Сообщение #3012461 Просмотреть на стене →

UKRAINE NOW. ПОГЛЯД США. РЕМАРКА.

Зважаючи на те, що коїться у коментарях, хочу заявити наступне. 

1. Текст перекладу авторський, я намагався його зробити більш м'яким для сприйняття не вимиваючи суті. У оригіналі текст жорсткий у формулюваннях та для нас ще більш неприємний. Якщо більшість бажає, то я дам його надалі по статтях без купюр та художніх перебільшень чи "вітчизняних" ідіом.

2. Відповідати на нього у стилі радянської людини - "А зате у вашій Америці негрів лінчують", зі звинуваченнями на адресу США не є ознакою ані правоти, ані цивілізованості. 

3. Я не дарма прошу сприймати написане критично, бо зазвичай коли нам настійливо рекомендують давати у відкритий доступ подібні матеріали, то завжди переслідують якусь визначену та невідому нам в цілому ціль, про яку ми можемо тільки здогадуватись. Я примірно розумію, нащо українцям дали цей матеріал, хоча можу і помилятися, але свою думку публікувати не збираюся, бо вилечу з роботи. 

4. Вперше за часів Президента Трампа у тексті не тільки нещадна критика "всього та вся" в Україні, але й рекомендації для дій нашій владі та перше намагання адміністрації Президента визначитися з новою роллю США  у розвитку нашої Держави. 

5. Як нам довели, вперше подібний звіт готувала не виключно Розвідспільнота, але ще й "профільний" відділ  Держдепу, який координував умовне "зведення". 

6. Далеко не факт те, що Президент США взагалі буде читати цей матеріал - він його може викинути на  смітник не читаючи, або доручити Рубіо діяти на власний розсуд. 

7. Не зважаючи на те, що оцінки дані нашій виконавчій владі та іншим інституціям загалом справедливі, я особисто вважаю ті занадто жорсткими та концентрованими майже виключно на негативі, що особисто мені не подобається та наводить на роздуми. 

8. Я вимагаю від підписників поваги не  до Зеленського - до інституту Президентства. Я не голосував за Зеленського і ніколи в житті за нього не проголосую, бо вважаю його та його команду величезним злом для України. Але той є законно обраним Президентом моєї країни якого обрала більшість її населення.  І я, як би негативно не ставився до такого вибору, його поважаю та не буду виказувати зневагу до великої частини народу України яка зробила такий вибір, що і рекомендую робити підписникам. Срачі між прихильниками Порошенка та Зеленського не роблять нікому честі. Критика будь яких представників влади та її гілок в цілому це нормально та здорОво, я її вітаю на каналі. Огульне хаяння з ціллю возвести свого кумира на престол за рахунок приниження опонентів та переконати інших у власному ідіотизмі у вигляді "не того" вибору - моветон та реальний ідіотизм, який неуклінно призводить до втрат рейтингу вашого обранця. 

 Я все сказав. Поважайте себе та нашу Україну, бо саме вона понад усе, а не наші обранці. Шануймося - ми всі у одному човні і вигрібати нам всім з війни разом. У тому числі разом з наявною зараз владою. Гарного вечора та хоч більш-менш тихої ночі, яку нам, на жаль, скоріш за все спаскудять бидлюки. Продовження допису буде вранці.
 
Последние новости
Тренер "Жиліни" про матч з "Динамо" та інші контрольні поєдинки: "Нам цікаво пройти такі випробування. Кожен суперник має різний стиль гри" "Динамо" - "Жиліна". Контрольний матч. Прев'ю. LIVE 18:00. Перевірка словацьким грандом "Динамо" показало тренування за участю Кендзьори «Динамо» на сборе в Австрии: работа над техническими элементами, игровая серия и беговая работа "Швидкісні фланги та нападник". Український легіонер у Румунії назвав сильні сторони суперника "Динамо" "ТаТоТаке": "Динамо" приницпово не хотіло вести переговори з російським греком Саввіді з ПАОКа, тому за Кендзьору довелося переплатити Стало известно время начала контрольного матча «Динамо» с «Жилиной» Тренер "Динамо" пояснив своє ставлення до одружень Пономаренка, Волошина та Бражка У ЗМІ озвучили суму трансферу Максима Брагару з "Динамо" в "Полісся" Журналіст: "Динамо" підписує дуже молодого гравця з топового клубу Європи. Він вже побував у Києві і пройшов медогляд
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%