Сообщение #3085991 Просмотреть на стене →

Там,у Одеській області жопа Я не про вимушений потяг Одеса+Кишинів через Жмеринка ,Могильов-Подільський -18 годин дороги ,а про те,що після того як русня розбомбила міст через р Дністер частина Одеської області залишилася відрізаною й тепер лишень через Вінницьку область та Молдову можна потрапити знову у Одеську область
І такої логістики повно по Україні:((
Коли не будували ні основних,ні запасних мостів поруч і тепер така жопа В інших областях України теж жопа якщо таке станеться
https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/12/21/7227655/

Через російський удар по Одещині закриті два КПП на кордоні з Молдовою
Новини — Четвер, 18 грудня 2025, 18:32 — Олег Павлюк
Поділитись:
У звʼязку з ударом російського дрона по єдиній автомобільній трасі, що веде на південь Одеської області, було призупинено роботу двох пунктів пропуску на кордоні України та Молдови.

Як пише "Європейська правда", про це повідомила Прикордонна поліція Молдови.

У молдовській Прикордонній поліції повідомили, що близько 16:00 російські дрони завдали удару по мосту на трасі Одеса – Рені в районі українського села Маяки.

"Прикордонна служба інформує громадян, що робота пунктів пропуску "Паланка – Маяки-Удобне" та "Тудора – Староказацьке" припинена. Рекомендуємо громадянам уникати поїздок у зазначену зону та виявляти підвищену обережність", – йдеться в повідомленні.

Як повідомив очільник Одеської військової адміністрації Олег Кіпер, унаслідок удару російського дрона по цивільному авто загинула жінка, її трьох дітей було доправлено до лікарні з тілесними ушкодженнями та гострою реакцію на стрес.

Після багаторазових обстрілів мосту через Затоку і вимушеного закриття того шляху дорога через Маяки лишалася єдиним автошляхом, що з'єднує Одесу та південь Одеської області. Втім, оскільки вона на невеликій ділянці проходить територією Молдови, рух нею був ускладнений.

Наразі невідомо, наскільки серйозними є пошкодження мостового переходу через Дністер у Маяках.

Нагадаємо, в ніч з 1 на 2 грудня 2025 року призупиняли роботу прикордонного пункту пропуску "Джурджулешти-Рені" на кордоні з Молдовою.

У листопаді через технічний збій не працювали всі КПП на українському кордоні.
https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/12/18/7227498/
 
Последние новости
Блогер: "Враховуючи, що всі, кого Луческу і Шовковський вважали непотрібними, зараз можуть стати гравцями старту, я не впевнений, що "Динамо" реально потребує підсилення" Смоловий оцінив перспективи Маткевича в "Динамо" і сказав, з ким він може конкурувати за місце в стартовому складі Миколенко получил желтую карточку в матче за «Эвертон» за споры с арбитром, но вошел в ТОП-3 своей команды по оценкам Журналист: «Задача «Динамо» на вторую часть сезона — победа в Кубке Украины и выход, таким образом, в Лигу Европы» Журналіст: "Для мене Бленуце на першому місці саме як символ селекції київського "Динамо". Хоча кажуть, що в перші місяць-півтора він "орав землю" Джерело сказало, чи поверне "Динамо" Саленка та Малиша з оренди в "Зорі" ЗМІ: Маткевич вже в січні може повернутися в "Динамо" з оренди в "Зорі" Шапаренко дал понять руководству «Динамо», что намерен покинуть клуб в 2026 году, — источник «Судьба Костюка в «Динамо» будет решена в середине января», — журналист Михаил Спиваковский: «Мой прогноз, что Торреса в «Динамо» уже не будет»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%