Сообщение #889565 Просмотреть на стене →

Fil
У столиці чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, потрапив під трамвай. Про це пише УНН з посиланням на медичних працівників.

Інцидент стався 2 листопада в Солом’янському районі столиці з 55-річним чоловіком.

Як зазначили лікарі, потерпілий отримав закриту травму грудної клітки, перелом ребер та забій лівого стегна. Також лікарі підозрюють гостру інтоксикацію в результаті вживання алкоголю.

Зараз чоловік знаходить в медичній установі для подальшого лікування.
*****************************************
Луческу точно у Львові?)
 
Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%