Дайджест

Здравый смысл
2BlackJack (03.12 в 00:36) № 3024741
-----------------------------------------
Красави, показали цим провінціалам, де xG зимує.
 
+4

Green
2Kshatry (02.12 в 22:00) № 3024728
-----------------------------------------
Зеленський є?
 
+3

dembel
Цікаво, що хворий розуміє, кому саме потрібні пігулки, навіть без нікнеймів та посилань)
 
+6

dembel
Виклийте швидку з пігулками
 
+5

AG
AG
🤯 Костюк – перший тренер «Динамо», який програв дебютний матч в УПЛ

😬 Історично
є новий рекорд!
 
+3

Green
Сталося.

У Києво-Печерській лаврі добрі люди встановили скульптуру Івана Мазепи.

Вона створена на основі його прижиттєвого портрета — без радянських міфів і московських перекручень.

Це не просто мистецький жест. Це символ відновлення історичної справедливості, утвердження нашої державницької традиції та неперервності української боротьби за свободу.

Мазепа повертається туди, звідки його намагалися стерти.

Україна пам’ятає своїх героїв — і ставить їх на заслужене місце в історії.

За часів гетьманування Мазепи Лавра отримала величезні кошти та привілеї. Завдяки його фінансуванню було:

🟥 перебудовано і прикрашено Успенський собор (він став одним із найвеличніших у православному світі);

⬛️ зведено низку нових корпусів і храмів у стилі українського бароко;

🟥 укріплено та розширено територію Лаври, тощо...

Ця новина підірвала дупи російських пропагандонів. І це є гуд.

https://t.me/nusspavlo/22845

 
+3

LaTeraL
2Fil (01.12 в 22:03) № 3024678
-----------------------------------------
До цього ще дуже далеко. Не такі в нас космічні втрати, виїхало в 10 разів більше.
Проблема не в наявності людей, а в мотивації.
До речі грошова мотивація має дуже велике значення. Я знаю близько 10 бійців які крнкретно пішли у військо за контрактом 18-25. Це працює, тут треба бути зеленським щоб цього вперто не розуміти.
Платіть гроші, пільги, чіткі терміни служби і буде кому воювати.
 
+7

deGeneral
Нарід, який усунув дипломатів Чалого та Огризка, всерйоз обговорює, що втратила країна з відставкою "великого дипломата" Єрмака.

Йобнуті, блядь на хуй!
 
+8

dembel
2LaTeraL (01.12 в 18:35) № 3024660
-----------------------------------------
Йобані піндоси знов підсовують нам притомного та адекватного, а не просто парня з народу, трясця
 
+4

LaTeraL
2Green (01.12 в 18:25) № 3024658
-----------------------------------------
Спитай там у нього у мордокнизі за кого це хуйло голосувало в 19 році. Якщо за зелесрань, то хай закриє своє єбало разом з каналом своїм сраним і тихенько хуярить на пенсію. Аналітік обісраний.
Залужний йому не подобається. Та пішов на хуй, чмо тилове. Хуярив би він свої дописи в еміграції якщо б не дії головнокомандувача ЗСУ в лютому 22 року.
 
+4

Fifan
2AG (01.12 в 11:46) № 3024625
-----------------------------------------
Білі брати

Куклус-клан?
 
+3

Kshatry
Стадіон «Сталь» в окупованому Алчевську показали у мережі (фото)
https://donpatriot.news/diyalnist-grupy-osib-yaki-namagalysya-zaroblyaty-na-uhylenni-vid-obovyazku-zahystu-derzhavy-prypynyly-pravoohoronczi-u-dnipri

12 років без бєндєр.
Але, думаю, стоять живі памятникі Пушкіну і Лєніну. Та й вільно можна на фєні ботати...

 
+5

Smooth Pimp
Потужний ривок, +11 за дві хвилини до завершення другої чверті. Данський тренер у розпачі бере тайм-аут
 
+4

Green
🚢 Нафтотанкер, що належить Beşiktaş Denizcilik, зазнав нападу і тоне біля берегів Сенегалу.

У серпні він заходив до російського порту Тамань, звідки вирушив до Африки, а надалі стояв без руху.

 
+4

Здравый смысл
NSTRIKE

Австралія та Нова Зеландія спільно виділять 65 мільйонів доларів США як внесок до програми PURL для закупівлі зброї та боєприпасів американського виробництва для України.

Завдяки цьому кроку вони стануть першими країнами, що не є членами НАТО, які приєднаються до програми.
 
+4

Smooth Pimp
Ну хоча б уже не оркестр російскої армії і на тому дякуємо.
 
+4

LaTeraL
2Smooth Pimp (30.11 в 00:22) № 3024559
-----------------------------------------
Он ещё и идиот (с)
 
+4

Green
Силы обороны Украины освободили Ивановку и зачистили южные окраины села. В результате поисково-ударных действий были взяты в плен 19 (!) российских военных, - DeepState.

Кадры сдачи оккупантов в плен публикует 37-я ОБрМП ВСУ.

Ивановка находится на стыке Донецкой и Днепропетровской областей, направление на Межевую.

Фактически ВСУ зачистили северный берег р. Волчья. Это предотвращает создание плацдарма на другом берегу реки и упрощает для Украины оборону на участке.

Небольшой тактический успех, и тем не менее.
 
+6

Smooth Pimp
Підручний з одним додатковим патроном та доброю швидкістю витягнув на 9-е.
 
+3

Smooth Pimp
Але у байці Крилова

Cy

Фанати "вєлікой руской культури" на сайті.
 
+3

Smooth Pimp
Буяльский провел 400-й матч в клубной карьере

Легенда...
 
+4

Здравый смысл
Шовковського та Єрмака протягом декількох годин звільнили. І не кажіть після цього, що ви не вірите в дива.
 
+6

Shura08
Кшатрія шкодА. Так і в запой можна залетіти, такого патріота-переговорника патєрялі.((
 
+4

Shura08
2Smooth Pimp (28.11 в 19:37) № 3024480
-----------------------------------------
Щось знайоме…
А! Ми всє как один поддєржіваєм рєшєніє товарісча Сталіна і в єдіном поривє…
Кловуни, блядь!
 
+3

Здравый смысл
2FtAll (28.11 в 17:47) № 3024454
-----------------------------------------
Мі-6 тепер розформують, місію виконано.
 
+3

AspІД
2deeppurple78 (28.11 в 18:45) № 3024469
Ого. Оце камасутра
-----------------------------------------
Ти вже дивишся Меланію?
 
+4

Smooth Pimp
 
+3

AspІД
2Smooth Pimp (28.11 в 11:41) № 3024393
Треба контрольний
-----------------------------------------
Ахмєтка - сука-підар нєдакладиваєт мяса тіграм в Черкасах!
 
+7

Smooth Pimp
Треба контрольний
 
+5

Fil
Fil
Пишуть, що наші по енгельсу лупанули...
 
+4

FtAll
Детективи НАБУ проводять обшуки у Єрмака

Після вчорашнього позору Динамо у всіх терпець урвався
 
+5

Fil
Fil
2AG (28.11 в 01:54) № 3024371
-----------------------------------------
Звісно, що сумує, як ДК за Пушичем)
 
+3

BlackJack
Вигнали !!!
Костюк И.о
 
+5

Green
ДН у Ігого скінчився, а Сашо ніяк не зупиниться з подарунками.
 
+3

Kshatry
Все, уходжу з Великого футболу. Буду дивитись тільки матчі ЗбУ.
ПиСи Зара дивлюсь баскет Грузія -Україна.
 
+3

FtAll
Віддрюкали грузинський лалок у баскітіч 92-79
 
+4

panch
Я сьогодні пробіг в Пʼятихатки туди і назад. Ітого 17 км за 1 г 39 хв. Вважаю це більш корисним.
 
+7

MGUkrMaks
Дрон долетів аж до казарми кадирівців у Грозному. Видно і там вже ППО менше ніж було.
 
+5

Kshatry
2Green (27.11 в 01:10) № 3024254
-----------------------------------------
https://t.me/petrushevskyi/6631
Посилання на виступ Каспарова. І тут, дуже показова неадекватна реакція натівських чинуш - Каспаров їх "розносить", прямим текстом говорить про їх недолугість, імпотенцію НАТО, та, за великим рахунком, фейковість цієї структури, а вони либу давлять.
 
+3

panch
Я задля цього навіть прибрав хрестик з Гріна і лайкнув
Але хрестика назад звичайно
Мало лі
 
+3

Green
Чёрт возьми, Гарри Каспаров.

💬"Это лучшее шоу, о котором Путин не мог и мечтать.

Это не про то, сколько у вас оружия и боеприпасов.

Это про то, готовы ли вы воевать и умирать.

О, прекрасно, у вас есть канадская бригада в Латвии.

Какой приказ у этой бригады? Откроют ли они огонь, если россияне пересекут границу?

Мы знаем ответ. Вы будете совещаться, и на это уйдёт вечность.

Я не понимаю, как можно всерьёз обсуждать сделку, сочинённую бизнес-партнёром Трампа!?

Это риелторская сделка, чтобы обогатить семью Трампа и продать Украину!

Как можно всерьёз обсуждать, что Украина должна будет отдать укрепления, которые спасают Европу!?

Вы празднуете годовщину НАТО... НАТО слаба, НАТО не существует, это фейк, это просто четыре буквы: "н", "а", "т", "о".

Причина, по которой вы всё ещё сидите здесь и празднуете это в том, что Украина умирает каждую минуту. Это огромное самопожертвование!

Если бы Украине не стояла, российские танки уже были бы в Польше!

Вы все считали, что Украина сдастся. Вы предложили Зеленскому такси. А он сказал: мне не нужно такси, мне нужны боеприпасы.

Четыре года Украина воюет за всю Европу!

НАТО было создано для одной войны - не для Афганистана, не для Сирии - для одной войны: уберечь свободную Европу от российской агрессии.

Украина - единственная страна, которая воюет, а мы всё ещё обсуждаем: принимать их в НАТО или нет!?

Украина - единственная страна, которая воплощает предназначение НАТО!

И мы должны им всё. Нет, давайте ими пожертвуем!

Зеленский стоит перед таким выбором, я... даже не знаю, как объяснить это.

Как россиянин я тоже чувствую свою вину, поэтому я не могу советовать ему показать Трампу средний палец.

Сколько сенаторов у нас здесь? Вы собираетесь сказать Дональду Трампу, что он не должен это сделать!?

У вас 85 голосов, 85 - это более, чем 2/3 (неветируемое большинство, - прим.), так как этот законопроект всё ещё находится где-то под столом в Сенате и его всё ещё не приняли!?

Путин, Си Цзиньпин, остальные - они празднуют это!

А у России - северокорейцы, кубинцы, африканцы "волонтёры". И мы всё ещё говорим об эскалации!?

На нашей стороне всё - военная, политическая, экономическая сила, а мы всё ещё проигрываем войну.

Благодаря Украине Россия всё ещё не исполнила путинскую мечту о реставрации Российской Империи.

Но если, не дай бог, Украину вынудят пойти на эту сделку, то абсолютно ясно, что Путин реализует свою мечту.

А вы, ребята, следующие. Но вы не осмелитесь воевать".

__
Гарри Кимович, браво! И спасибо.
 
+11

Kshatry
2panch (26.11 в 20:46) № 3024224
-----------------------------------------
В доповнення, чи підтримку, до твоїх тез, хочу згадати, ще років десять тому, писав на Футволі про дискусії зі своїми старими друзями, братами близнюками, які 3 15го року воюали. Ні дати , ні взяти- теми одні й ті ж, та що там, лексика майже не змінилась. Хіба замінити шоколадного баригу на зелену плесень, а Свинарчуків на Міндічів, то й не відрізниш(((
Але час йде, історія рухається - суперечи залишились. Проте є й зміни. І найзначніша- практично під нуль зникла прослойка "Какая разніца".
ПиПиСи Брати, дай Боже здоров"я, до сьогодн, в ДШВ. Одного, чуть не втратили. Весною, при виході з Курщини, Зв"язок з ним пропав. Але все закінчилось добре- День народження зустрічав в госпіталі, хлопці винесли.
Піісят девять рочків! Пацани савсєм:)
 
+6

dembel
Особисто моя мотивація побачити як будуть садити зелених мародерів, я хочу їх пережити
 
+3

dembel
2LaTeraL (26.11 в 21:34) № 3024226
-----------------------------------------
+++, все так і є
Я готовий хуярити в ущерб собі(вже якісно підсадив нервову систему за 4 роки) і далі,
але якщо буду бачити хоч якийсь просвіт. Зараз його нема, і все буде тільки гірше і гірше
Країна не на військових рейках, кращі гинуть, підари в тилу підіймають голову, влада краде
Треба повне перевантаження, бо у випадку наступної воїнушки стояти в чергах в ТЦК ніхто не буде
 
+3

LaTeraL
2panch (26.11 в 20:46) № 3024224
-----------------------------------------
Ти мислиш тактично. Заземлився і бачиш свій маленький шматочок.
Я мислю стратегічно. То що зараз відбувається це тупік. Ми вбиваємо кращих за оті кусочки землі які вже і так не наші. І ми їх втратимо. Місяць, два, п'ять. Піхуй. Да, вб'ємо цього гівна ще трохи чи не трохи. І втратимо кращих.
Це не правильно, це тупо. У нас є приклад - третій корпус. Таких корпусів має бути 20. І тоді подивимось.
А зараз ми відступаємо. Немає піхоти. Або розстрілювати тих хто відмовляється або перемир'я. Третього не дано. Ти готовий розстрілювати? Я - ні.
Фінни віддали кусок території. І зараз це найщасливіша нація на нашому шаріку. Просто інформація для роздумів.
Питання не в территорії. А в людях.
 
+5

panch
Я все сказав. Міндічі це все хуйня. Про них скоро всі забудуть, зʼявляться нові міндічі свинарчуки і так по колу. Це вже було нцать разів і нічого не змінилося. Весь це кругообіг не вартий втрати частини України. Він ніщо. Нуль. Він не має ніякої ціни. Крім балачок лозунгів, обіцянок, якихось текстів на паперах та дописів в соцмережах. В цілому це не варто навіть часу на ознайомлення.

А Україна варта життя. Нашого і їхнього. Ворог навіть за малу частину України має заплатити якомога більшу ціну кровью.

Шлях самурая це шлях до смерті. Тож це і шлях людини, бо всі ми все одно помремо, щоб ми не казали, думали на що сподівалися. Просто самурай хоче прожити той шлях щоб і померти було не соромно.

Тупо. Так. Тупо боротися з сильнішим ворогом, відповідати ударом на удар. Але нажаль і в житті купа ситуацій що краще тупо ніж ніяк.

Ну то все мабуть. Не буду цю тему чіпати. Кожен волєн думати що завгодно і жити як заманеться.
 
+5

Green
ПАВЛЮЧЕНКО - БАНДЕРІВЕЦЬ З ПУЩІ.:
ВАШИНГТОНГСЬКИЙ РЕСТЛІНГ.

Приємно все ж отримувати підтвердження своїх розрахунків, хоч вони і були зроблені на основі у тому числі ексклюзивної інформації, а не тільки відкритих даних. Ще більш приємно коли розумієш, шо ти по факту граєш за "нашу команду". Зараз спробую пояснити - про що саме я?

Вчора Держсеретар виступив зі знаковими заявами.

а). Він назвав фейком розмови про розкол у команді Трампа.
б). Він назвав фейком "витоки" у ЗМІ, у яких Дрісколл нібито стверджевав у Києві, що Україна на межі "неминучої поразки".

Зрежисовано все так, що я знімаю шляпу. Рубіо зараз зробив неможливе.

а). Ще до витоку "Плівок Ушакова" Держсекретар зміг позиціонувати себе як єдиного "дорослого" у Білому домі, який зміг погасити буревій "Мирних планів" та очолити спокійну роботу над зведенням тих у єдиний документ. Після публікації тих він взагалі залишився єдиним у білому.
У коричневе виваляний Уіткофф, скальпу якого починають вимагати і демократи, і вже значна частина республіканців.
У коричневе виваляний Венс, друг якого Дрісколл не зміг нічого здобути у Києві на відміну від самого Рубіо, який налаглдив спокійний робочий переговорний процес з українцями. Венс під час недавніх телефонних переговорів з Зеленським примушував останнього прийняти "28 пунктів У-Д", результатом чого була емоційна заява останнього про "можливу втрату основного союзника, Рубіо ж без ультиматумів домігся корекції та секвестру тих "Пунктів" тим самим зробив себе фактично єдиним незалежним рефері від США у російсько-українському протистоянні .
У коричневе виваляний сам Трамп, якого "Плівки" виставили дурником, якому можна втюхати будь що, навіть зраду національним інтересам США, якщо добре, пробачте, підлизнути.

б). Як я і передбачав позавчора, Рубіо вирвався на корпус вперед у боротьбі за вплив на Президента США випередивши Венса. Останній "лайкнув", умовно, твердження Рубіо щодо фейковості новини про розкол у команді Трампа. Венса критикують і конгресмени, і частина виборців за його підтримку "капітуляції України" та її основного провідника - Уіткоффа, якого Венс завжди підтримував. Натомість довірити справу переговорів професіоналу Рубіо вимагають і більшість республіканців, і абсолютна більшість демократів.

в). Рубіо єдиний з команди топів Трампа, хто підтримує надання юридично обов'язкових "Гарантій миру" від США для нашої Держави, про що заявив на переговорах "Коаліції охочих". Тим самим він у очах Європейців став єдиною персоною, з якою ті бажають мати справу.

Як людина твереза я знаю, що Рубіо не можна назвати "другом України". Ті, хто таке кажуть або ідеалісти, або трохи зомбовані пропагандою. Рубіо друг самому собі. Він кар'єрист і вміє грати у апаратні ігри. І разом з тим він та Бессент єдині дві "Дорослі людини" у команді Трампа (Келлог зараз об'єктивно майже не при справах), які розуміють - що таке національні інтереси США і як їх відстоювати. І обидва розуміють, що здача України путіну - крах національних інтересів США у регіоні. Рубіо мріє відтіснити Венса з "посади" республіканського фаворита на наступних президентських виборах, а тому і надалі буде підтримувати свій імідж єдиної дорослої людини у "білодомівському борделі". І це Україні точно буде на добре.

Цілком можливо статися таке, що Уіткофф до москви взагалі не поїде - туди поїде або Рубіо, або взагалі ніхто. Сьогоднішня заява Ушакова про "Не поступимся принципами" та Пескова про "Преждевременность" надій на мир, як на мене, майже повністю перекреслюють можливість укладання Deal з рф - ситуація відкотиться до "заводських налаштувань" у рамках яких США доведеться підсилювати санкційний тиск на рф та переглядати межі надання Україні зброї.

Станом на зараз справа за нами. Як я і казав, якщо наша "амебна" влада на чолі з Президентом змарнує свій останній шанс на покращення стану справ у Державі, та у війську, то нам доведеться прийняти не капітуляцію, але невигідні умови миру. Наступні три місяці покажуть - які висновки зробив Зеленський з теперішньої кризи.

Кажу одразу - його будуть підштовхувати до дій новими публікаціями "прослушок" від антикорупційних органів - рішення вже прийняте, прохання нашого Президента зупинити цей процес відхилено після впертого збереження одіозних Ермака та Умерова у владних структурах.

Спокійно чекаємо на розвиток подій, допомагаємо війську останнім та маємо обґрунтовану надію на повернення політики максимального тиску на рф - Рубіо, Бессент, абсолютна більшість Конгресу та більшість виборців у США підтримують саме таку політику, і це, напередодні початку передвиборчої кампанії виборів у Конгрес, може мати свій вплив на Президента США, який не по бажанню, проте по примусу буде тиснути на рф, як по примусу вводив санкції.проти неї під час своєї першої каденції на посту Президента.

Гарного вечора та тихої ночі. Бережіть себе. Попередження про вірогідні масовані обстріли продовжено на наступні три дні.
 
+4

LaTeraL
2panch (26.11 в 15:13) № 3024205
-----------------------------------------
Ти немовби не бачиш того що відбувається. Немовби ми вибираємо - продовжувати війну і перемогти чи здатись.
У нас на жаль вже немає часу і немає того вибору. Ми не можемо ефнктивно продовжувати війну маючи в тилу оце все гівно. Мігдічей, зеленських алібаб і прочих цукерманов. Ну так сталось. Розбивати собі лоба далі щоб що?
Нам треба перевести дух. Спокійно дать пизди вмім оцим міндічам, а потім продовжити маючи іншу армію і інших лідерів і інших командувачів.
Україна не програє в будь-якому випадку. Те що ми є - це вже як мінімум не програш. Але щоб мати змогу забрати своє іноді треба поступитись чимось. Шлях самурая - це не мій шлях. Я можу боротись коли бачу якусь мету. А зараз мета - прожити один день. Так не має бути. Це тупо.
 
+6

AspІД
2Fifan (26.11 в 17:27) № 3024212
-----------------------------------------
Аврора? Та ну.
Чому не Перша Приватна Броварня?
 
+4

FtAll
Може він проти лезбів був?
 
+5

Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%