Сообщение #588184 Просмотреть на стене →

2do3ep (Херсон) (19.08 в 12:32) № 588163
-----------------------------------------
Окей. Просто я ж кажу. Не я, ніхто з моїх рідних чи знайомих ніколи не голосував за Яника.
Але багато з них проголосувало за Пороха. Я їх знаю як розумних і освічених людей.

Що не заважає іншим розумним освіченим людям як ти чи Дудар голосувати не за нього. Це якраз і є демократія.
А хтось ще голосує за Пороха а потім в нім розчаровується.

Просто не треба ляля, що ті люди кого я знаю і голосували за Пороха раптом стали зрадниками, овощеподібними чи ще щось. Просто через те, що ти так це сприймаєш. Але це не міняє суті моїх знайомих чи рідних і моєї суті теж.
 
Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%