Сообщение #3137079 Просмотреть на стене →

AG
🤔Літня перерва може стати вирішальною для Ферстаппена

Макс Ферстаппен може отримати реальний шанс достроково розірвати контракт із Red Bull, і після Гран-прі Барселони цей сценарій став помітно ближчим.

За інформацією GPblog, у контракті Макса є пункт, який дозволяє йому самостійно вийти з угоди, якщо перед літньою перервою він не буде у топ-2 чемпіонату. Контракт Ферстаппена з Red Bull чинний до кінця 2028 року.

Після Барселони ситуація для Red Bull виглядає складно:

🟠Ферстаппен відстає від Кімі Антонеллі на 101 очко
🟠До Гамільтона, який іде другим — 60 очок
🟠До літньої перерви залишаються 4 Гран-прі та 1 спринт
🟠Максимально доступно — 108 очок

Теоретично Макс ще може піднятися у топ-2. Але для цього йому потрібно майже ідеально провести наступні етапи, а суперникам — втратити дуже багато очок.

Поки Ферстаппен не дає Red Bull жодних гарантій щодо свого майбутнього у команді, і залишає всі варіанти відкритими.

🟧No Grip F1 News (https://t.me/No_Grip_F1)
 
Последние новости
Джерело: Колишній тренер "Динамо" працюватиме у ФК "Харків" Джерело: Сьогодні Кендзьора підпише контракт із "Динамо" Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: "Кендзьора - однозначно підсилення для "Динамо". Три-чотири якісні гравці з міжнародним досвідом киянам 100% не завадять" Експерт: "Лінія оборони та якість легіонерів, які запрошуються до "Динамо" останніми роками, м'яко кажучи, не витримують жодної критики" Официально. Александр Яцык перешел из «Динамо» в «Харьков» Артем Федецкий: «Лично для меня невыход «Динамо» в основной этап Лиги Европы будет провалом» «Динамо» на сборе в Австрии: Вивчаренко постепенно возвращается к полноценной работе Джерело: Колишній тренер збірної України та "Динамо" повертається до УПЛ «Динамо» — «Славия»: утверждено время начала спарринга Воротар "Чернігова" пояснив, чому обіцяв плюнути в обличчя тим, хто назве "Динамо" поганою командою
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%