Сообщение #588732 Просмотреть на стене →

2valdemarua (19.08 в 22:25) № 588715
-----------------------------------------
>> Я поясню для упоротих ідіотів. Один раз. І всьо.
Може і є колона, звідки я знаю. А може і немає. Я цього не можу знати

Ти можеш це пояснити хіба що собі. Це знає Воронченко, командувач АТО в Луг. області. Президенту вже доповіли. Якщо ні - хай дивиться Воронченка по Громадському.

>> Суть в тому, що не дивлячись на те фейк це чи не фейк - пєтяпідор лічно вже не розбомбив колону і наніс рівно 0 ударів.

Суть навіть не тільки в тому, що вона вже потрапила до Луганська. А в тому, що Пєтя взагалі нічого не зробив. Вже пройшло майже 12 годин, вся країна гадає, чи фейк це. Дізнається від Воронченка по Громадьскому, що не фейк. Гарант - заховався в кабінеті. Пєтя - кращий! Слава Україні!
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%