Сообщение #588218 Просмотреть на стене →

2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:45) № 588197
-----------------------------------------
Дякую. Тепер я тобі розкажу щось.

Батя мій хоронить не вперше хлопців з зони АТО, робота така, що йому все це треба робити.
З ним через це тяжко говорити... Мама моя регулярно допомає хлопцям на сході. Знайомі служать там, і кого знаю - голосували за Пороха. І диво - ці всі люди кажуть що да, вони надіялися на краще але все одно вірять в Пороха. Поки що.

Буде момент коли все заінчиться. Або ж ні. І якщо це не закінчиться - ці люди підуть і за Порохом. Оце я просто ЗНАЮ. Питання в тому чи ти не станеш до того часу трактувати їх як антимайдан, бо вони ж стільки часу були за Пороха, якого ти розсєкрєтіл ще до виборів.
 
+1
Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%