ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
956318
Просмотреть на стене →
manowar-723
Стіна, прощай-життя триває! , Без фальші й без брехні !!! 10.02.2016 в 01:48
№ 956318
|
Добавить в избранное
Ще раз про неоднозначність.
http://dynamo.kiev.ua/blog/229086-sche-raz-pro-neodnoznachnst
Автор:Сhibis М (chibis)
Писав коментар до новини «Сергей Ребров сыграл за «Спартак». Як це часто буває коментар уже здається блогом… з сумом чомусь подумав…да.. ось чомусь в нас так заведено - на рівні звичайних українців-трудяг ми звинувачуємо Росію за окупацію та військові дії, настроюємся проти російських товарів, фільмів і т.
п. З екранів та газет СМІ нас також переконують що агресор - це погано і погано все те, що з ним зв’язано. Але це правило діє по відношенню лише до певної верстви населення за умов так званої "соціальної поляризації суспільства". Ті хто мають кращі достатки, кращі звязки, кращу освіту, можуть дозволити собі "своё мнение" зважаючи на високий соціальний /публічний/ статус - до с...пини їм ці антиросійські забобони. Не треба далеко ходити - гляньте на коментарі на цьому сайті, особливо під тими темами де сповіщається, що якийсь український гравець переходить в російський клуб. Переважають гнівні, обурливі /осудливі/ коментарі. Але різних осіб одним і тим самим мірялом міряють по різному. Одна й та сама людина коментує перехід якогось умовного Бутка в російський чемпіонат в стилі – «какая с… , не возвращайся с парашкі», а іншу схожу тему, але де фігурант достойніший /шановніший, «свій»/ коментує «ну і шо?, єто его личное дело». Не маю на меті цим блогом спровокувати засудження якоїсь конкретної ситуації. Так само не маю на меті обговорення вчинків наших гравців, тренерів… /по тій простій причині, що рядовий читач не може знати всіх обставин, умов, мотивів, а лише аналізує те, що йому /правильно?/ подається.__ Створити цей блог мене змусила така неоднозначність сприйняття певної категорії новин на сайті.
Р.S Фото додав щоб тема була зрозуміліша. Перехід Міщенка в "Амкар" тут не обговорюється.
ВСе чітко й по ділу
#РиторичніпитанняРеброву
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Официально. «Динамо» на следующий день после матча с «Университатей» проведет спарринг
"Буковина" продовжила контракт із колишнім гравцем "Динамо"
Свой первый матч УПЛ в Черновцах «Буковина» хочет провести против «Динамо»
Сидорчук продлил контракт с «Вестерло»
Шахов склав символічну збірну з гравців "Динамо"
Шахов про конфлікт із Хацкевичем: "Я дуже поважаю його як футболіста, але як тренер він слабкий"
"Ніяких проблем": Миколенко пояснив, чому затягнулась нова угода з "Евертоном"
Блэнуцэ присоединился к «Динамо» на сборе в Австрии (ФОТО)
Австрійський збір: "Динамо" попрацювало над швидкістю та силою, Бленуце провів перше тренування
Андрій Шахов: журнал "Футбол", дружба з Франковим, конфлікт із Блохіним
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%