Сообщение #349890 Просмотреть на стене →

Я у вівторок перед матчем розказував хлопцям, що є у мене друг, якому його дівчина вирішила зробити кілька сюрпризів на день народження. Одним з них була ідея попросити привітати Д. Гармаша.
Карочє вона через знайомих знайомих знайшла його номер, написала смс в якій пояснила що до чого. Через кілька годин Дєніс перезвонив і запропонував подарувати підписану футболку. Її повинна були віддати дружина Дєніса вчора зранку.

Ну ось власне і результат – http://instagram.com/p/eHkhImRLD8
Рєспєкт Дєнісу! :)

PS Але Толян всьо равно лутший!!!
 
+3
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%