Сообщение #3085985 Просмотреть на стене →

AG
Ми дуже агресивно відреагували на перший в історії України трансфер професійного спортсмена, який відкрито підтримує z-ідеологію «русского мира» (ще й усією родиною), і який до того ж потрапив в Україну лише тому, що через санкції його перехід на болота зірвався.
Терміни, коли люди з подібною репутацією зможуть з’являтися у професійному спорті в Україні, ми з наївності оцінювали якщо не вічністю, то десятиліттями після закінчення війни. Тому цей трансфер викликав у нас нестримну реакцію. А треба було лише почекати пів року, і з цієї дистанції подивитися на результати — вони ох*єнні :)
Форвард Владислав Бленуце у 25-му році в плюс так і не вийшов.
Тривала інтрига — чи зможе автогол у Кубку України допомогти Владиславу обійти, здавалося б, вічний рекорд іншого легендарного форварда Гладкого, який завершив кар’єру нападника «Динамо» з нулем голів, — зрештою розв’язалася після гола «Зрінськи». В обох КПД — нуль, однак за забитими румун все ж вище.
Ми побачили, як за гроші Владислав одягає український прапор і заряджає «Слава Україні», а потім добровільно віддає половину грошей на фронт, а на другу купує авто, після чого психологічно ламається, і як результат — новий головний тренер не бачить його у складі, тим більше коли є Пономаренко.
Наразі Бленуце намагається довести у ФІФА, що має право на трансфер з Києва (Славко, якщо потрібна допомога — використовуй відео зі стрільбою по мішенях).
Чудовий, хочеться вірити, фінал динамівської кар’єри. Із мінусів (окрім 2,5 млн $ у його нинішнього власника) — жодних.
«Бленуце — наш гравець, наша бойова одиниця. Він один із нас, ми разом з ним. Що я можу сказати вболівальникам? У них є своє бачення, ми з цим не погоджуємося».
Збіг, але приблизно з часу цієї заяви «Динамо» входить у піке рекордної серії та тренерської кар’єри легендарного воротаря.
Але не варто забувати і про провідні динамівські сайти, які ігнорували акції ультрас проти румуна. Пам’ятаємо й кумедну динамівську пресслужбу, яка будувала антикриз у соцмережах однотипними коментарями на підтримку.
І хоч ми цього не забували, скандал зайвий раз нагадав політичну належність двох із трьох власників «Динамо» Київ.
P.S. Окремо хотілося б подякувати за все, що відбувається, панові Луческу та його другові Запорожану, які продовжують знущатися з власників «Динамо».
Перефразовуючи відому цитату Тарантіно:
«Ми не лише продамо тобі Бленуце і заробимо на цьому,
ти ще стоятимеш, обтікатимеш і радітимеш цій покупці».
 
+1
Последние новости
В'ячеслав Суркіс про поразку "Динамо" U-19 від "Атлетіко" з рахунком 2:6: "Важкий результат. Ми повернемося сильнішими" Криштиану Роналду планирует продолжать бойкот, пока «Ан-Наср» не погасит долги по зарплате Співаковський перелічив фактори, які поки заважають оренді Назарія Русина в "Карпати" Стала відома умова, за якої Роналду перестане бойкотувати матчі "Аль-Насра" "ТаТоТаке": Екс-воротар "Динамо" Максим Коваль повертається в Україну Максим ГІЛЕНКО: "Мені геть не віриться, що "Металіст 1925" цього сезону буде вище за "Динамо" Роман САЛЕНКО: "Хотів ще раніше перейти в дорослий футбол, але тоді мене підтягували до першої команди "Динамо" Максим Коваль достиг предварительной договоренности с «Черноморцем» Журналіст: "Якби Усик зіграв за "Полісся" проти "Динамо", це була б фантастична історія" Роман Саленко назвав двох знакових гравців "Динамо", котрі підтримували його в київському клубі
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%