Сообщение #3137725 Просмотреть на стене →

"Всезбили" і пожежа - до того нам не звикати. Як і до того що зелений пафосний 3.14здьож щоразу має сумні наслідки, і Привид Бункера Большевік ходитиме ще довго без упокоєння.
Але тут як волею долі енергетик, маю зазначити що секрету для орків особливо і не було, бо такі речі в принципі не засекретиш допоки існує супутникова розвідка. Та і БПЛА-розвідники над ділянкою літали не раз. Питання ж в іншому... скажу абстрактно, але суть ви вловите: якщо, наприклад, на місці розйобаної в ноль якоїсь ТЕЦ на величезній площадці понастягати докупи пару десятків міні-ТЕС, які надали нам з усього світу, щоб підключити їх всі в одному місці до труб тепломережі опалення... як думаєте, орки туди не влуплять?
Неможливо убезпечити наземні цілі, які від початку мають фатальний недолік в плануванні= концентрацію і зосередження "на відкритій".

Люмьєре
 
Последние новости
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%