Сообщение #330615 Просмотреть на стене →

2ERGO (05.08 15:15) № 330609
-----------------------------------------
Коли команда грає краще, але програє...якісь же чинники до цього призвели? Провали окремих гравців...вже обговорюємо й ще будемо обговорювати. Тренерські прорахунки...треба обговорити, але поки обмежуємось "Блохін- нє трєнєр". Але те, що певна команда грає за окремими, ніж весь футбольний світ правилами( точніше зовсім без правил) - замовчувати це не можна. Вчора один мій товариш(дуже вже йорнічав, що ми приділяємо багато уваги "суддівству" матчу) великий любитель всіляких ігр в карти, швиденько змінив свою точку зору, коли йому пояснили, що сідаючи за стіл на гру, це як би передбачає, що всі грають за однаковими правилами, що краплені карти недопустимі, шуллєрство карається не жорстко, а жорстоко.
Питання "Що робити" знову таки на часі...
 
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%