Сообщение #775908 Просмотреть на стене →

2Щур (29.04 в 03:17) № 775886
-----------------------------------------
Кращого приводу для визначення поняття слова "сюрреалізм", ніж цей текст, годі і шукати...
З позицій здорового глузду інше рішення, ніж прийняло керівництво олімпіка (будемо писати власну назву з малої літери, як в тексті ;)) ), було б абсолютно ідіотським, тому що головною ознакою гри на власному полі є мінімальна кількість на трибунах вболівальників команди-суперника. З якого б це дива команда, що грає в чужому місті, має добровільно надавати суперникові додаткової переваги? І з якого це дива керівництво олімпіка має ставитися з повагою до вболівальників Динамо? Чим таким вболівальники Динамо заслужили на повагу керівництва олімпіка?.. Якщо уявити цю ситуацію (борони, Боже, від цього) у дзеркальному відображенні, то зразу постає запитання : "За що так я, вболівальник Динамо, мав би поважати олімпік або (ще раз борони, Боже) Шахтар?".
Якщо хтось, крім, звичайно, автору тексту вважає себе ображеним таким рішенням керівництва олімпіка, то найкращою сатисфакцією за це має були нищівна поразка, яку мало б Динамо нанести сьогодні олімпіку...
Прошу вибаченні у всіх не згодних з моєю позицією... ;)))
 
Последние новости
Блэнуцэ присоединился к «Динамо» на сборе в Австрии (ФОТО) Австрійський збір: "Динамо" попрацювало над швидкістю та силою, Бленуце провів перше тренування Андрій Шахов: журнал "Футбол", дружба з Франковим, конфлікт із Блохіним Шахов розповів, якого гравця він свого часу порадив підписати "Динамо" "Вестерло" продовжило контракт із Сидорчуком Виталий Миколенко: «Я сразу сказал, что хочу подписать контракт, у меня нет никаких проблем с клубом» Віталій МИКОЛЕНКО: "Я набагато більше знаю, що відбувається всередині "Динамо", ніж вболівальники. Можу тільки стати на захист гравців" Нападник "Жиліни": "Результат матчу проти "Динамо" трохи жорстокий, але дуже повчальний" Віталій МИКОЛЕНКО: "Динамо" потрібен баланс між молодістю та досвідом. Наприкінці сезону в основному забивали Ярмоленко та Буяльський" Журналіст: "Динамо" вимагає в "Галатасарая" 30 млн євро за Пономаренка. Турки висунули зустрічну пропозицію
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%