Сообщение #3011617 Просмотреть на стене →

2scorpions-7800 (23.10 в 13:45) № 3011614
-----------------------------------------
https://apostrophe.ua/ua/news/society/2025-10-23/rosiyany-rozstrilyaly-rodynu-tsyvilnyh-u-zvanivtsi-na-donechchyni--ofis-genprokurora/354945
рашенські виродки :(
#раша
У селі Званівка Бахмутського району Донецької області 20 жовтня цього року російські військові вбили п’ятьох мирних жителів. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Як зазначено, подружжя з двома синами переховувалося від обстрілів у підвалі приватного будинку. Туди увірвалися російські військові, які вимагали інформацію про українських захисників. Не отримавши відповідей, один із солдатів повернувся і розстріляв беззбройних людей.

На місці загинули батько і старший син. Окупанти продовжили вбивства у сусідньому будинку, де застрелили молодшого сина, а також двох сусідів: 62-річну жінку та її 30-річного сина.

Давай,ЦДЮТ Черкаси Танцюйте на Кістках
Як ви Робили Це На Корпоративі 2018
під рашенський сучасний путлерівський музон
У центрі Черкас,та всієї України !
Давайте поспівайте нам ватних мудозаонів
"машите ручками хуйлу ,ахметову й з банкової зеленому ви ригу
Бо вбивці ви страшніші за рашиків усе ж
Коли Україна і я стікаю кров'ю
А Ви Смертюками роздаалююте патротіівУкраїни
Й тих, хто віддавав Україні,освіті й шахам всіх себе !!
І Бондаренко Анатолій Мер Черкас
Ні в чому він не винен,як той Сірьожа яблучком з дитсадка з Уєздного рашенського квннського міста ,:(
Департаменти у кого у підпорядкуванні й все інше!!
Нехай нацмолодшіц доньці своїй розказує казочки у інтера'ю

Забєлін,Коваль,Чорна й Череднік
Озимова,Кобко ,Кошовська й Обща
Гавриш ,й пару мовчкунів
І трупопроходєц Смертюк Олександр Куди ж без нього
А всі разом Рксгчан рашенське вбивче кодло!!
Багато ще не знают люди про вас потвор От же вбивства та бєспр'лєл ,але всі хавають й криша у вас є У Черкасах ,Києві банковій та москві
Ну й ахметівських холуїв по світу ,!!

23.10.2025

 
Последние новости
Віктор ВАЦКО: "Беттоні вимагав підписати в "Динамо" сім нових футболістів" Тренер пояснив, що треба зробити "Динамо", щоб стати чемпіоном України цього сезону На матч «Фиорентина» — «Динамо» назначены арбитры из Сербии. Главный рефери недавно судил «Полесье» и «Ворсклу» Український тренер: "Костюк сам по собі не зможе вивести "Динамо" з кризи, команді потрібні лідери" Богдан Редушко не зможе допомогти "Динамо" в матчі проти "Фіорентини" Два гравці "Динамо" увійшли до символічної збірної 15-го туру УПЛ за версією SofaScore Игорь Цыганик: «Шапаренко пытаются предлагать «Жироне». И не только ей» «Хочется выйти в плей-офф и с хорошим настроением уйти в отпуск», — защитник «Динамо U-19» об ответном матче с «Хайбернианом» Федорчук назвав місце, за яке, на його думку, "Динамо" побореться в цьому сезоні УПЛ Як гравці "Динамо" U-19 готуються до матчу з "Хіберніаном" у Юнацькій лізі УЄФА
Опрос
Скільки триватиме війна?
Менше місяця
13%
13%
Менше трьох місяців
26%
26%
До півроку
23%
23%
До року
15%
15%
Більше року
23%
23%
Оценки
Оцените действия игроков Динамо в матче с Мариуполем
Бущан
5,0
50%
Кендзера
4,0
40%
Забарный
5,0
50%
Сирота
5,0
50%
Караваев
3,0
30%
Сидорчук
6,0
60%
Шапаренко
6,0
60%
Буяльский
4,0
40%
Де Пена
4,0
40%
Цыганков
3,0
30%
Вербич
3,0
30%
Гармаш
4,0
40%
Тымчик
4,0
40%
Витиньо
4,0
40%