ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
624285
Просмотреть на стене →
MGUkrMaks
Audioslave, Wien 15.10.2014 в 15:05
№ 624285
|
Добавить в избранное
2Kova (15.10 в 14:50)
№ 624276
-----------------------------------------
Нікому не треба безконтрольна Росія. Нафта буде по стільки, щоб ті є самі шейхи могли виконувати свої буджети і не тормозити видобуток сильно. Може бути це, як кажуть, 75 доларів.
Для Росії це теж не смерті тисячами від голоду. Але це буде приводом дуже серйозних проблем. Чи тобі хотілося б, щоб щодня по місту вимирало там?
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
"Динамо" - друге у загальному рейтингу за всю історію кваліфікації Ліги чемпіонів, у киян 75 матчів, з яких 43 перемоги
"У юнацькій збірній казали: "Не знаєте, що робити з м’ячем? Пасуйте на Буяльського": перший тренер Вiталiя про секрети капітана "Динамо"
Тренер "Кішварди": "Динамо" попросило нас провести ще одну гру на основі побаченого у матчі із "Зорею". Тож це був лише перший акт поєдинку"
«Динамо» — на втором месте в сводной турнирной таблице квалификации Лиги чемпионов за историю
Сегодня «Динамо» проведет ещё один матч с «Кишвардой». Игра снова пройдёт в Словении
ФК «Кишварда»: «Было приятно видеть, с каким уважением к Ласло Боднару относятся его бывшие партнеры по «Динамо» (ФОТО)
"Динамо" - "Кішварда". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Взяти реванш за прикру поразку
"Динамо" – "Кішварда" 0:2. Контрольний матч. Угорці забили по голу у кожному з таймів. Стенограма матчу
Бразильська преса: ФІФА дозволила "Інтернасьйоналю" продовжити оренду Вітінью. В "Динамо" він вже не повернеться
Артем СТАРГОРОДСЬКИЙ: "Коли Лобановський приходив на "Динамо-2", то ніхто взагалі не зупинявся. Ми обережно дивилися, що він буде робити"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%