Сообщение #3101701 Просмотреть на стене →

Fil
🤯В Латвію та Естонію летіли дрони з рф та Білорусі: один з них влучив у трубу естонської електростанції, – ЗМІ.

Деталі:
▪️Перший дрон залетів з Білорусі, пролетів (https://www.delfi.lv/193/politics/120112044/informe-par-kraslavas-novada-eksplodejuso-dronu-video-tiesraide)вздовж латвійсько-білоруського кордону, а потім полетів до рф. На території Латвії він був 24 хвилини.
▪️Другий дрон залетів із росії і вибухнув поблизу села Доброчина за 400 м від житлових будинків.
▪️Один дрон залетів і на територію Естонії, пише (https://www.err.ee/1609976868/venemaalt-lennanud-droon-tabas-auvere-jaama-korstent) ERR. Він поцілив у димову трубу однієї з електростанцій.

Влада країн заявляє, що це могли бути українські БпЛА, які збилися з курсу через роботу РЕБ у російському небі.

Підла Україна!
 
Последние новости
Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%