ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Дайджест
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 23.11 в 00:02
№ 3023844
|
Добавить в избранное
Загалом у киян всього одна перемога в дев'яти останніх матчах УПЛ.
Хто з Футволівців взагалі має хоч одну перемогу на чолі ДінамаМашіни? А САШО має!
+3
Нравится
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 22.11 в 23:53
№ 3023841
|
Добавить в избранное
❗️«Динамо Київ» вперше в історії УПЛ програє три матчі поспіль.
▪️02.11 | «Шахтар» – «Динамо» (3:1 (
https://t.me/truexassport/29289))
▪️09.11 | «Динамо» – ЛНЗ (0:1 (
https://t.me/truexassport/29469))
▪️22.11 | «Колос» – «Динамо» (2:1 (
https://t.me/truexassport/29789))
Загалом у киян всього одна перемога в дев'яти останніх матчах УПЛ.
Труха⚡️Спорт (
https://t.me/+5dwjjodFVjw2ZDRi)
+3
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 22.11 в 20:42
№ 3023831
|
Добавить в избранное
Андрій Шахов: «Давайте просто почекаємо, все погане колись закінчується»
Здається, я знаю, за кого він голосував.
+7
Нравится
Fil
Динамо (Київ) /ЗбУ, Вишневе 22.11 в 20:05
№ 3023826
|
Добавить в избранное
2Smooth Pimp (22.11 в 20:00)
№ 3023825
-----------------------------------------
Та ну нахуй)
+3
Нравится
BlackJack
DK, ანდრეი ბოგდანოვი 22.11 в 18:26
№ 3023820
|
Добавить в избранное
❌ «Динамо» вперше в історії УПЛ зазнало трьох поразок поспіль
Игого , тебе подарок!
+6
Нравится
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 22.11 в 16:29
№ 3023810
|
Добавить в избранное
2Smooth Pimp (22.11 в 16:26)
№ 3023807
-----------------------------------------
і кущом зверху )
+3
Нравится
BlackJack
DK, ანდრეი ბოგდანოვი 22.11 в 16:27
№ 3023808
|
Добавить в избранное
Игого , з ДР, еблан!
+7
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 22.11 в 16:14
№ 3023803
|
Добавить в избранное
Сьоме місце ще треба заслужити!
+3
Нравится
Сержио
Dynamo Kiev, Киев 22.11 в 16:04
№ 3023793
|
Добавить в избранное
о, на ДР сурку вирішили проїбати? Нормас
+6
Нравится
Sofi_DK
Д\К, Київ 22.11 в 13:25
№ 3023791
|
Добавить в избранное
Буданов піде під водою, людина-амфібія.
+5
Нравится
Yarik
Динамо К, Харків 22.11 в 11:37
№ 3023780
|
Добавить в избранное
2AG (22.11 в 11:30)
№ 3023778
-----------------------------------------
Скромно скажу - маю честь мати деяке віддалене відношення до цієї команди :)
+10
Нравится
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 22.11 в 11:30
№ 3023778
|
Добавить в избранное
Издания Forbes и 404 Media рассказывают о том, как украинские бойцы радиоэлектронной борьбы нашли способ борьбы с "неуязвимыми" российскими ракетами "Кинжал", используя систему Lima EW, которая глушит навигацию ракеты… патриотической песней.
Команда Night Watch заглушает спутниковый сигнал ГЛОНАСС, подменяя его закодированной в ложном коде песней "Батько наш — Бандера", а затем "переселяет" ракету в Лиму, Перу. Потеряв ориентацию, "Кинжал" пытается резко изменить курс, не выдерживает перегрузок и разваливается в воздухе. Главное преимущество ракеты — её скорость — оборачивается против неё самой: резкий манёвр на гиперзвуке разрывает корпус.
Так за две недели украинцы сбили уже 19 "Кинжалов". Россия пытается бороться, ставя на ракеты больше навигационных приёмников (с 8 до 16), но это не помогает — система Lima накрывает их все.
Рустем Адагамов
+5
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 22.11 в 09:57
№ 3023761
|
Добавить в избранное
Ну шо, втримаємось у п'ятірці після цього туру?
+3
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 21.11 в 23:56
№ 3023756
|
Добавить в избранное
Illia Ponomarenko
У мене сильне дежавю з часів «угоди з мінеральними ресурсами».
Спочатку вони погрожують вам, ставлять ультиматуми, хапають за горло, влаштовують істерики з піною біля рота, влаштовують демагогічні вистави в соціальних мережах, кидають вам якусь божевільну нісенітницю на жирному, зморшкуватому аркуші паперу, вимагаючи, щоб ви підписали це прямо тут і зараз -- , інакше смерть, поразка, національний крах, програна війна і країна зникне цієї ж хвилини.
Так само, як дрібні вуличні шахраї та двозначні бандити з наших кримінальних 90-х -- змиріться зараз, бо завтра буде гірше.
Потім, у міру затягування переговорів, це поступово перетворюється на безглуздий меморандум, який нікого ні до чого не зобов'язує.
Зрештою, це перетворюється на нічогісінько-незначний бургер -- , і всі одразу про це забувають, починаючи із самого Дональда Трампа, який просто кидається до наступної можливості для двох хвилин самозамилування перед телекамерами.
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 23:27
№ 3023754
|
Добавить в избранное
В мене запитання Чим футболісти кращі, за шахістів?
Не зайобують.
Наступне питання.
+8
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 21.11 в 23:05
№ 3023749
|
Добавить в избранное
Вранці нарешті достукаю текст з резонами США, якими керувалися посадовці Трампа коли починали цю кампанію "примусу до миру". Вимушений визнати - вони мають реальне обґрунтування для дій, які зараз чинять.
Кампанія "примусу до миру"? Бля, шукати виправдання тиску на жертву агресії! Ще раз- тиснути не на агресора, а на жерту... Це як, гірше підора, чи тютілька в тютільку, як підор?
+3
Нравится
Shura08
Гідність і воля!, 21.11 в 23:01
№ 3023748
|
Добавить в избранное
2BlackJack (21.11 в 22:57)
№ 3023747
-----------------------------------------
Думаєш, що якщо ти пропʼєш ромашку, то Смус стане добрішим?))
+4
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 20:18
№ 3023738
|
Добавить в избранное
⚡️Завтра, у зв’язку з проведенням охоронних заходів, у центральній частині Києва діятимуть тимчасові обмеження дорожнього руху, – повідомили в поліції.
Хто ж це особисто приїде звільняти Єрмака?
+4
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 19:31
№ 3023737
|
Добавить в избранное
2dembel (21.11 в 19:25)
№ 3023736
-----------------------------------------
Є роздуми про Аргентину, Мексику чи Чилі. Іспанська відносно легка, життя дешеве, Хуйлу Латинська Америка не потрібна. Східна Європа приречена, ну й решта Європи в зоні ризику достатньому, аби обживатись там років 10, щоб потім чи ядеркою йобнули, чи знов буряти за пралками приїхали.
+7
Нравится
MGUkrMaks
Audioslave, Wien 21.11 в 18:01
№ 3023729
|
Добавить в избранное
В тексте американского «мирного предложения» по урегулированию войны в Украине выявлены фразы, которые, судя по всему, изначально были написаны на русском языке. Лингвистические особенности стали предметом обсуждения, поскольку формулировки, звучащие естественно по-русски, выглядят необычно и неуклюже в английском варианте документа, пишет The Guardian (перевод — сайт Charter97.org).
Особое внимание привлек третий пункт из 28, в котором говорится: «Ожидается, что Россия не будет вторгаться в соседние страны, а НАТО не будет расширяться дальше». Конструкция «It is expected» выглядит громоздкой для английского языка, однако полностью соответствует русскому «ожидается».
Среди других возможных русизмов эксперты называют такие слова, как «ambiguities» («неоднозначности») и «to enshrine» («закрепить»), которые также выглядят калькой с русского.
Белый дом подтвердил, что текст документа был подготовлен Кириллом Дмитриевым, представителем [x..ло], совместно со специальным представителем президента США Дональда Трампа Стивом Уиткоффом. Встреча, на которой стороны согласовывали содержание предложения, состоялась в Майами.
Хтось з вас тут писав, що українці будуть ненавидіти американців не менше кацапів. Так воно і буде. Просто кончені виблядки.
+3
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 21.11 в 16:57
№ 3023723
|
Добавить в избранное
2LaTeraL (21.11 в 13:21)
№ 3023713
-----------------------------------------
Чому дурачками?Можна вважати кацапів ахуєнними інтелектуалами, але це ніяк не нівелює їх готовність вгатити навіть не десяток, а, як показує практика, сотні ракет. Але не в порожнє місце, а імінна шо по хахлам, чи гризунам яким з чехами( ну у них для кожного народу є прозвища).
А ще, ми можемо до всирачки тикати в винуватців - Пєтю,Сакашвілі чи Зєлю, Бєндеру чи Пілсудського, і десь наводити масу аргументів. Єсі б не одна аксіома якій слідує весь цивілізований світ- завжди винуватий агресор. Всі інші фактори, реальні чи надумані- далеко вторинні. І настійливе педалювання отих вторинних- в кращому випадку дурість, а насправді- пошук індульгенції для Узкава Міра.
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 16:56
№ 3023722
|
Добавить в избранное
"Новини від Павлюченка"
#"МИРНИЙ ПЛАН", ЯКОГО НЕ ІСНУЄ.
Прошу прочитати написане уважно.
1. Ніякого "Мирного плану" НЕ ІСНУЄ.
Дописувачів знов нагодували гівном. Чому ви такі дебіли?
+3
Нравится
Jo Ker
Dynamo Kyiv, Kyiv 21.11 в 13:24
№ 3023715
|
Добавить в избранное
2FtAll (21.11 в 11:59)
№ 3023709
-----------------------------------------
Калумбійську?
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 11:19
№ 3023706
|
Добавить в избранное
І Єрмака не звільнили
+3
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 21.11 в 09:37
№ 3023702
|
Добавить в избранное
2AG (21.11 в 09:33)
№ 3023699
Ілон Маск вважає, що в майбутньому людям не знадобляться гроші й робота
-----------------------------------------
Має на увазі свою тусу мільярдерів та мультимільйонерів.
+5
Нравится
panch
ДК, Київ 21.11 в 07:52
№ 3023696
|
Добавить в избранное
З Днем Гідності та Свободи
+12
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 20.11 в 22:43
№ 3023686
|
Добавить в избранное
2Здравый смысл (20.11 в 22:33)
№ 3023684
-----------------------------------------
Вітьков звичайний сцікун та бєздєльнік... Що значит-«Росія ніколи б не прийняла»? Його ж робота в тому й полягає , заставити Росію грати по правилах цивілізованого сіту, а не нав"язувати звички Палати № 6 та АУЄ
+4
Нравится
Kshatry
DK, Бориспіль 20.11 в 21:19
№ 3023666
|
Добавить в избранное
2Green (20.11 в 21:07)
№ 3023662
-----------------------------------------
Найбільші давбайоби, звісно не в побутовому, а в стратегічному вимірах- ті, хто вважає що для нанесення ударів кацапам треба якийсь особливий аргумент.
Бєндери,фашисти, пєчєнєгі....
+4
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 20.11 в 20:41
№ 3023657
|
Добавить в избранное
2AG (20.11 в 19:32)
№ 3023651
-----------------------------------------
Єрмак прийняв рішення не звільняти Єрмака.
+5
Нравится
AG
NBA, Kyiv, Ukraine 20.11 в 19:51
№ 3023652
|
Добавить в избранное
Вэнс о войне:
«Зачем русским и украинцам продолжать убивать друг друга? Почему бы не перейти к торговле, поездкам, культурному обмену, вместо того чтобы вести войну?»
🇺🇸Дядя Сэм (
https://t.me/+SC4ZVbM-e6RHBI_G)
їбануті
+9
Нравится
zander
DK, 20.11 в 18:18
№ 3023644
|
Добавить в избранное
2Fil (20.11 в 17:17)
№ 3023638
-----------------------------------------
Я готов поставити 1000-2000 грн на те, що Шведи нас виб'ють.
Відповіси ставкою? )
Бо я в результаті впевнений.
Як і в тому, що потім Шведи і другу пару виїбуть і поїдуть на ЧМ.
Як туди поїде і Данія, 100 %.
А от Італія - 60 на 40, 60 саме на те, що не поїде.
Турки 50 на 50.
+3
Нравится
AspІД
, 20.11 в 15:33
№ 3023626
|
Добавить в избранное
[Фото Зеленського]
- В березні будемо грати на Дамбас-Арені!
+3
Нравится
Jo Ker
Dynamo Kyiv, Kyiv 20.11 в 15:28
№ 3023625
|
Добавить в избранное
2MGUkrMaks (20.11 в 15:00)
№ 3023622
-----------------------------------------
На Олімпійському в Києві
, і це точно не буде Польща
+3
Нравится
wrag
Metallist, Краматорск, Дон. область 20.11 в 14:26
№ 3023607
|
Добавить в избранное
2Fil (20.11 в 13:30)
№ 3023605
-----------------------------------------
Ну нічого, на місці родичів я би взяв фпв налаштував би самоскид, купив би гранату. А потім вчинив би суд Лінча цьому довбойобу. Інакше нічого зміниться. Довбойоби, зрадники так і будуть продовжувати знімати відосики...
+5
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 20.11 в 08:23
№ 3023578
|
Добавить в избранное
О котрій сьогодні звільняють Єрмака?
+3
Нравится
Jo Ker
Dynamo Kyiv, Kyiv 19.11 в 17:11
№ 3023533
|
Добавить в избранное
2AG (19.11 в 17:09)
№ 3023532
-----------------------------------------
зубков - дерево на 90%
він навіть ісландцям забив випадково.
+3
Нравится
Сержио
Dynamo Kiev, Киев 19.11 в 16:34
№ 3023524
|
Добавить в избранное
Су, будь ласка, 1 раз , кік і все
+7
Нравится
panch
ДК, Київ 19.11 в 16:04
№ 3023519
|
Добавить в избранное
Людина має очевидні психічні вади. Паранойя, шизофренія ще там якісь розлади переферіі. Ви з цим нічого не зробите. Та і ніхто нічого не зробить. Просто закрийте хрестиком.
+15
Нравится
Сержио
Dynamo Kiev, Киев 19.11 в 14:21
№ 3023509
|
Добавить в избранное
Нахуя ти тут скаржишся? Для чого? Яка ціль? Іди в ФБ в себе на сторінці вивалюй цю купу лайна, нікому не цікаву і не потрібну. Тебе тут не чіпають щоб ти не воняв на 3 сторінки
+8
Нравится
Сержио
Dynamo Kiev, Киев 19.11 в 13:24
№ 3023494
|
Добавить в избранное
2scorpions-7800 (19.11 в 13:22)
№ 3023492
-----------------------------------------
а лікарі шо кажуть?
+3
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 19.11 в 12:09
№ 3023476
|
Добавить в избранное
2AG (19.11 в 11:34)
№ 3023472
-----------------------------------------
Тут комічно, що розслідування взагалі розглядається як привід ставити під сумнів допомогу України. Тобто, у Словаччині та Угорщині (нагадаю, країни у складі ЄС, на відміну від України) все ОК, незважаючи на мафіозні клани Фіцо та Орбана, бо ніхто нічого не розслідує, а в Україні все не ОК, бо там розслідують, а значить корупція. Це називається театр абсурду. Таким чином, із такої логіки можна виснувати, що відсутність боротьби з корупцією дорівнює відсутності корупції - і навпаки.
+4
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 19.11 в 10:20
№ 3023461
|
Добавить в избранное
Бачу, цьом-цьом і в збірній трохи приземлив з латентними гердами юллерами - претензії вже на рівень Боснії, Косово та Албанії. Якби був Шева, то стояв би лютий вереск, що ісландці зіграли з Францією 2:2, чому ми так не можемо. Я вас бачу наскрізь.
+5
Нравится
FtAll
Динамо Київ, NE Pats, Milan, Дніпро, Київ 18.11 в 21:45
№ 3023424
|
Добавить в избранное
Euro U19 2026
FT Slovakia U19 0-3 Ukraine U19
1. Ukraine U19 3 0 0 9:0 9
Підростають Бістяри!
+3
Нравится
Shura08
Гідність і воля!, 18.11 в 21:22
№ 3023420
|
Добавить в избранное
2dembel (18.11 в 20:11)
№ 3023411
-----------------------------------------
А коли жеребкування та стикові матчі?
Ніхуя собі тебе теми зацікавили?!))
+4
Нравится
Здравый смысл
Динамо (Київ), Україна 18.11 в 20:22
№ 3023416
|
Добавить в избранное
2Fifan (18.11 в 20:17)
№ 3023414
-----------------------------------------
Согласно предварительной информации, БПНА "Сколопендра" атаковал свои позиции пулемётным огнём.
Роботи за нас! 🤖
+3
Нравится
Fifan
Динамо, Киев 18.11 в 20:17
№ 3023414
|
Добавить в избранное
Между тем, сегодня утром, в Москву было доставлено тело некоего Орехова Виктора Павловича. Виктор Павлович один из конструкторов “Научно-производственного центра "ДЕЛЬТА".
Конструктор погиб от множественных пулевых ранений, которые он получил в результате испытания в боевых условиях в районе Купянска комплекса огневой поддержки "Сколопендра".
БПНА "Сколопендра" от НПЦ "Дельта" – это сухопутный роботизированный комплекс огневой поддержки, использующий ИИ для выявления и анализа возможных целей. Вооружён комплекс 12,7-мм пулемётом "Корд" и двумя одноразовыми гранатомётами.
Согласно предварительной информации, БПНА "Сколопендра" атаковал свои позиции пулемётным огнём.
+7
Нравится
Fil
Динамо (Київ) /ЗбУ, Вишневе 18.11 в 19:33
№ 3023395
|
Добавить в избранное
2Sofi_DK (18.11 в 18:58)
№ 3023389
-----------------------------------------
ранковий секс підвищує карʼєрний розвиток
Звісно, якщо керівник чи керівниця задоволені твоєю ранковою роботою, то й кар'єра пре)
+7
Нравится
Green
Динамо Київ, Кривий Ріг 18.11 в 19:03
№ 3023390
|
Добавить в избранное
Цікаво 🤔
Стверджується, що у росіян мінус СУ-35 над Кримом.
@pekhno_news
+6
Нравится
Smooth Pimp
СбУ, ДК, LFC, McL, Гайсин 18.11 в 14:57
№ 3023382
|
Добавить в избранное
Єрмак намагається відволікти увагу
+5
Нравится
panch
ДК, Київ 18.11 в 13:01
№ 3023374
|
Добавить в избранное
Виявилося що сьогодні день сержанта ЗСУ. Треба з цим тепер якось жити…
+3
Нравится
← сюда
туда →
Последние новости
«Не удивлюсь, если США, Мексика и Канада продержатся долго на дистанции ЧМ-2026», — полузащитник звёздного состава «Динамо»
«У «Университати» нет ни малейшего шанса пройти «Динамо». До свидания!», — румынский телекомментатор
Співаковський про Окона, котрий був на перегляді в "Динамо": "Треба було купувати його за 150 тисяч доларів"
Тренер "Жиліни": "Динамо" покарало нас своєю якістю"
Велике інтерв'ю Віталія Миколенка. Період у "Динамо", перехід Караваєва, збірна України
Лучший бомбардир «Университати» и чемпионата Румынии-2025/26 против «Динамо» не сыграет
Стало известно, за какую сумму «Динамо» готово отпустить Блэнуцэ
«Динамо» на сборе в Австрии: восстановительный день после спарринга
Нова якість у захисті та функціональна готовність - як Костюк змінює гру "Динамо"
«Большая честь», — Роман Вантух о переходе в «Карпаты»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%