Сообщение #414785 Просмотреть на стене →

Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош
АЛГОРИТМ РЕВОЛЮЦІЇ

1. Тримаємо периметр Майдану. Укріпляємо оборонні позиції. Продовжуємо набір добровольців, структуризацію, забезпечення всім необхідним і вишкіл сил Самооборони та «Правого сектору», з метою перетворення їх у структури Національної Гвардії, Безпеки, Поліції.

2. Проводимо партизанські вилазки у Києві. Під ногами окупантів повинна горіти земля! Влаштовуємо полювання на представників бандформування «беркут», «тітушок», депутатів «регіоналів», комуністів.

3. Пропагандивно опрацьовуємо силовиків. Перехід однієї військової частини на сторони повстанців – 50% Перемоги.

4. Силами політичних партій та громадського сектору проводимо різноманітні мирні заходи: демонстрації, блокування установ, пікетування, флеш-моби тощо.

5. Автомайдан збільшує кількість денних пропагандивних акцій.

6. Дяільність опозиційної трійки виявилась неефективною, тому розширяємо кількість людей, які приймають рішення на Майдані. Бачу приблизно такий ряд: Андрій Парубій, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Юрій Луценко, Віктор Балога, Анатолій Гриценко, представник «Правого сектору», можливо ще хтось.

7. Проголошуємо Революційне правління в Україні, формуємо Національну гвардію, Безпеку, Поліцію.

8. В областях продовжуємо взяття під контроль адміністративних будівель та перебирання всієї повноти влади революційними органами на місцях. Розширяємо територію Революції.

9. Готуємося до можливої військової агресії Російської імперії.

10. Розпрацьовуємо і реалізовуємо плани по арешту Януковича та його приспішників.

11. Менше звертаємо увагу на Захід. Він солодкоголосий, але продажний і вже неодноразово зраджував українців.

«Правому сектору» вдалось дати новий поштовх Революції та наблизити час Перемоги. Дехто знову намагається збити її темп. Цього допустити не можна. Янукович боїться тільки сили… Кров Героїв Революції не має пролитися марно!

Разом – до перемоги!
 
+9
Последние новости
Дмитрий Безотосный: «Будет интересно увидеть молодежь «Динамо» на фоне опытного «Карабаха» Дмитро БЕЗОТОСНИЙ: "Для мене досвідчений "Карабах" - фаворит у протистоянні з молодим "Динамо" Новий тренер "Динамо" U-19 Вадим МІЛЬКО: "Футболісти мають відповідати за гру, а я відповім за результат" Вацко озвучив суму викупу, яка прописана в новому контракті Пономаренка з "Динамо" Артем КРАВЕЦЬ: "Так, Волошин "вимкнувся" в моменті з голом ПАОКа. Але чому також "вимкнулася" вся команда? Це нагадувало апокаліпсис" «Шахтер» побил рекорд «Динамо» в УПЛ Арда Туран: «Особенно полезными для нас будут атакующие способности Караваева» Опровержение. «Динамо» не выходило на «Стандард» с предложением по Лоуренсу Александр Бабич: «Караваев — не предатель. Не думаю, что фаны «Динамо» будут его слишком сильно «хейтить» Стало известно, кого у «Динамо» может арендовать «Заря»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%