Вчора мені сказали, що на заправках перестали заправляти побутові газові балони. Я не повірила, бо буквально кілька днів тому сама заправляла балони для опалення дому.
У мене автономне опалення. Газ до мого будинку фізично неможливо підвести — це означає «купити півсела». Я за власні гроші зробила проєкт, узаконила все, поставила котел, пережила його поломки й витратила шалені суми лише для одного: щоб не залежати ні від кого і пережити зиму з дітьми.
Сьогодні ця ж людина дала фідбек. Він об’їхав багато заправок — і ніде не заправили побутовий балон. Потім була розмова з керівництвом однієї з заправок, де сказали прямо: це вказівка з Офісу президента.
Не заправляти побутові газові балони, які йдуть на опалення і приготування їжі там, де немає газу. Перевіряють чеки. Вимагають встановлення додаткових камер. Щоб ніхто, не дай Боже, не заправив п’ять–десять літрів і не вижив.
На вихідних обіцяють мінус 22–25. В країні війна. Енергетика розбита. Люди давно рятуються як можуть.
І в цей момент, за вказівкою з Офісу президента, людям фактично перекривають можливість обігріти власні домівки — після того, як вони самі, без держави, за власні кошти, зробили автономне опалення.
Ви там взагалі береги попутали?
Якщо це не геноцид нації — то не називайте мені це інакше. Якщо це брехня, і заправки брешуть, прошу втрутитись в цю ситуацію та надати відповідь Офіс Президента України. Бо в такому випадку і я піду дороги перекривати.
Ярова