Сообщение #488545 Просмотреть на стене →

Шо тут у вас?
Знову схід хоче довбитись з Московією у дупу, а ви їм заважаєте?
Каг жеж таг?
Там ось у Криму місяць пройшов, а окрім пізданутих бабулєк, шось я дуже радих не бачу.
Зараз ще москальскьки мусора їм гайки прикрутять, ми вже водичку відключили, ще залишилось електрику відімкнути (там вже про це поговорюють серйозно, бо грошей жеж ніхто не платить) і все.
Веселуха почнеться.
Найголовніше завезти побільше кулеметів на кордони Херсонської області, щоб коли ця голодна срань рване через перешийок, то щоб стволи не перегрівалися.
НікТоо з родиною, якщо щось, чекаю у себе, перепустку спеціальну буду мати.

Лугандонська срань тоже може йти туди, де за кордоном в кількостах кілометрах від них "щасливо" живуть російські шахтарі зі збиткових шахт.

Бо чим далі я читаю скільки ми їм повинні, тим більше хочеться послати їх на хуй.
 
+5
Последние новости
Последний гол Цыганкова за «Жирону» стал юбилейным для этого клуба в чемпионате Испании за историю Шовковський знайшов приємне заняття після відставки з "Динамо" Ультрас "Боруссії" оголосили бойкот матчу з "Аталантою" на тлі дій влади Італії: "Жодного разу за 16 років ми не стикалися з подібним. Ці заходи не можуть бути стандартною практикою" Володимир ЦИТКІН: "У діях "Динамо" було мало продуманих рішень, інтенсивності" Фонд братьев Суркис оказал помощь полицейским, пострадавшим от теракта во Львове Роман Блавацький - арбітр матчу "Динамо" - "Епіцентр" Олег Дулуб: «Впечатление от игры «Динамо» двоякое» «Александрия» обращалась в «Динамо» по поводу проведения матча с «Оболонью» "Якщо буде виклик у збірну, буду радий": форвард "Динамо" Пономаренко про гол "Руху" та свою мету "Динамо" – "Епіцентр": бомбардирські розклади
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%