Сообщение #3023413 Просмотреть на стене →

AG
В матчі 12-го туру проти ЛНЗ футболісти «Динамо» здійснили 129 передач із просуванням м’яча і суттєво оновили рекорд сезону 2025/26 в Чемпіонаті УПЛ за цим показником. Попередній рекорд (101 передача з просуванням м’яча) належав «Шахтарю» і, за цікавим збігом, також було встановлено у матчі проти ЛНЗ. Нагадаємо, що обидва ці матчі виграв саме черкаський клуб.

«Динамо» також перекрило і рекорд минулого сезону за кількістю передач з просуванням м’яча за один матч (112 у виконанні «Оболоні» у матчі з «Вересом»).
 
Последние новости
«Динамо» интересуется вратарем-гигантом тернопольской «Нивы», — источник "Все завершилося на рівні чуток": Твердохліб розповів про інтерес з боку "Динамо", "Лестера" та "Норвіча" Олег Протасов: «В следующем сезоне «Динамо» должно исправить ситуацию» «Против Динамо хотели сыграть так, чтобы у наших конкурентов ноги начали трястись», — нападающий «Кудривки» "У наступному сезоні "Динамо" має виправити ситуацію". Протасов поставив "Олімпіакос" як приклад київському клубу Форвард «Динамо» ответил на вопрос, останется ли он в «Черноморце» ЗМІ: "Динамо" хоче підписати Деллову у літнє трансферне вікно - відома сума потенційного трансферу "Атлетико" хоче зберегти Гонсалеса, який належить "Ювентусу" "Динамо" відзначило поважний гольовий ювілей у першостi U-19 Стало известно, сколько хочет получить софийский ЦСКА за своего защитника, который интересен «Динамо»
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%