ФУТВОЛ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
СТЕНА
НОВОСТИ
ЧТИВО
О САЙТЕ
Войти
українська
Ваш голос учтен
Сообщение добавлено в Избранные
Ваш голос аннулирован
Показать
Спрятать
Настройки успешно изменены
×
Вход на сайт
Введите ваш логин и пароль в эту форму. Регистрация на сайте доступна только по приглашениям, подробнее
здесь
.
Email
Пароль
Забыли пароль?
Сообщение #
608269
Просмотреть на стене →
Коллайдер
Matviy Ponomarenko, Львів 19.09.2014 в 14:30
№ 608269
|
Добавить в избранное
Сьогодні ми отримали звістку, яка відверто здивувала. Президент США Барак Обама, незважаючи на рішення комітету Сенату, відмовив Україні у наданні статусу основного союзника поза НАТО. На сьогодні його мають принаймні 15 країн, останнім головним союзником США поза межами НАТО у 2012 році Бараком Обамою був визнаний Афганістан.
Президент України Петро Порошенко пояснив нам, що таке рішення прийняте, "оскільки в України вже є особливий статус на рівні співробітництва між США та Україною" і це нібито вище ніж той статус основного союзника, який має, наприклад, Аргентина.
Після такого пояснення залишаються декілька питань.
Питання перше. Навіщо тоді було ще декілька годин тому назад главі держави просити Конгрес США про надання такого статусу, якщо він особливо нічого нового Україні не надає?
І чи дійсно ми і зараз можемо брати участь у спільних оборонних ініціативах, спільних дослідженнях військового характеру, у ряді обмежених контртерористичних операціях, отримати можливість постачання з США деяких видів озброєнь та брати спільну участь у космічних проектах, як це було б, якщо ми отримали такий статус?
Питання друге. Чи отримаємо ми 350 млн. доларів, які передбачалася надати Україні у випадку надання їй статусу основного союзника поза НАТО?
Чи правий Wall Street Journal, який у своїй статті написав, що замість зброї ми отримали лише аплодисменти Президентові?
Питання третє, насправді головне. Чому Барак Обама все-таки відмовив Україні у наданні статусу головного союзника США поза межами НАТО?
І яку роль у цій відмові зіграли Мінські домовленості з Путіним, про які ми практично нічого не знаємо і про які, напевне, в повному обсязі відомо США?
+3
Редактировать
Ответить
Нравится
Последние новости
Александр Караваев: «Понимаю, что далеко не все поймут моё решение»
Воспитанник «Динамо» не знает, останется ли он в «Александрии» после вылета из УПЛ
10 июня. Сегодня родились... Вивчаренко — 24
Александр Караваев: «Я не играл и понял, что не нужен «Динамо»
Ванат, Ярмоленко, Буяльський, Пономаренко та інші. 10 найкращих голів "Динамо" у сезоні 2025/2026
Олександр КАРАВАЄВ: "Грати проти "Динамо" буде важко в емоційному плані, але на полі друзів немає"
«Миколенко, вероятно, входит в пятерку худших на своей позиции в АПЛ», — журналист BBC
Олександр КАРАВАЄВ: "В "Динамо" мені обіцяли контракт взимку на зборах, а запропонували аж у травні. Костюк зі мною до травня розмов не проводив"
Официально. Александр Караваев покинул «Динамо» и стал игроком «Шахтера»
Артем Милевский: «Воронин после матча со Швейцарией на ЧМ-2006 меня Львом окрестил»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%