Сообщение #3100630 Просмотреть на стене →

Так і запишемо.

Угорці тупо затримали працівників, які вкотре знаним маршрутом везуть готівку, яку інакше просто в Україну не завезеш зараз. І цій практиці вже мінімум 4 роки.

Тупо роблять хайп про військову мафію, мільярди доларів і золото, неясно куди і для кого. Хоча добре розуміють, що це гроші Райффайзена.

Роблять круглі очі чому не переказом між Райффайзен Австрія і Українським відділенням, хоча зрозуміло що в Україні потрібна готівка.

Пиздять щось про трасу М5 і сербів, ну Гріну норм, хоча це частина Будапешта фактично де їх повязали, і взагалі яке їх собаче діло як везуть такі гроші, очевидно що у таких маршрутів є свої процедури безпеки. Можна їхати хоч через Рим.

МЗС дає зрозуміти, що ви ахуєлі. Австріяки думаю теж натякнули неофіційно. І все. Страшенні бандити на свободі. Гроші теж або передадуть назад австрійцям або щось вирішать.

Ну і бувший СБУшник. Як же без цього. Такі ван ажі вчителі возять зазвичай. Хто б міг подумати, що спецслужби також працюють з фінустановами.

 
+1
Последние новости
«Против Динамо хотели сыграть так, чтобы у наших конкурентов ноги начали трястись», — нападающий «Кудривки» "У наступному сезоні "Динамо" має виправити ситуацію". Протасов поставив "Олімпіакос" як приклад київському клубу Форвард «Динамо» ответил на вопрос, останется ли он в «Черноморце» ЗМІ: "Динамо" хоче підписати Деллову у літнє трансферне вікно - відома сума потенційного трансферу "Атлетико" хоче зберегти Гонсалеса, який належить "Ювентусу" "Динамо" відзначило поважний гольовий ювілей у першостi U-19 Стало известно, сколько хочет получить софийский ЦСКА за своего защитника, который интересен «Динамо» «Довольно неожиданная победа сборной Украины над Польшей добавила оптимизма», — бывший полузащитник «Динамо» Transfermarkt обновил трансферную стоимость футболистов УПЛ. Представитель «Динамо» на втором месте В «Динамо» прокомментировали публикации в СМИ вокруг Пономаренко и Волошина
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%