Сообщение #3012662 Просмотреть на стене →

Грін,а от що є про Кременчук (Полтавська область).

Кременчук повністю залишився без світла, є проблеми з водою і опаленням
Станом на ранок 8 листопада електропостачання відсутнє на всій території Кременчука Полтавської області. У місті частково немає опалення. Подавання води будуть здійснювати за графіками.

Про це повідомив мер міста Віталій Малецький, передає «Комерсант Український».

“Ворог продовжує завдавати ударів по енергетичних об’єктах України. Цього разу під атаку потрапив і наш район. Наразі електропостачання відсутнє на всій території міста”, – наголосив міський голова Кременчука.

З його слів, влада проводить необхідні заходи, щоб забезпечити роботу систем водопостачання, водовідведення та опалення в умовах повної відсутності електрики. У місті розгортають роботу пунктів незламності для мешканців міста.

Згодом Малецький уточнив, що міськводоканал перейшов на роботу в режимі резервного живлення. Запроваджено графік подавання води до міської мережі.

Графік подавання води у будні дні:

06:00 – 09:00
18:00 – 21:00
Графік подавання води у вихідні:

08:00 – 11:00
18:00 – 21:00
Очільник Полтавської обласної військової адміністрації Володимир Когут додав, що у Кременчуцькій громаді відсутнє постачання електрики, води та частково опалення. Влада організовує підвезення води для мешканців. У місті не працює електротранспорт: на маршрути виведені додаткові одиниці автобусів.

“Ворог завдав масованого удару по Полтавщині, цілив в об’єкти енергетичної інфраструктури. Одна людина травмована. Через атаку в області запроваджено спеціальні графіки аварійного відключення світла”, – наголосив чиновник.
https://komersant.ua/kremenchuk-povnistiu-zalyshyvsia-bez-svitla-ie-problemy-z-vodoiu-i-opalenniam/
8.11 2025
#історія #цитати #VIVAVIVAУКРАЇНА #суспільство #раша
 
Последние новости
«Чернигов» — «Динамо» — 1:3. Послематчевая пресс-конференция. Валерий Черный: «Ждём предложения по Татаренко от «Динамо» Олег Саленко: «Победа «Динамо» в Кубке Украины — единственный шанс для Костюка остаться тренировать и дальше» Цыганков принял решение покинуть «Жирону» «Мне ничего не известно. И вообще сейчас не ко времени», — Дмитрий Михайленко о том, что он возглавит молодежную сборную Украины Жоден гравець "Динамо" не потрапив у символічну збірну 29-го туру УПЛ, двоє – у резервному списку. Баблогло найкращий гравець, Протченко - найкращий тренер Андрей Воробей: «С «Динамо» у «Чернигова» такой трюк не пройдет» Максим Шацких: «В финале Кубка Украины будет бойня. Просто так победить на классе у «Динамо» не получится» "Мальдера гратиме, як Ребров": Експерт – про нового тренера збірної, Ярмоленка та заявку на Польщу і Данію Мирон МАРКЕВИЧ: "Виключаю недооцінку "Чернігова" з боку "Динамо" Олег САЛЕНКО: "Гра з "Чернiговом" буде до першого голу "Динамо", якщо кияни швидко заб’ють, далі вони вже суперника почнуть трощити"
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%