Сообщение #916894 Просмотреть на стене →

Блін, да коли ти заспокоїшся. Ніхто не має задачі дробити Росію, ти думаєш краще буде, коли ядерні боєголовки попадуть приватній армії Кадирова? А половина розбіжиться по світу неясно де?
Росію будуть додавлювати санкціями. Крім того у наших союзників ще однозначно збереглися важелі у вигляді контролю лічних грошей Путіна і всіх довкола.

А Мінські домовленості - їх неможливо виконати. Але наша частина на 90% робиться, і навіть коли буде прийнятий закон, він нічого не буде вартий без виборів на тій території під передачею кордону і контролем ОБСЄ. А цього не буде ніколи. Для цього цим Захєрченкам треба їхати у Київ в ЦВК.
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%