Сообщение #3086907 Просмотреть на стене →

А як же Перша група інвалідності?
Колись у 1997 році я був ,як і пізніше (до того у ,80-х початку 90-х років у дитячих )був у дорослому санаторіях Влітку 1997 був в санаторії"Салют" (тричі був) в Одесі для інвалідів від Управління Соцзахисту -поруч з Площею 10 квітня(Визволення Одеси від нацистів) д від зупинки трамваєм та тролейбусом до Аркадії
Так от -багато було Інвалідів ВОВ -без кінцівок -руки або ноги й казали,що не дають Першу групуоишкнь друга
А Перша лишень лежачим повністю які себе не обслуговують повністю
#інваліди #медицина
А тепер світом катають з Першою групою інвалідності..
 
Последние новости
"Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд "Жиліна" назвала точний час початку контрольного матчу проти "Динамо" "Полісся" не взяло на збори колишнього гравця "Динамо" і відпускає його з клубу Костюк перелічив сильні сторони "Університаті Клуж" і визнав, що для "Динамо" були й простіші варіанти Определился ещё один соперник «Динамо» по контрольным матчам на австрийском сборе
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%