Сообщение #433988 Просмотреть на стене →

Верховна Рада звільнила суддів КС, які своїм рішенням повернули конституцію, яка розширила повноваження президента Віктора Януковича.
За таке рішення проголосували 307 депутатів.
Їх пропонується звільнити за порушення присяги та за вчинення антиконституційних дій достроково припинити повноваження суддів КС, звільнити їх з посад.
Так, пропонується звільнити суддів, призначених за квотою Верховної Ради: Анатолія Головіна, Михайла Колоса, Марію Маркуш, В'ячеслава Овчаренка, В'ячеслава Пасенюка.
Крім того запропоновано звільнити суддів, які були призначені за квотою президента Юрія Бауліна та Сергія Вдовіченка.
Крім того ВР рекомендує з'їзду суддів протягом 3 днів скликати позачергове засідання і звільнити суддів КС, призначених за його квотою.
Є лише два судді, яких пропонується залишити на посадах є судді Віктор Шишкін і Стецюк, які не підтримали рішення КС скасувати конституцію 2004 року.
Рішенням ВР також доручається ГПУ порушити кримінальне провадження по факту винесення незаконного антиконституційного рішення від 30 вересня 2010 року. Таким чином це стосується судді Стрижака, який вже не є суддею КС, але підтримав скасування конституції 2004 року.
----------------------------
Терпіння панове!!!!
 
+3
Последние новости
Дмитрий Безотосный: «Будет интересно увидеть молодежь «Динамо» на фоне опытного «Карабаха» Дмитро БЕЗОТОСНИЙ: "Для мене досвідчений "Карабах" - фаворит у протистоянні з молодим "Динамо" Новий тренер "Динамо" U-19 Вадим МІЛЬКО: "Футболісти мають відповідати за гру, а я відповім за результат" Вацко озвучив суму викупу, яка прописана в новому контракті Пономаренка з "Динамо" Артем КРАВЕЦЬ: "Так, Волошин "вимкнувся" в моменті з голом ПАОКа. Але чому також "вимкнулася" вся команда? Це нагадувало апокаліпсис" «Шахтер» побил рекорд «Динамо» в УПЛ Арда Туран: «Особенно полезными для нас будут атакующие способности Караваева» Опровержение. «Динамо» не выходило на «Стандард» с предложением по Лоуренсу Александр Бабич: «Караваев — не предатель. Не думаю, что фаны «Динамо» будут его слишком сильно «хейтить» Стало известно, кого у «Динамо» может арендовать «Заря»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%