Сообщение #593581 Просмотреть на стене →

Ага, внєзапно подав голос стєржнєносний гордий павіан Гепа він же Кернес, шо він своєю грудью, ну тоїсть красной жопой став на захист поруганих у Харкові ідолів комуноупиряки Лєніна, поклявся жизню Добкіна шо всьо отремонтірує у лучшем відє(чорна шутка). Вчоний кіт щитає шо в даному случаї гордому примату лучче би мовчать і не відсвічувать потому шо кіт злопам'ятний і може пригадать, як Гепа собирав народні гроші на восстановлєніє ідола у Києві, в остатку ні ідола ні грошей, от тіки вже не помню чим тоді він клявся, но то таке чим клявся то і боком вилізе, якшо уже не вилізло.

мурзікньюс вам на ніч
http://repka.club/blogs/murziknyus/item/533-murziknius
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%