Сообщение #412275 Просмотреть на стене →

2AntiMadridista (20.01 в 16:49) № 412262
-----------------------------------------
Якщо вийде, то вже не будуть мирно дивитись в очі беркутівцям, самі беркутівці, мабуть це розуміють, наскільки радикалізоване суспільство, у них теж є сім*ї.

Бив беркут, коли його було в пять раз більше.
Коли беркута менше - інстинкт самосахранєнія у нього теж присутній.

Якщо б зараз Луцик, замість "поваги до оппо трійці", вийшов та очолив повстання, то впевнений, що через неділю-дві, ми б почули про дострокові вибори преза та ВР.
Але він сить, чи є інші фактори.
 
Последние новости
"Евертон" з Миколенком програв "Борнмуту" Колишній динамівець Назарій Русин увійшов до символічної збірної туру в чемпіонаті Польщі Андрій Ярмоленко провів 540-й матч у складі українських команд на топ-рівні В «Динамо U-19» на просмотре находится игрок, который ранее был в системе «Олимпиакоса» Олег Федорчук: «Сейчас «Динамо», «Шахтер», ЛНЗ, «Карпаты» выбирают всех талантливых детей на раннем этапе» Олег ФЕДОРЧУК: "В "Динамо" було важко проявити ініціативу. Ніхто не вірив, що я сам вирішив звідти піти" Циганик оцінив вірогідність переходу Гуцуляка в "Динамо" Ігор КОСТЮК: "Динамо" будує сучасну модель гри: вертикальну, зональну, інтенсивну. Вболівальник повинен впізнавати "Динамо" на полі" Игорь Костюк: «Динамо» строит современную модель игры: вертикальную, зональную, интенсивную» Официально. Определилось время начала двух заключительных контрольных матчей «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%