Сообщение #3101209 Просмотреть на стене →

AG
🇺🇸🛢🇮🇷 Американські нафтові компанії можуть отримати прибуток у розмірі 63 млрд доларів через війну в Перській затоці, — Financial Times.

💬Якщо середня ціна на нафту цього року становитиме 100 доларів за барель, американські виробники опиняться серед найбільших вигодонабувачів.

💬За оцінками інвестиційного банку Jefferies, компанії США отримають додатковий прибуток у розмірі 5 мільярдів доларів лише цього місяця завдяки 47-відсотковому зростанню цін на нафту з початку конфлікту.

💬Додатковий грошовий потік принесе користь американським сланцевим компаніям, які мають обмежену діяльність на Близькому Сході. Але для найбільших міжнародних нафтових компаній ситуація складніша.

💬Компанії ExxonMobil і Chevron, а також їхні європейські конкуренти BP, Shell і TotalEnergies, мають значні активи в Перській затоці і більшою мірою постраждали від закриття Ормузької протоки.

💬BP і Exxon входять до числа компаній, які найбільше постраждали від кризи на Близькому Сході: понад п'ята частина їхнього вільного грошового потоку припадає на цей регіон.
 
+1
Последние новости
Супряга у старті "Епіцентру" на матч з "Рухом" Олег ДУЛУБ: "Цей матч – гра за шість очок. Супряга – просто фантастика" Президент "Ференцвароша" розповів, чому Ребров залишив клуб Болельщики «Эвертона»: «Почему Миколенко так растерялся в игре против 16-летнего подростка?» «Динамо» под руководством Костюка уже превзошло достижение Шовковского «Главный тренер сказал, что с «Динамо» мы сыграли достойно», — вратарь «Левого Берега» «Причина ухода Реброва — в его эго, которое начало конкурировать с брендом клуба», — президент «Ференцвароша» Олег Дулуб: «Супряга забил дважды — просто фантастика» "Чому Миколенко так розгубився у грі проти 16-річного підлітка?". Фанати "Евертона" про гру українця з "Арсеналом" Джерело назвало футболістів, які вперше потраплять до списку Реброва на матчі збірної України. Серед них – Пономаренко
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%