Сообщение #3087047 Просмотреть на стене →

AG
​❗️Суд дозволив Шуфричу вийти з-під варти під заставу — є ухвала Київського апеляційного суду від 6 січня, — ЗМІ.

До запобіжного заходу, у вигляді тримання під вартою, внесли альтернативу з внесенням застави в 33 мільйони 280 тисяч гривень.

Син Шуфрича не має сумнівів, що заставу за батька внесуть. Серед соратників Шуфрича є задекларовані доларові мільйонери.

🇺🇦 ЮРИДИЧНИЙ ТЕЛЕГРАМ
кандидат з досвідом )
 
Последние новости
Замість УПЛ обрав Саудівську Аравію: форвард, яким цікавилося "Динамо", офіційно знайшов нову команду Артем МІЛЕВСЬКИЙ: "Я хочу нарешті побачити "Динамо". Нормальне "Динамо", яке розуміє, як хоче грати" "Динамо" – "Олександрія" 0:0. Першість U-19. LIVE!!! Саване у старті Михаил Кополовец: «Если «Динамо» и пройдет «Карабах», то с большими трудностями» «Ему нужен был какой-то толчок и он это понимал», — генеральный директор «Карпат» про переход Сыча в «Динамо» Журналист рассказал о разговоре между руководителями «Динамо» и Ребровым Відомо, хто розсудить "Динамо" та "Верес" у 2-му турі УПЛ TYTANOVI за підтримки "Динамо" створюють команду з ампфутболу для ветеранів Журналіст: "Влітку була зустріч Суркіса та Реброва. Думаю, що якщо "Динамо" не потрапить до групового етапу єврокубків, то буде зміна тренера" Румынский клуб направил «Динамо» предложение по Тиаре
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
12%
12%
Менше трьох місяців
25%
25%
До півроку
22%
22%
До року
15%
15%
Більше року
25%
25%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%