вдячні Рінату Леонідовичу за свято футболу, податки в бюджет міста, численні дитячо-юнацькі школи та створення робочих місць!
 
+4

AG
AG
❗️Залізниця може зупинитися через вичерпані ресурси, – заявив член Наглядної ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко

НОВИНА | Підписатися
докерувались
 
+4

FtAll
2Kshatry (05.11 в 11:40) № 3012349
-----------------------------------------
Ви всі таке обіцяєте, а потім починаєте Юліти!
 
+4

Kshatry
2Smooth Pimp (05.11 в 10:49) № 3012344
-----------------------------------------
Ретроград якийсь. Коли я буду балотуватись, в моїй програмі буде пункт, де маршрутчики та залізниця виплачуватимуть пасажирам гроші. Сів на потяг- отримав кошти.
 
+8

dembel
Наша фірма отримала сьогодні відзнаку батайльона
https://postimg.cc/BjmN4f6r

Посилання на лінзи які порадив фахівець
https://prime-x.ua/holovne-svitlo/2278/?srsltid=AfmBOorTcJyPnU5xC2Nhh3B_VUashIScrN25r3TOv_WfCaGDJZZ-gDlV

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/52pCh4UcZG
4441 1111 2762 6095

І ще, сьогодні одна черкаська громада, яка обіцяла допомогти причепами та лафетом на 300 тисяч, пійшла у відказ,
і наша фірма за дві години комунікації попередньо знайшла та забронювала 500
Тепер головне, щоб майно було у постачальника, бо треба закритись до кінця року, і закупівельник трохи ахує
А все чому? Тому що наша фірма відповідально і вчасно веде документообіг, комунікацію, і ніде поки не проїбалась,
а земля дуже кругла
Гєна, це тобі не бабулек підпісниць нахлобучувати під та на півас
 
+5

Fil
Fil
2wrag (04.11 в 13:34) № 3012312
-----------------------------------------
А Франція буде на матч виходити?)
 
+3

Green
ПОЛЬСЬКІ ФАНИ РОЗВІШУЮТЬ БАНЕР «МИ ПАМ'ЯТАЄМО ВОЛИНЬ»

WOLYN PAMIETAMY

РЕБРОВ ВИКЛИКАЄ НА МАТЧ, ЩО ПРОЙДЕ В ПОЛЬЩІ, ВОЛИНЦЯ ТА РІЗНИКА
 
+3

Последние новости
Виталий Миколенко: «Я сразу сказал, что хочу подписать контракт, у меня нет никаких проблем с клубом» Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію Віталій МИКОЛЕНКО: "Думаю, що "Шахтар" зараз на голову сильніший за "Динамо". Думаю, хлопці не образяться на мене, але це так і є" "Динамо" лише виграє вдома у першості U-19 з листопада минулого року «Не удивлюсь, если США, Мексика и Канада продержатся долго на дистанции ЧМ-2026», — полузащитник звёздного состава «Динамо» «У «Университати» нет ни малейшего шанса пройти «Динамо». До свидания!», — румынский телекомментатор Співаковський про Окона, котрий був на перегляді в "Динамо": "Треба було купувати його за 150 тисяч доларів"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%