Сообщение #637421 Просмотреть на стене →

Арсеній Яценюк збирається ініціювати питання доцільності постачання газу зони АТО на засіданні РНБО.
Про це він сказав на засіданні енергетичного штабу в Києві.
"Я думаю, що це питання буде винесено на РНБО. Я буду говорити з президентом з цього приводу", - зазначив Яценюк.
"Це сотні мільйонів доларів, а фактично мільярди доларів, які ми ніколи не отримаємо. І це питання буде підніматися", - заявив він.
Перед цим представник НАК "Нафтогаз України", заступник голови Сергій Перелома повідомив, що тільки лише в жовтні НАК недоотримав 700 мільйонів гривень за споживанням газу в зоні АТО.
Так, за його інформацією, відповідними районами Луганської області у вересні було спожито 27 млн ​​кубометрів, в жовтні 100 млн кубометрів.
За прогнозами Переломи, втрати за весь опалювальний сезон можуть становити до 1 млрд кубометрів, це від 6 до 7 млрд гривень.
Він підкреслив, що у "Нафтогазу" є всі технічні можливості, щоб припинити поставку газу в зону АТО.


давай Сенечка!
 
+1
Последние новости
«Динамо»: «Поздравляем с Днем Государственного Флага Украины!» «Тяжело для восприятия. Это время нужно пережить», — Денис Бойко о неудаче «Динамо» в еврокубках Олег Федорчук: «Шахтер» — фаворит, но год назад «Динамо» тоже сперва считалось фаворитом...» Олег ФЕДОРЧУК: "Шахтар" – фаворит УПЛ, але "Динамо" після чемпіонського сезону у 2025 році теж було фаворитом" "Завершив навчання у Барселоні": колишній воротар "Динамо" розкрив, як планує повернутися у футбол Денис Бойко про "Динамо": "Можливо, треба щось міняти всередині клубу" У Миколенко самая низкая оценка в стартовом составе «Эвертона» за матч в 1-м туре АПЛ Сергей Шищенко: «Чего-то специфического в подготовке к матчу с «Динамо» не будет» Миколенко вийде у стартовому складі "Евертона" на матч першого туру АПЛ Агент Цыганкова проведет пресс-конференцию, на которой расскажет о будущем футболиста
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%