Сообщение #699303 Просмотреть на стене →

Cy
У Чорне море у неділю, 8 лютого, увійде ракетний есмінець США USS Cole (DDG-67).

Про це повідомляється на сайті 6-го флоту США.

«USS« Cole »(DDG-67) увійде в Чорне море, щоб забезпечувати мир і спокій в регіоні. Присутність «Cole» (DDG-67) у Чорному морі − це підтвердження прихильності США зміцненню партнерських зв'язків і спільних оперативних можливостей між США, НАТО та регіональними партнерами», − йдеться в повідомленні.

Есмінець з керованою ракетною зброєю (ОРО) USS Cole (DDG-67) ВМС США ескадрений міноносець ОРО типу «Арлі Берк» (Arleigh Burke-class guided-missile destroyer). Есмінець здатний знищувати літаки та ракети, також може боротися проти підводних човнів і кораблів.
 
+2
Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%