Сообщение #588712 Просмотреть на стене →

2valdemarua (19.08 в 22:09) № 588710
-----------------------------------------
А вже не до смєхуєчок та гуморного випєндрьожу, тому що судячи ось з того, що нижче (командувач АТО на Луганщині підтверджує інфу), вище політ. керівництво країни - саме ті, ким їх називають. Тому що відсутність термінової публічної реакції президента на офіційно же оголошену владою інфу - це поза межею. А так - вторгнення дійсно немає. Пєтя кращий.
Командувач АТО в Луганські області Ігор Воронченко телефоном Громадському підтвердив інформацію про те, що на Луганщині перебуває колона російської військової техніки.

«3 дні тому колону ЗС Росії зайшла на територію України. Це 1200 осіб, ймовірно, військовослужбовці РФ, 150 одиниць бронетехніки – в тому числі танки та «Гради»», - сказав він.

Як повідомлялося раніше, колона наразі знаходиться на вулиці вулиці 30 років Перемоги.

http://www.hromadske.tv/society/komanduvach-ato-na-luganshchini-pidtverdiv-informa/
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%